IFK Goteborg - kalmar FF

Allsvenskan Seizoen 2026 - Ronde 16
3 - 2
Afgelopen
Scheidsrechter: Erik Mattsson

Uitslag

Balbezit

52%
48%

Tijdlijn

Issaka Seidu (uit)
Noah Klas Tolf (in)
46'
46'
Aboubacar Keita (uit)
Alexander Almqvist (in)
Kolbeinn Thordarson (uit)
Sam Larsson (in)
59'
Adam Bergmark-Wiberg (uit)
Tiago de Freitas Guimarães Coimbra (in)
59'
Hjörtur Hermannsson (uit)
Rockson Yeboah (in)
71'
2-1 P
77'
Tobias Heintz (uit)
Alfons Borén (in)
77'
3-1
81'
82'
Nassef Chourak (uit)
Chukwuemeka Paul Nnamani (in)
82'
Abdussalam Magashy (uit)
Malcolm Stolt (in)
82'
Melker Hallberg (uit)
(in)

Kansen

1X2 10Bet 1xBet 888Sport Bet365 Betano Betfair BetVictor Dafabet Marathonbet Pinnacle SBO Superbet Unibet William Hill
1 IFK Goteborg 2.45 2.41 2.40 2.40 2.37 2.30 2.38 2.46 2.41 2.46 2.24 2.42 2.35 2.40
X Gelijk 3.50 3.44 3.30 3.40 3.40 3.60 3.40 3.50 3.44 3.59 3.22 3.45 3.35 3.30
2 kalmar FF 2.70 2.73 2.70 2.80 2.67 2.70 2.63 2.80 2.73 2.80 2.68 2.72 2.75 2.70

Vorige confrontaties (H2H)

4 IFK Goteborg
6 Gelijk
9 kalmar FF
37% Meer dan 2,5 goals
53% Beide teams scoorden
2.4 Goals per wedstrijd
Logo IFK Goteborg 5 | Logo kalmar FF 5 Clean sheets
Grootste zege: IFK Goteborg 4-0 kalmar FF (2019)
Meeste goals: kalmar FF 4-2 IFK Goteborg (2016)
Goals in alle wedstrijden
Logo IFK Goteborg
1.11
Logo kalmar FF
1.26
Goals in thuiswedstrijden
Logo IFK Goteborg
1.56
Logo kalmar FF
1.30
Goals in uitwedstrijden
Logo IFK Goteborg
0.70
Logo kalmar FF
1.22
Bovenstaande is berekend op basis van onderstaande wedstrijden

Verslag

9'
Doelpunt door Charlie Rosenquist in minuut 9. Het mag ook wel gezegd worden ... zonder de assist van Abdussalam Magashy was dit niet mogelijk geweest. 0-1 is de score.
13'
Doelpunt door David Kjær Kruse in minuut 13. Het mag ook wel gezegd worden ... zonder de assist van Tobias Heintz was dit niet mogelijk geweest. 1-1. Met deze goal beginnen we terug van nul af aan.
77'
Bij Sam Larsson geen stress bij deze penalty. Hij knalt de bal mooi binnen. Het staat nu 2-1.
81'
Sam Larsson voert een mooie assist uit. Doelpunt door Alfons Borén. Na deze goal is het 3-1.
84'
Doelpunt door Charles Sagoe Junior. 3-2 is de score.

Stats

IFK Goteborg
kalmar FF
7
Schoten op doel
3
4
Schoten naast doel
1
18
Totaal schoten
7
7
Geblokkeerde schoten
3
14
Schoten binnen strafschopgebied
5
4
Schoten buiten Strafschopgebied
2
6
Vrije trappen
15
13
Hoekschoppen
1
2
Buitenspel
1
1
Gele kaarten
2
1
Reddingen door keeper
5
502
Passen totaal
455
426
Geslaagde passes
383
85%
Passen %
84%

Stadion

Stadionnaam

Nya Ullevi

Capaciteit

43200

Adres

Skånegatan
Göteborg

stand 2026

Opstellingen

Wisselspelers

Wisselspelers IFK Goteborg

Naam Leeftijd Positie
Elis Stefan Bishesari 21 Doelman
Rockson Yeboah 22 Verdediger
Alexander Jallow 28 Verdediger
Noah Klas Tolf 21 Middenvelder
Saidou Alioum Moubarak 23 Middenvelder
Filip Ottosson 29 Middenvelder
Sam Larsson 33 Aanvaller
Tiago de Freitas Guimarães Coimbra 22 Aanvaller
Alfons Borén 19 Aanvaller

Wisselspelers kalmar FF

Naam Leeftijd Positie
Jakob Kindberg 32 Doelman
Alexander Almqvist 26 Verdediger
Malcolm Stolt 25 Middenvelder
Love Zakarias Råvik 20 Middenvelder
Chukwuemeka Paul Nnamani 24 Aanvaller

Spelersstats

# Naam FN rating Min Pos G A Sch SchD Pas SlPas Pas+ Tkl Blk Int Du Du+ Dri Dri+ Fout Fout+ 🟨 🟥 BS Red DT PenG PenM PenR
27 Logo IFK Goteborg Alfons Borén (wissel) 7.9 13 Aanvaller 1 0 1 1 - - - - - - 1 1 1 1 - - 0 0 - - 0 0 0 -
24 Logo kalmar FF Charles Sagoe Junior 7.9 90 Middenvelder 1 0 1 1 38 2 30 4 - 1 11 7 3 2 - 1 0 0 - - 0 0 0 -
15 Logo IFK Goteborg David Kjær Kruse 7.6 90 Middenvelder 1 0 1 1 53 - 49 - - 3 10 6 2 1 2 4 0 0 - - 0 0 0 -
29 Logo IFK Goteborg Adam Bergmark-Wiberg 7.3 59 Aanvaller - 0 1 1 17 3 14 - - - 5 1 1 - 1 1 0 0 - - 0 0 0 -
8 Logo IFK Goteborg Sam Larsson (wissel) 7.3 31 Middenvelder 1 1 1 1 11 1 8 - - 1 5 3 1 1 - 2 0 0 - - 0 1 0 -
30 Logo IFK Goteborg Tiago de Freitas Guimarães Coimbra (wissel) 7.2 31 Aanvaller - 0 - - 10 1 9 1 - - 5 3 1 1 - 1 0 0 - - 0 0 0 -
3 Logo IFK Goteborg August Erlingmark ©️ 7.0 90 Verdediger - 0 - - 71 - 65 2 1 1 6 5 - - - 2 0 0 - - 0 0 0 -
23 Logo IFK Goteborg Kolbeinn Thordarson 6.9 59 Middenvelder - 0 2 1 21 1 18 - 1 - 5 1 2 - 2 1 0 0 - - 0 0 0 -
22 Logo IFK Goteborg Noah Klas Tolf (wissel) 6.9 45 Verdediger - 0 - - 31 - 23 1 - 3 3 3 2 2 - - 0 0 - - 0 0 0 -
47 Logo kalmar FF Aboubacar Keita 6.9 45 Verdediger - 0 - - 29 - 24 - 2 - 1 1 - - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
6 Logo IFK Goteborg Hjörtur Hermannsson 6.6 71 Verdediger - 0 - - 68 - 59 2 - 1 4 2 - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
14 Logo IFK Goteborg Tobias Heintz 6.6 77 Middenvelder - 1 2 1 38 6 33 - - 1 4 - 3 - - - 1 0 2 - 0 0 0 -
7 Logo kalmar FF Nassef Chourak 6.6 82 Middenvelder - 0 - - 43 2 42 5 - 2 12 6 - - 5 1 1 0 - - 0 0 0 -
13 Logo kalmar FF Charlie Rosenquist 6.6 90 Aanvaller 1 0 1 1 17 - 12 - - - 7 - - - 3 - 0 0 - - 0 0 0 -
28 Logo IFK Goteborg Issaka Seidu 6.5 45 Verdediger - 0 - - 29 1 26 - - - 3 1 1 - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
4 Logo IFK Goteborg Rockson Yeboah (wissel) 6.5 19 Verdediger - 0 - - 10 - 9 1 - - 2 2 - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
3 Logo kalmar FF Sivert Øverby 6.5 90 Verdediger - 0 - - 38 1 29 2 1 1 3 3 - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
9 Logo kalmar FF Malcolm Stolt (wissel) 6.5 8 Aanvaller - 0 - - - - - 1 - - 4 1 - - 1 - 0 0 - - 0 0 0 -
70 Logo kalmar FF Chukwuemeka Paul Nnamani (wissel) 6.5 8 Aanvaller - 0 - - 1 - - - - - 1 - - - 1 - 0 0 - - 0 0 0 -
18 Logo IFK Goteborg Felix Eriksson 6.3 90 Verdediger - 0 - - 41 - 31 2 1 2 8 4 4 1 - - 0 0 - - 0 0 0 -
7 Logo IFK Goteborg Sebastian Senna Clemmensen 6.3 90 Middenvelder - 0 3 1 26 1 18 - - 1 3 1 - - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
1 Logo kalmar FF Samuel Brolin 6.3 90 Doelman - 0 - - 21 - 13 - - - - - - - - - 0 0 - 5 3 0 0 0
39 Logo kalmar FF Lars Sætra 6.3 90 Verdediger - 0 - - 74 - 66 - 3 1 2 1 - - 1 - 0 0 - - 0 0 0 -
23 Logo kalmar FF Robert Gojani 6.3 90 Middenvelder - 0 - - 60 - 49 1 1 2 2 1 - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
10 Logo kalmar FF Marius Söderbäck 6.3 90 Middenvelder - 0 - - 28 - 25 3 - - 15 8 3 1 - 2 0 0 1 - 0 0 0 -
12 Logo IFK Goteborg Viktor Andersson 6.2 90 Doelman - 0 - - 35 - 29 - - - 2 2 - - - 1 0 0 - 1 2 0 0 0
21 Logo kalmar FF Abdussalam Magashy 6.2 82 Middenvelder - 1 2 1 15 1 13 - - - 5 - 2 - 2 - 0 0 - - 0 0 0 -
20 Logo kalmar FF Alexander Almqvist (wissel) 6.2 45 Verdediger - 0 - - 39 - 35 - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
5 Logo kalmar FF Melker Hallberg ©️ 5.6 82 Verdediger - 0 - - 48 - 42 2 - 2 6 3 - - 1 - 1 0 - - 0 0 0 -
25 Logo IFK Goteborg Elis Stefan Bishesari (wissel) - - Doelman - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
17 Logo IFK Goteborg Alexander Jallow (wissel) - - Verdediger - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
11 Logo IFK Goteborg Saidou Alioum Moubarak (wissel) - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
16 Logo IFK Goteborg Filip Ottosson (wissel) - - Middenvelder - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
30 Logo kalmar FF Jakob Kindberg (wissel) - - Doelman - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
12 Logo kalmar FF Love Zakarias Råvik (wissel) - - Verdediger - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook