Sporting Gijon - Celta de Vigo II

La Liga 2 Seizoen 2026 - Ronde 8
Gepland

Voorbeschouwing

Sporting Gijon neemt het op tegen Celta de Vigo II in La Liga 2, op 4 oktober 2026 in Estadio Municipal El Molinón.

De laatste wedstrijd van Sporting Gijon was een 3-1 zege tegen FC Andorra, daarvoor stond een 0-1 nederlaag tegen Eldense op het bord.

De laatste wedstrijd van Celta de Vigo II was een 0-2 nederlaag tegen Almeria, daarvoor stond een 0-4 nederlaag tegen Eibar op het bord.

Ons algoritme voorspelt een zege van Sporting Gijon, met een kans van 51%. De volledige verdeling: Sporting Gijon 51%, gelijkspel 24%, Celta de Vigo II 25%.

Volg live op Discord

Mis geen moment. De Football Nation Discord-bot stuurt live matchmeldingen rechtstreeks naar je server: aftrap, doelpunten, kaarten, wissels en het laatste fluitsignaal.

La Liga 2

/live name:la-liga-2
Wil je enkel updates voor één ploeg?
Enkel Sporting Gijon
/live name:sporting-gijon
Enkel Celta de Vigo II
/live name:celta-de-vigo-ii
Documentatie Discord-bot

Stadion

Stadionnaam

Estadio Municipal El Molinón

Capaciteit

29538

Adres

Parque de Isabel la Católica
Gijón

stand 2026

Mogelijke opstelling

Deze mogelijke opstelling is gebaseerd op eerdere opstellingen van beide ploegen, vooral de meest recente. De effectieve opstelling kan afwijken en wordt hier getoond zodra ze bekend is.
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook