Hull City - Nottingham Forest

Championship Seizoen 2018 - Ronde 18
0 - 2
Afgelopen
Scheidsrechter: Graham Scott

Uitslag

Balbezit

39%
61%

Tijdlijn

Chris Martin (uit)
Kevin Linford Stewart (in)
46'
61'
0-1
Daniel Batty (uit)
Todd Kane (in)
62'
64'
0-2
82'
Matty Cash (uit)
Ben Osborn (in)
Jackson Irvine (uit)
Will Keane (in)
86'
86'
Lewis Grabban (uit)
Karim Ansarifard (in)

Vorige confrontaties (H2H)

3 Hull City
1 Gelijk
1 Nottingham Forest
40% Meer dan 2,5 goals
60% Beide teams scoorden
2.6 Goals per wedstrijd
Logo Hull City 2 | Logo Nottingham Forest 0 Clean sheets
🔥 Hull City won de laatste 2 onderlinge duels
Grootste zege: Nottingham Forest 0-2 Hull City (2018)
Meeste goals: Hull City 2-3 Nottingham Forest (2017)
Goals in alle wedstrijden
Logo Hull City
1.60
Logo Nottingham Forest
1.00
Goals in thuiswedstrijden
Logo Hull City
1.67
Logo Nottingham Forest
0.00
Goals in uitwedstrijden
Logo Hull City
1.50
Logo Nottingham Forest
1.67
Bovenstaande is berekend op basis van onderstaande wedstrijden

Stats

Hull City
Nottingham Forest
1
Schoten op doel
6
1
Schoten naast doel
7
7
Totaal schoten
15
5
Geblokkeerde schoten
2
2
Schoten binnen strafschopgebied
8
5
Schoten buiten Strafschopgebied
7
10
Vrije trappen
6
6
Hoekschoppen
5
4
Reddingen door keeper
1
362
Passen totaal
567
233
Geslaagde passes
458
64%
Passen %
81%

Stadion

Stadionnaam

KCOM Stadium

Capaciteit

25504

Adres

Walton Street / Anlaby Road
Hull

stand 2018

Team Pnt

Opstellingen

Wisselspelers

Wisselspelers Hull City

Naam Leeftijd Positie
George Long 32 Doelman
Todd Kane 32 Verdediger
Ondřej Mazuch 37 Verdediger
Robbie McKenzie 27 Verdediger
Kevin Linford Stewart 32 Middenvelder
Max Sheaf 26 Middenvelder
Will Keane 33 Aanvaller

Wisselspelers Nottingham Forest

Naam Leeftijd Positie
Luke Steele 41 Doelman
Saidy Janko 30 Verdediger
Michael Hefele 35 Verdediger
Ben Osborn 32 Middenvelder
Adlène Guédioura 40 Middenvelder
Gil Bastião Dias 29 Middenvelder
Karim Ansarifard 36 Aanvaller

Spelersstats

# Naam FN rating Min Pos G A Sch SchD Pas SlPas Pas+ Tkl Blk Int Du Du+ Dri Dri+ Fout Fout+ 🟨 🟥 BS Red DT PenG PenM PenR
24 Logo Nottingham Forest Claudio Ariel Yacob 7.7 90 Middenvelder - - 0 0 73 1 88 3 2 2 13 10 0 0 1 2 0 0 - - - 0 0 -
7 Logo Nottingham Forest Lewis Grabban 7.6 86 Aanvaller 1 - 3 1 17 1 100 - 0 0 6 3 3 2 0 1 0 0 - - - 0 0 -
23 Logo Nottingham Forest Joe Lolley 7.5 90 Middenvelder 1 - 4 3 31 3 77 1 0 2 10 3 6 2 0 0 0 0 - - - 0 0 -
18 Logo Nottingham Forest Jack Robinson 7.3 90 Verdediger - - 1 0 50 1 87 1 0 0 13 9 1 1 0 2 0 0 - - - 0 0 -
6 Logo Nottingham Forest Jack Colback 7.3 90 Middenvelder - - 0 0 60 0 87 1 0 2 14 9 2 2 2 3 0 0 - - - 0 0 -
20 Logo Nottingham Forest Michael Dawson ©️ 7.2 90 Verdediger - - 0 0 55 0 80 - 0 0 6 5 0 0 1 0 0 0 - - - 0 0 -
3 Logo Nottingham Forest Tobias Pereira Figueiredo 7.2 90 Verdediger - - 0 0 50 0 72 1 2 0 7 5 0 0 1 0 0 0 - - - 0 0 -
14 Logo Nottingham Forest Matty Cash 7.2 82 Middenvelder - - 4 2 32 1 82 1 0 2 21 9 6 3 0 1 0 0 - - - 0 0 -
27 Logo Nottingham Forest Tendayi Darikwa 7.1 90 Verdediger - - 0 0 31 1 73 - 1 1 5 2 0 0 0 1 0 0 - - - 0 0 -
14 Logo Hull City Kamil Grosicki 7.0 90 Middenvelder - - 3 1 14 1 53 2 0 0 5 4 1 1 0 0 0 0 - - - 0 0 -
1 Logo Nottingham Forest Costel Fane Pantilimon 7.0 90 Doelman - - 0 0 10 0 62 - 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 - 1 0 0 0 0
10 Logo Nottingham Forest João António Antunes Carvalho 7.0 90 Middenvelder - 1 2 0 37 4 71 1 0 0 11 4 7 2 0 0 0 0 - - - 0 0 -
1 Logo Hull City David Marshall ©️ 6.6 90 Doelman - - 0 0 10 0 58 - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 4 2 0 0 0
2 Logo Hull City Eric Lichaj 6.6 90 Verdediger - - 0 0 25 0 67 1 0 1 7 5 0 0 0 1 0 0 - - - 0 0 -
25 Logo Hull City Fraizer Campbell 6.6 90 Aanvaller - - 1 0 14 1 63 - 0 2 11 3 1 1 3 2 1 0 - - - 0 0 -
6 Logo Hull City Kevin Linford Stewart (wissel) 6.6 45 Middenvelder - - 0 0 24 0 82 2 0 0 8 5 1 1 1 0 0 0 - - - 0 0 -
19 Logo Hull City Will Keane (wissel) 6.6 4 Aanvaller - - 0 0 0 0 0 - 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
29 Logo Hull City Chris Martin 6.5 45 Aanvaller - - 0 0 6 1 46 - 0 0 11 2 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
11 Logo Nottingham Forest Ben Osborn 6.5 8 Middenvelder - - 1 0 7 0 77 - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
35 Logo Hull City Tommy Elphick 6.4 90 Verdediger - - 1 0 27 0 77 - 0 2 3 3 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
18 Logo Hull City Daniel Batty 6.4 62 Middenvelder - - 0 0 17 0 58 3 0 1 11 4 0 0 1 0 0 0 - - - 0 0 -
5 Logo Hull City Reece Burke 6.3 90 Verdediger - - 1 0 15 0 42 2 1 1 15 9 0 0 1 0 0 0 - - - 0 0 -
17 Logo Hull City Todd Kane (wissel) 6.3 28 Middenvelder - - 0 0 7 0 50 - 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 - - - 0 0 -
37 Logo Nottingham Forest Karim Ansarifard 6.3 4 Aanvaller - - 0 0 5 0 83 - 0 0 3 0 1 0 1 0 0 0 - - - 0 0 -
20 Logo Hull City Jarrod Bowen 6.1 90 Middenvelder - - 0 0 25 0 75 2 0 2 21 10 2 1 0 3 0 0 - - - 0 0 -
4 Logo Hull City Jordy de Wijs 6.0 90 Verdediger - - 0 0 27 1 67 1 0 0 6 3 1 1 2 0 0 0 - - - 0 0 -
16 Logo Hull City Jackson Irvine 6.0 86 Middenvelder - - 1 0 22 0 68 - 0 0 11 2 0 0 2 0 1 0 - - - 0 0 -
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook