FC Nordsjaelland - Brondby

Superligaen Championship Round 2022 - Ronde 2
2 - 1
Afgelopen
Scheidsrechter: Morten Krogh

Uitslag

Balbezit

47%
53%

Tijdlijn

2-0
29'
Mario Dorgeles (uit)
Benjamin Nygren (in)
64'
64'
Blás Miguel Riveros Galeano (uit)
Kevin Mensah (in)
Wahidullah Faghir (uit)
Rocco Ascone (in)
68'
77'
Simon Hedlund (uit)
Håkon Evjen (in)
77'
Sebastian Søraas Sebulonsen (uit)
Joe Bell (in)
Mohammed Diomande (uit)
Lasso Coulibaly (in)
85'
Daniel Svensson (uit)
Erik Marxen (in)
85'
88'
Anis Ben Slimane (uit)
Oscar Schwartau (in)
88'
Frederik Winther (uit)
Rasmus Lauritsen (in)
Doelpunt afgekeurd
Benjamin Nygren
VAR
90'
90+2'

Kansen

1X2 10Bet 188Bet 1xBet 888Sport Bet365 Betcris Betsson Betway Bwin ComeOn Dafabet Marathonbet NordicBet Pinnacle SBO Sportingbet Tipico Unibet William Hill
1 FC Nordsjaelland 1.90 1.95 1.97 1.88 1.95 1.94 1.95 1.88 1.93 1.90 1.96 1.99 1.95 1.93 1.91 1.93 1.80 1.89 1.85
X Gelijk 3.60 3.65 3.86 3.70 3.60 3.62 3.65 3.60 3.60 3.60 3.60 3.92 3.65 3.80 3.30 3.60 3.60 3.70 3.50
2 Brondby 3.75 3.40 4.00 3.90 4.00 3.87 3.65 3.80 3.60 3.80 3.80 4.05 3.65 3.96 3.54 3.60 3.90 3.90 3.70

Vorige confrontaties (H2H)

7 FC Nordsjaelland
4 Gelijk
19 Brondby
57% Meer dan 2,5 goals
53% Beide teams scoorden
3.3 Goals per wedstrijd
Logo FC Nordsjaelland 2 | Logo Brondby 12 Clean sheets
🔥 FC Nordsjaelland won de laatste 2 onderlinge duels
Grootste zege: Brondby 4-0 FC Nordsjaelland (2020)
Meeste goals: FC Nordsjaelland 3-4 Brondby (2018)
Goals in alle wedstrijden
Logo FC Nordsjaelland
1.17
Logo Brondby
2.10
Goals in thuiswedstrijden
Logo FC Nordsjaelland
1.06
Logo Brondby
2.36
Goals in uitwedstrijden
Logo FC Nordsjaelland
1.29
Logo Brondby
1.88
Bovenstaande is berekend op basis van onderstaande wedstrijden

Stats

FC Nordsjaelland
Brondby
3
Schoten op doel
9
1
Schoten naast doel
8
6
Totaal schoten
20
2
Geblokkeerde schoten
3
4
Schoten binnen strafschopgebied
16
2
Schoten buiten Strafschopgebied
4
16
Vrije trappen
13
3
Hoekschoppen
6
3
Buitenspel
1
3
Gele kaarten
4
8
Reddingen door keeper
1
456
Passen totaal
518
403
Geslaagde passes
457
88%
Passen %
88%

Stadion

Stadionnaam

Right to Dream Park

Capaciteit

10300

Adres

Idrætsvænget 2
Farum

stand 2022

Superliga: Relegation Round
Team Pnt
FC Midtjylland FC Midtjylland 51
Odense Odense 46
Silkeborg Silkeborg 41
Lyngby Lyngby 28
AC Horsens AC Horsens 28
Aalborg Aalborg 27

Opstellingen

Wisselspelers

Wisselspelers FC Nordsjaelland

Naam Leeftijd Positie
Carljohan Eriksson 31 Doelman
Erik Marxen 35 Verdediger
Jonas Jensen-Abbew 24 Verdediger
Lasso Coulibaly 23 Middenvelder
Mads Kristian Hansen 24 Middenvelder
Magnus Munck Bjørnholm 21 Middenvelder
Benjamin Nygren 25 Aanvaller
Rocco Ascone 22 Aanvaller
Ibrahim Osman 27 Aanvaller

Wisselspelers Brondby

Naam Leeftijd Positie
Thomas Korsgaard Mikkelsen 42 Doelman
Rasmus Lauritsen 30 Verdediger
Frederik Alves Ibsen 26 Verdediger
Håkon Evjen 26 Middenvelder
Joe Bell 27 Middenvelder
Christian Cappis 27 Middenvelder
Kevin Mensah 35 Aanvaller
Oscar Schwartau 20 Aanvaller
Marko Divković 27 Aanvaller

Spelersstats

# Naam FN rating Min Pos G A Sch SchD Pas SlPas Pas+ Tkl Blk Int Du Du+ Dri Dri+ Fout Fout+ 🟨 🟥 BS Red DT PenG PenM PenR
13 Logo FC Nordsjaelland Andreas Hansen 8.2 90 Doelman - - - - 36 - 31 - - - 1 1 - - - - 1 0 - 8 1 0 0 0
5 Logo FC Nordsjaelland Martin Frese 8.0 90 Verdediger 1 - 1 1 43 - 33 4 - 1 9 8 - - 1 2 1 0 - - 0 0 0 -
37 Logo FC Nordsjaelland Ernest Appiah Nuamah 7.9 90 Aanvaller 1 - 2 1 23 2 19 1 - 1 13 8 5 5 2 2 0 0 1 - 0 0 0 -
6 Logo FC Nordsjaelland Jacob Christensen 7.7 90 Middenvelder - 1 - - 53 2 50 2 - - 7 4 - - 3 1 1 0 - - 0 0 0 -
29 Logo FC Nordsjaelland Mario Dorgeles 7.3 64 Middenvelder - 1 - - 38 1 35 1 - 1 3 3 - - - 2 0 0 - - 0 0 0 -
10 Logo Brondby Daniel Wass 7.3 90 Middenvelder - - - - 70 4 65 3 - 2 12 6 1 - 2 3 0 0 - - 0 0 0 -
10 Logo FC Nordsjaelland Mohammed Diomande 7.2 85 Aanvaller - - - - 28 - 27 1 - 1 8 5 4 3 1 1 0 0 - - 0 0 0 -
27 Logo Brondby Simon Hedlund 7.2 78 Aanvaller - - 2 1 16 4 15 - - - 2 2 - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
9 Logo Brondby Ohikhuaeme Anthony Omoijuanfo ©️ 7.2 90 Aanvaller 1 - 6 4 11 2 8 - - - 7 1 - - 2 - 1 0 - - 0 1 0 -
23 Logo FC Nordsjaelland Oliver Villadsen 7.0 90 Verdediger - - - - 31 - 21 3 - - 12 8 3 2 1 2 0 0 - - 0 0 0 -
4 Logo FC Nordsjaelland Kian Hansen ©️ 7.0 90 Verdediger - - - - 65 - 60 2 1 - 4 3 - - 1 1 0 0 - - 0 0 0 -
25 Logo Brondby Anis Ben Slimane 7.0 88 Middenvelder - - 1 - 67 1 62 1 - - 13 7 2 1 2 5 1 0 - - 0 0 0 -
39 Logo FC Nordsjaelland Adamo Nagalo 6.9 90 Verdediger - - - - 86 - 81 - 1 1 3 1 - - 1 - 0 0 - - 0 0 0 -
18 Logo Brondby Kevin Tshiembe 6.9 90 Verdediger - - - - 68 1 60 1 2 - 5 3 - - 2 2 0 0 - - 0 0 0 -
4 Logo Brondby Frederik Winther 6.9 88 Verdediger - - 1 - 71 - 66 2 - 1 4 3 - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
15 Logo FC Nordsjaelland Erik Marxen (wissel) 6.7 11 Verdediger - - - - 2 - 1 - - - 2 2 - - - - 0 0 1 - 0 0 0 -
6 Logo Brondby Joe Bell (wissel) 6.7 13 Middenvelder - - 1 - 13 - 12 - - - 2 - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
21 Logo FC Nordsjaelland Wahidullah Faghir 6.6 68 Aanvaller - - 1 1 11 - 9 - - - 7 1 2 1 2 - 0 0 1 - 0 0 0 -
28 Logo FC Nordsjaelland Lasso Coulibaly (wissel) 6.6 11 Middenvelder - - - - 1 - 1 - - - 1 1 1 1 - - 0 0 - - 0 0 0 -
36 Logo Brondby Mathias Kvistgaarden 6.6 90 Aanvaller - - 3 2 24 1 22 1 - - 10 3 3 - 3 1 1 0 1 - 0 0 0 -
5 Logo Brondby Rasmus Lauritsen (wissel) 6.6 8 Verdediger - - 1 1 1 - 1 - - - 1 - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
41 Logo Brondby Oscar Schwartau (wissel) 6.6 8 Aanvaller - - 1 - 2 - 1 - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
9 Logo FC Nordsjaelland Benjamin Nygren (wissel) 6.5 26 Aanvaller - - - - 6 - 5 1 1 - 5 2 2 - 1 - 0 0 - - 0 0 0 -
2 Logo Brondby Sebastian Søraas Sebulonsen 6.5 77 Verdediger - - 1 1 34 - 26 1 - - 7 3 4 1 - 1 0 0 - - 0 0 0 -
14 Logo Brondby Kevin Mensah (wissel) 6.5 26 Verdediger - - - - 14 - 13 - - - 3 1 2 1 - - 0 0 - - 0 0 0 -
27 Logo FC Nordsjaelland Daniel Svensson 6.3 85 Middenvelder - - - - 30 - 27 2 - 1 9 4 2 - 1 2 0 0 - - 0 0 0 -
36 Logo FC Nordsjaelland Rocco Ascone (wissel) 6.3 22 Middenvelder - - - - 3 - 3 - - - 3 - - - 2 - 0 0 - - 0 0 0 -
11 Logo Brondby Håkon Evjen (wissel) 6.3 12 Middenvelder - - - - 2 - - 1 - - 2 1 - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
1 Logo Brondby Mads Hermansen 6.2 90 Doelman - - - - 33 - 29 - - - - - - - - - 0 0 - 1 2 0 0 0
15 Logo Brondby Blás Miguel Riveros Galeano 6.2 64 Verdediger - - - - 38 - 32 1 - - 7 3 1 - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
7 Logo Brondby Nicolai Vallys 6.0 90 Middenvelder - - - - 54 - 45 1 - 2 12 3 - - 2 2 1 0 - - 0 0 0 -
25 Logo FC Nordsjaelland Carljohan Eriksson (wissel) - - Doelman - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
30 Logo FC Nordsjaelland Jonas Jensen-Abbew (wissel) - - Verdediger - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
47 Logo FC Nordsjaelland Magnus Munck Bjørnholm (wissel) - - Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
11 Logo FC Nordsjaelland Mads Kristian Hansen (wissel) - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
32 Logo FC Nordsjaelland Ibrahim Osman (wissel) - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
16 Logo Brondby Thomas Korsgaard Mikkelsen (wissel) - - Doelman - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
32 Logo Brondby Frederik Alves Ibsen (wissel) - - Verdediger - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
23 Logo Brondby Christian Cappis (wissel) - - Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
24 Logo Brondby Marko Divković (wissel) - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook