D. La Serena - Palestino
Voorbeschouwing
D. La Serena neemt het op tegen Palestino in Primera Divisi贸n de Chile, op 8 november 2026 in Estadio La Portada.
De laatste wedstrijd van D. La Serena was een 0-3 nederlaag tegen Universidad de Chile, daarvoor stond een 2-1 zege tegen Nublense op het bord.
De laatste wedstrijd van Palestino was een 2-3 nederlaag tegen U. Catolica, daarvoor stond een 2-1 zege tegen Universidad de Concepcion op het bord.
De cijfers spreken in het voordeel van Palestino, met 30 punten en 27 goals tegen in 19 wedstrijden, tegenover 23 punten en 31 goals tegen in 19 wedstrijden voor D. La Serena.
Ons algoritme voorspelt een zege van D. La Serena, met een kans van 43%. De volledige verdeling: D. La Serena 43%, gelijkspel 23%, Palestino 34%.
Team vorm
Vorige confrontaties (H2H)
1
|
3
Clean sheets
Volg live op Discord
Primera Divisi贸n de Chile
Stadion
Stadionnaam
Estadio La Portada de La SerenaCapaciteit
18500Adres
Avenida Amun谩tegui y Avenida Jos茅 Manuel BalmacedaLa Serena
stand 2026
| Team | Pnt |
|---|---|
Colo Colo
|
54 |
U. Catolica
|
42 |
Universidad de Chile
|
42 |
Everton de Vina
|
36 |
Palestino
|
36 |
Deportes Limache
|
33 |
Nublense
|
32 |
Concepci贸n
|
31 |
D. La Serena
|
30 |
Coquimbo Unido
|
29 |
A. Italiano
|
28 |
O'Higgins
|
27 |
Huachipato
|
25 |
Cobresal
|
24 |
Universidad de Concepcion
|
22 |
Union La Calera
|
14 |
Colo Colo
Everton de Vina
Deportes Limache
Concepci贸n
Coquimbo Unido
A. Italiano