Pogon Szczecin - Arka Gdynia

Ekstraklasa Seizoen 2025 - Ronde 21
1 - 0
Afgelopen
Scheidsrechter: B. Frankowski

Uitslag

Balbezit

56%
44%

Tijdlijn

63'
Marc Navarro Ceciliano (uit)
Dawid Kocyla (in)
63'
José Ángel Pozo la Rosa (uit)
Sam Greenwood (in)
65'
73'
Nazarii Rusyn (uit)
Vladislavs Gutkovskis (in)
Leonardo Koutris (uit)
Benjamin Mendy (in)
76'
Kellyn Acosta (uit)
Jan Biegański (in)
77'
85'
Kamil Jakubczyk (uit)
Luis Perea Hernández (in)
86'
Dawid Gojny (uit)
Dawid Abramowicz (in)
Kamil Grosicki (uit)
Danijel Lončar (in)
87'

Kansen

1X2 10Bet 188Bet 1xBet 888Sport Bet365 Betano Betfair Marathonbet Pinnacle SBO Superbet Unibet William Hill
1 Pogon Szczecin 1.70 1.60 1.66 1.67 1.62 1.72 1.67 1.64 1.68 1.63 1.66 1.68 1.65
X Gelijk 3.80 3.90 3.92 3.75 3.70 3.80 3.90 3.92 4.07 3.71 3.90 3.85 3.80
2 Arka Gdynia 4.55 4.20 4.66 4.40 4.75 4.45 4.75 4.70 4.93 4.46 4.70 4.60 4.60

Vorige confrontaties (H2H)

2 Pogon Szczecin
3 Gelijk
2 Arka Gdynia
43% Meer dan 2,5 goals
71% Beide teams scoorden
3.1 Goals per wedstrijd
Logo Pogon Szczecin 1 | Logo Arka Gdynia 1 Clean sheets
🔥 Arka Gdynia won de laatste 2 onderlinge duels
Grootste zege: Arka Gdynia 2-0 Pogon Szczecin (2025)
Meeste goals: Pogon Szczecin 3-3 Arka Gdynia (2019)
Goals in alle wedstrijden
Logo Pogon Szczecin
1.57
Logo Arka Gdynia
1.57
Goals in thuiswedstrijden
Logo Pogon Szczecin
2.00
Logo Arka Gdynia
1.75
Goals in uitwedstrijden
Logo Pogon Szczecin
1.25
Logo Arka Gdynia
1.33
Bovenstaande is berekend op basis van onderstaande wedstrijden

Stats

Pogon Szczecin
Arka Gdynia
4
Schoten op doel
1
6
Schoten naast doel
6
20
Totaal schoten
11
10
Geblokkeerde schoten
4
11
Schoten binnen strafschopgebied
7
9
Schoten buiten Strafschopgebied
4
15
Vrije trappen
15
8
Hoekschoppen
7
3
Gele kaarten
4
1
Reddingen door keeper
3
420
Passen totaal
333
345
Geslaagde passes
260
82%
Passen %
78%
1.81
Verwachte doelpunten (xG)
0.75
0.76
Voorkomen doelpunten
0.76

Stadion

Stadionnaam

Stadion Miejski im. Floriana Krygiera

Capaciteit

18027

Adres

ul. Karłowicza 28
Szczecin

stand 2025

Opstellingen

Wisselspelers

Wisselspelers Pogon Szczecin

Naam Leeftijd Positie
Krzysztof Kamiński 35 Doelman
Hussein Ali 24 Verdediger
Jakub Lis 24 Verdediger
Danijel Lončar 29 Verdediger
Benjamin Mendy 32 Verdediger
Jan Biegański 23 Middenvelder
Mor Ndiaye 25 Middenvelder
Kacper Smolinski 25 Middenvelder
Natan Lawa 0 Middenvelder
Sam Greenwood 24 Aanvaller

Wisselspelers Arka Gdynia

Naam Leeftijd Positie
Jędrzej Grobelny 25 Doelman
Dawid Abramowicz 35 Verdediger
Enrique Gómez Hermoso 26 Verdediger
Dominick Lukasz Zator 31 Verdediger
Luis Perea Hernández 28 Middenvelder
João Pedro Abreu De Oliveira 30 Middenvelder
Dawid Kocyla 24 Aanvaller
Patryk Szysz 28 Aanvaller
Vladislavs Gutkovskis 31 Aanvaller

Spelersstats

# Naam FN rating Min Pos G A Sch SchD Pas SlPas Pas+ Tkl Blk Int Du Du+ Dri Dri+ Fout Fout+ 🟨 🟥 BS Red DT PenG PenM PenR
18 Logo Pogon Szczecin Paul Omo Mukairu 8.2 90 Middenvelder 1 0 1 1 22 1 18 2 - - 16 7 3 1 2 2 0 0 - - 0 0 0 -
8 Logo Pogon Szczecin Fredrik Ulvestad 8.0 90 Middenvelder - 0 - - 58 1 54 1 - 1 11 7 - - 2 3 0 0 - - 0 0 0 -
29 Logo Arka Gdynia Michał Marcjanik 7.7 90 Verdediger - 0 - - 50 - 43 2 2 - 15 10 - - 3 - 0 0 1 - 0 0 0 -
77 Logo Pogon Szczecin Valentin Alexandru Cojocaru 7.3 90 Doelman - 0 - - 31 - 21 - - - 1 1 - - - 1 0 0 - 1 0 0 0 0
13 Logo Pogon Szczecin Dimitrios Keramitsis 7.3 90 Verdediger - 0 1 - 41 1 36 2 - 1 9 6 - - 1 1 0 0 - - 0 0 0 -
11 Logo Pogon Szczecin Kamil Grosicki ©️ 7.2 87 Middenvelder - 1 1 - 30 5 20 1 - - 4 2 2 1 - - 0 0 - - 0 0 0 -
3 Logo Arka Gdynia Serafin Szota 7.2 90 Verdediger - 0 2 1 38 - 31 2 - 1 9 7 - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
31 Logo Arka Gdynia Nazarii Rusyn 7.2 73 Aanvaller - 0 - - 11 1 10 1 - - 11 8 2 1 1 4 0 0 - - 0 0 0 -
28 Logo Pogon Szczecin Linus Wahlqvist 7.0 90 Verdediger - 0 1 - 35 1 30 1 - 1 3 1 - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
41 Logo Pogon Szczecin Attila Szalai 7.0 90 Verdediger - 0 - - 47 1 40 - - 2 3 2 - - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
14 Logo Pogon Szczecin José Ángel Pozo la Rosa 7.0 65 Middenvelder - 0 2 1 43 1 39 2 - 1 5 2 - - 2 - 1 0 - - 0 0 0 -
35 Logo Arka Gdynia Kamil Jakubczyk 7.0 86 Middenvelder - 0 2 - 30 2 24 2 3 1 15 9 - - 4 5 1 0 - - 0 0 0 -
32 Logo Pogon Szczecin Leonardo Koutris 6.9 76 Verdediger - 0 - - 36 1 27 1 2 - 5 3 - - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
3 Logo Pogon Szczecin Kellyn Acosta 6.9 77 Middenvelder - 0 - - 48 1 40 1 1 - 9 3 - - 4 1 1 0 - - 0 0 0 -
77 Logo Arka Gdynia Damian Węglarz 6.9 90 Doelman - 0 - - 22 - 17 - - - 1 1 - - - - 0 0 - 3 1 0 0 0
94 Logo Arka Gdynia Dawid Gojny ©️ 6.9 86 Verdediger - 0 - - 39 - 30 2 1 - 9 4 - - 1 1 0 0 1 - 0 0 0 -
37 Logo Arka Gdynia Sebastian Kerk 6.9 90 Aanvaller - 0 - - 23 3 14 - 1 - 2 1 - - 1 - 0 0 - - 0 0 0 -
11 Logo Arka Gdynia Dawid Kocyla (wissel) 6.9 27 Middenvelder - 0 1 - 12 - 8 - - 1 4 2 - - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
6 Logo Arka Gdynia Luis Perea Hernández (wissel) 6.9 10 Middenvelder - 0 - - 4 - 3 1 - - 3 3 - - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
6 Logo Pogon Szczecin Jan Biegański (wissel) 6.7 13 Middenvelder - 0 - - 7 - 5 - - - 2 1 - - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
2 Logo Arka Gdynia Marc Navarro Ceciliano 6.7 63 Middenvelder - 0 - - 20 - 15 - - - 5 2 - - 1 - 1 0 - - 0 0 0 -
10 Logo Arka Gdynia Aurélien Nguiamba 6.7 90 Middenvelder - 0 - - 38 - 33 - 1 2 8 4 - - 1 2 0 0 - - 0 0 0 -
33 Logo Arka Gdynia Dawid Abramowicz (wissel) 6.7 10 Verdediger - 0 - - 10 - 9 - - - 1 - - - 1 - 1 0 - - 0 0 0 -
23 Logo Pogon Szczecin Benjamin Mendy (wissel) 6.6 14 Verdediger - 0 1 - 2 - 1 - 1 - 1 - - - 1 - 1 0 - - 0 0 0 -
90 Logo Pogon Szczecin Sam Greenwood (wissel) 6.3 25 Aanvaller - 0 2 1 6 - 3 1 - - 5 1 1 - 2 - 0 0 - - 0 0 0 -
9 Logo Arka Gdynia Tornike Gaprindashvili 6.3 63 Middenvelder - 0 1 - 13 - 8 1 1 2 2 1 - - 1 - 1 0 - - 0 0 0 -
99 Logo Arka Gdynia Eduardo David Espiau Hernández 6.3 90 Aanvaller - 0 1 - 17 - 12 - 1 - 7 2 - - 1 - 0 0 1 - 0 0 0 -
19 Logo Arka Gdynia Vladislavs Gutkovskis (wissel) 6.3 17 Aanvaller - 0 - - 2 - - - - - 4 1 - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
22 Logo Pogon Szczecin Danijel Lončar (wissel) 6.2 9 Verdediger - 0 - - - - - - - - 1 - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
24 Logo Pogon Szczecin Karol Angielski 5.9 90 Aanvaller - 0 1 1 14 3 11 - - - 24 7 - - 1 4 0 0 - - 0 0 0 -
31 Logo Pogon Szczecin Krzysztof Kamiński (wissel) - - Doelman - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
17 Logo Pogon Szczecin Jakub Lis (wissel) - - Verdediger - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
15 Logo Pogon Szczecin Hussein Ali (wissel) - - Verdediger - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
61 Logo Pogon Szczecin Kacper Smolinski (wissel) - - Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
47 Logo Pogon Szczecin Natan Lawa (wissel) - - Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
19 Logo Pogon Szczecin Mor Ndiaye (wissel) - - Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
1 Logo Arka Gdynia Jędrzej Grobelny (wissel) - - Doelman - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
4 Logo Arka Gdynia Dominick Lukasz Zator (wissel) - - Verdediger - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
23 Logo Arka Gdynia Enrique Gómez Hermoso (wissel) - - Verdediger - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
21 Logo Arka Gdynia Patryk Szysz (wissel) - - Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
27 Logo Arka Gdynia João Pedro Abreu De Oliveira (wissel) - - Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook