Rio Ave - Maritimo

Liga Portugal Bwin Seizoen 2016 - Ronde 21
0 - 0
Afgelopen

Uitslag

Balbezit

62%
38%

Tijdlijn

Pedro Manuel da Silva Moreira (uit)
Ricardo José Vaz Alves Monteiro (in)
62'
66'
Alexandre Miguel Barros Soares (uit)
Zainadine Abdula Chavango (in)
66'
António Manuel Pereira Xavier (uit)
Jose Edgar Andrade da Costa (in)
Rúben Tiago Rodrigues Ribeiro (uit)
Hélder Tiago Pinto Moura Guedes (in)
74'
85'
Gevorg Ghazaryan (uit)
Armindo Rodrigues Mendes Furtado (in)
Gil Bastião Dias (uit)
Luwagga William Kizito (in)
87'

Vorige confrontaties (H2H)

2 Rio Ave
1 Gelijk
2 Maritimo
40% Meer dan 2,5 goals
20% Beide teams scoorden
2.2 Goals per wedstrijd
Logo Rio Ave 3 | Logo Maritimo 2 Clean sheets
🔥 Rio Ave won de laatste 2 onderlinge duels
Grootste zege: Maritimo 4-0 Rio Ave (2015)
Meeste goals: Maritimo 3-2 Rio Ave (2015)
Goals in alle wedstrijden
Logo Rio Ave
0.80
Logo Maritimo
1.40
Goals in thuiswedstrijden
Logo Rio Ave
0.50
Logo Maritimo
2.33
Goals in uitwedstrijden
Logo Rio Ave
1.00
Logo Maritimo
0.00
Bovenstaande is berekend op basis van onderstaande wedstrijden

Stats

Rio Ave
Maritimo
4
Schoten op doel
4
11
Schoten naast doel
2
18
Totaal schoten
8
3
Geblokkeerde schoten
2
8
Schoten binnen strafschopgebied
3
10
Schoten buiten Strafschopgebied
5
25
Vrije trappen
16
10
Hoekschoppen
6
1
Buitenspel
2
4
Gele kaarten
3
4
Reddingen door keeper
4
523
Passen totaal
319
442
Geslaagde passes
211
85%
Passen %
66%

Stadion

Stadionnaam

Estádio do Rio Ave Futebol Clube

Capaciteit

12815

Adres

Rua Dona Maria Pães Ribeiro
Vila do Conde

stand 2016

Team Pnt

Spelersstats

# Naam FN rating Min Pos G A Sch SchD Pas SlPas Pas+ Tkl Blk Int Du Du+ Dri Dri+ Fout Fout+ 🟨 🟥 BS Red DT PenG PenM PenR
10 Logo Rio Ave Filip Krovinović 7.9 90 Middenvelder - - 5 1 53 1 93 - - 2 6 5 0 0 0 2 0 0 - - - 0 0 -
9 Logo Rio Ave Gonçalo Mendes Paciencia 7.8 90 Aanvaller - - 6 2 19 2 63 - - 0 20 10 4 4 4 3 1 0 - - - 0 0 -
1 Logo Rio Ave Cássio Ramos 7.7 90 Doelman - - 0 0 23 0 82 - - 0 2 2 0 0 0 2 0 0 - 4 0 0 0 0
22 Logo Rio Ave Radosav Petrović 7.7 90 Middenvelder - - 1 0 61 2 88 - - 2 13 8 2 2 4 2 1 0 - - - 0 0 -
94 Logo Maritimo Charles Marcelo da Silva 7.5 90 Doelman - - 0 0 11 0 35 - - 0 1 1 0 0 0 1 1 0 - 4 0 0 0 0
34 Logo Maritimo Raúl Michel Melo da Silva 7.3 90 Verdediger - - 0 0 29 0 76 - - 2 12 7 0 0 2 1 0 0 - - - 0 0 -
9 Logo Maritimo Dyego Wilverson Ferreira Sousa 7.3 90 Aanvaller - - 2 0 15 0 62 - - 1 18 11 4 4 1 3 0 0 - - - 0 0 -
25 Logo Rio Ave Roderick Jefferson Gonçalves Miranda 7.2 90 Verdediger - - 1 0 51 1 91 - - 4 13 7 2 1 3 1 0 0 - - - 0 0 -
91 Logo Maritimo Patrick de Oliveira Vieira 7.2 90 Verdediger - - 0 0 22 0 75 - - 2 10 7 0 0 0 3 0 0 - - - 0 0 -
3 Logo Maritimo Vladislav Bykov 7.2 90 Verdediger - - 1 0 23 0 85 - - 1 5 2 0 0 2 1 0 0 - - - 0 0 -
7 Logo Maritimo Alexandre Miguel Barros Soares 7.2 66 Middenvelder - - 0 0 12 1 63 - - 0 11 9 1 0 1 4 0 0 - - - 0 0 -
77 Logo Maritimo Armindo Rodrigues Mendes Furtado 7.1 5 Aanvaller - - 2 2 1 0 50 - - 0 2 2 1 1 0 1 0 0 - - - 0 0 -
70 Logo Rio Ave Rúben Tiago Rodrigues Ribeiro 7.0 74 Middenvelder - - 2 1 34 2 91 - - 1 10 5 3 2 1 2 0 0 - - - 0 0 -
14 Logo Maritimo Luís Carlos Ramos Martins 7.0 90 Verdediger - - 0 0 19 0 63 - - 3 12 5 1 1 1 0 0 0 - - - 0 0 -
12 Logo Maritimo Jose Edgar Andrade da Costa 7.0 24 Aanvaller - - 0 0 3 2 50 - - 0 3 2 1 1 1 1 1 0 - - - 0 0 -
55 Logo Rio Ave Luís Rafael Soares Alves 6.9 90 Verdediger - - 1 0 43 1 71 - - 5 5 1 2 0 2 0 0 0 - - - 0 0 -
12 Logo Rio Ave José Lionn Barbosa de Lucena 6.8 90 Verdediger - - 1 0 42 0 77 - - 3 10 4 2 1 3 1 1 0 - - - 0 0 -
35 Logo Maritimo Fransérgio Rodrigues Barbosa ©️ 6.8 90 Middenvelder - - 0 0 21 2 70 - - 0 11 6 1 0 2 5 0 0 - - - 0 0 -
6 Logo Maritimo Erdem Şen 6.8 90 Middenvelder - - 0 0 30 0 88 - - 3 12 6 0 0 2 1 0 0 - - - 0 0 -
5 Logo Maritimo Zainadine Abdula Chavango 6.7 24 Verdediger - - 2 1 1 0 33 - - 0 3 2 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
46 Logo Rio Ave Marcelo dos Santos Ferreira ©️ 6.6 90 Verdediger - - 0 0 46 0 90 - - 1 7 1 0 0 3 0 1 0 - - - 0 0 -
7 Logo Rio Ave Hélder Tiago Pinto Moura Guedes (wissel) 6.6 16 Aanvaller - - 0 0 3 2 75 - - 0 3 0 0 0 1 0 0 0 - - - 0 0 -
50 Logo Maritimo António Manuel Pereira Xavier 6.6 66 Middenvelder - - 1 1 10 0 55 - - 1 9 4 3 2 0 1 0 0 - - - 0 0 -
8 Logo Rio Ave Ricardo José Vaz Alves Monteiro (wissel) 6.5 28 Middenvelder - - 0 0 11 0 100 - - 0 2 0 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
6 Logo Rio Ave Pedro Manuel da Silva Moreira 6.4 62 Middenvelder - - 0 0 33 1 89 - - 2 6 0 1 0 2 0 0 0 - - - 0 0 -
10 Logo Maritimo Gevorg Ghazaryan 6.0 85 Middenvelder - - 0 0 14 0 50 - - 0 14 5 1 0 4 3 1 0 - - - 0 0 -
31 Logo Rio Ave Gil Bastião Dias 5.9 87 Middenvelder - - 1 0 21 1 77 - - 0 25 10 14 6 2 1 0 0 - - - 0 0 -
17 Logo Rio Ave Luwagga William Kizito (wissel) 0.0 3 Aanvaller - - 0 0 2 0 100 - - 0 1 1 0 0 0 1 0 0 - - - 0 0 -
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook