Zara Kramžar
Everton (vrouwen)
Vorige club
Roma (vrouwen) tot 2026-07-13
International bij
Slovenia (vrouwen)
Biografie
Volgende wedstrijd
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
20Afkomst
SloveniëGeboortedatum
2006-01-10Geboorteland
SloveniëCarrièrestatistieken Zara Kramžar
Vergelijk Zara Kramžar met een andere speler
Hoe doet Zara Kramžar het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Zara Kramžar vs Nadine Nischler · Zara Kramžar vs Alex Kerr · Zara Kramžar vs Elisa del Estal Mateu
Stats Zara Kramžar
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Everton (vrouwen) - Birmingham City (vrouwen)
|
FA WSL 1: Women's Super League | 2026-10-04 | 6.6 | 31 | Aanvaller | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 0 | 6 | 0 | 1 | 1 | 7 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Liverpool (vrouwen) - Everton (vrouwen)
|
FA WSL 1: Women's Super League | 2026-09-27 | 6.4 | 70 | Aanvaller | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 1 | 11 | 1 | 0 | 0 | 10 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
West Ham (vrouwen) - Everton (vrouwen)
|
FA WSL 1: Women's Super League | 2026-09-20 | 7.1 | 14 | - | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Everton (vrouwen) - Charlton Athletic (vrouwen)
|
FA WSL 1: Women's Super League | 2026-09-13 | 6.3 | 90 | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 36 | 1 | 27 | 2 | 0 | 1 | 10 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Crystal Palace (vrouwen) - Everton (vrouwen)
|
FA WSL 1: Women's Super League | 2026-09-06 | 6.1 | 80 | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 17 | 1 | 14 | 2 | 0 | 0 | 11 | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Arsenal (vrouwen) - Everton (vrouwen)
|
FA WSL 1: Women's Super League | 2026-05-13 | 6.7 | 64 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 11 | - | 6 | 1 | - | 1 | 5 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Everton (vrouwen) - Chelsea (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2026-04-26 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Everton (vrouwen) - Liverpool (vrouwen)
|
FA WSL 1: Women's Super League | 2026-03-28 | 7.2 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 3 | 2 | 24 | 1 | 16 | 1 | - | 1 | 16 | 5 | - | - | 2 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Manchester United (vrouwen) - Everton (vrouwen)
|
FA WSL 1: Women's Super League | 2026-03-21 | 5.9 | 79 | Aanvaller | - | 0 | 2 | 1 | 27 | - | 15 | 1 | - | - | 15 | 4 | 1 | 1 | 3 | - | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Tottenham Hotspur (vrouwen) - Everton (vrouwen)
|
FA WSL 1: Women's Super League | 2026-03-15 | 6.9 | 80 | Aanvaller | - | 1 | - | - | 21 | 1 | 16 | - | - | - | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Everton (vrouwen) - West Ham (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2026-02-15 | 6.5 | 9 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 3 | - | 1 | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
London City Lionesses - Everton (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2026-02-08 | 6.9 | 16 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 9 | - | 7 | 1 | - | - | 9 | 6 | 2 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lazio (vrouwen) - Como (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2026-02-01 | 7.7 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 4 | 3 | 33 | 1 | 22 | 1 | - | - | 9 | 3 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Como (vrouwen) - Inter Milano (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2026-01-25 | 9.3 | 82 | Aanvaller | 2 | 0 | 3 | 2 | 29 | - | 15 | 4 | - | 2 | 18 | 9 | 4 | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Napoli (vrouwen) - Como (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2026-01-17 | 7.0 | 89 | Aanvaller | - | 0 | 2 | 1 | 34 | 3 | 23 | 2 | 1 | 1 | 13 | 5 | 1 | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Como (vrouwen) - AC Milan (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2025-11-15 | 6.3 | 70 | Aanvaller | - | 0 | 3 | 2 | 27 | 2 | 17 | 1 | - | 1 | 12 | 5 | 4 | 2 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ternana (vrouwen) - Como (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2025-11-09 | 7.2 | 77 | Aanvaller | - | 1 | 2 | 1 | 18 | 2 | 12 | 3 | - | 1 | 10 | 7 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Napoli (vrouwen) - Como (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2025-03-30 | 8.0 | 89 | Middenvelder | 1 | 0 | 2 | 1 | 46 | 1 | 31 | 6 | - | 3 | 18 | 8 | - | - | 4 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Como (vrouwen) - Sampdoria (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2025-03-23 | 7.3 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 3 | 2 | 49 | 1 | 38 | - | - | 1 | 17 | 9 | 4 | 1 | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lazio (vrouwen) - Como (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2025-03-16 | 7.0 | 80 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 31 | 1 | 18 | 2 | 1 | 1 | 14 | 7 | - | - | 2 | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Como (vrouwen) - Sassuolo (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2025-03-10 | 8.7 | 90 | Middenvelder | 1 | 1 | 3 | 2 | 56 | 3 | 39 | 3 | - | - | 15 | 8 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Napoli (vrouwen) - Como (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2025-02-09 | 8.9 | 97 | Aanvaller | 2 | - | 3 | 2 | 62 | 3 | 35 | 2 | - | - | 18 | 5 | 4 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Como (vrouwen) - Lazio (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2025-02-02 | 7.9 | 45 | Aanvaller | 1 | 0 | 4 | 1 | 29 | 1 | 13 | 2 | - | - | 6 | 5 | 1 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Como (vrouwen) - Sassuolo (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2025-01-25 | 6.6 | 55 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 18 | 1 | 13 | - | - | - | 7 | 2 | 1 | - | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Inter Milano (vrouwen) - Como (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2025-01-19 | 6.3 | 62 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 19 | 1 | 11 | - | - | 1 | 11 | 1 | - | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Como (vrouwen) - Fiorentina (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2025-01-11 | 7.5 | 25 | Aanvaller | - | 1 | 4 | 1 | 9 | 1 | 8 | - | 1 | - | 6 | 1 | 1 | 1 | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sampdoria (vrouwen) - Como (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2024-12-15 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Como (vrouwen) - Inter Milano (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2024-10-12 | 7.0 | 67 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 24 | - | 16 | 2 | - | - | 8 | 2 | - | - | 2 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Fiorentina (vrouwen) - Como (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2024-10-05 | 8.2 | 90 | Aanvaller | - | 1 | 3 | 2 | 41 | 2 | 25 | 2 | 1 | - | 12 | 9 | 5 | 4 | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Como (vrouwen) - Sampdoria (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2024-09-28 | 7.2 | 68 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 17 | 2 | 9 | - | - | - | 8 | 5 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Como (vrouwen) - Roma (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2024-09-22 | 7.9 | 96 | Aanvaller | - | 1 | 2 | - | 31 | 7 | 21 | 2 | 1 | 1 | 15 | 5 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Juventus (vrouwen) - Como (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2024-09-14 | 6.6 | 96 | Middenvelder | 1 | - | 5 | 2 | 31 | - | 16 | 2 | - | 1 | 15 | 4 | 7 | 2 | 3 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Fiorentina (vrouwen) - Roma (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2024-02-17 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Roma (vrouwen) - Sassuolo (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2024-02-13 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Napoli (vrouwen) - Roma (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2024-02-10 | 7.0 | 65 | Middenvelder | - | - | 1 | - | 26 | - | 17 | 3 | - | - | 10 | 8 | - | - | 1 | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Roma (vrouwen) - Juventus (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2024-02-04 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ajax (vrouwen) - Roma (vrouwen)
(wissel) |
UEFA Champions League Vrouwen | 2024-01-30 | 6.3 | 18 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 6 | - | 3 | - | - | - | 2 | - | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Roma (vrouwen) - Sampdoria (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2024-01-27 | - | 1 | Middenvelder | - | - | - | - | 2 | - | 1 | - | - | 1 | 2 | - | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Roma (vrouwen) - Bayern Munich (vrouwen)
(wissel) |
UEFA Champions League Vrouwen | 2024-01-24 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Paris Saint Germain (vrouwen) - Roma (vrouwen)
(wissel) |
UEFA Champions League Vrouwen | 2023-12-14 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Roma (vrouwen) - Napoli (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2023-11-11 | 8.2 | 90 | Middenvelder | 1 | 1 | 2 | 1 | 27 | 1 | 22 | 1 | - | - | 7 | 2 | 1 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Juventus (vrouwen) - Roma (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2023-11-05 | 6.3 | 12 | Middenvelder | - | - | - | - | 5 | - | 3 | - | - | - | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sampdoria (vrouwen) - Roma (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2023-10-22 | 6.3 | 21 | Middenvelder | - | - | - | - | 9 | - | 8 | - | - | - | 6 | 2 | 2 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Roma (vrouwen) - Inter Milano (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2023-10-15 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
FA WSL 1: Women's Super League
|
5 | 5 | 285 | 0 | 0 | 0 | - | 1 | 0 | 6.48 |
| Seizoen 2025 | ||||||||||
FA WSL 1: Women's Super League
|
6 | 4 | 338 | 1 | 1 | 2 | 338 | 2 | 0 | 6.68 |
Serie A Vrouwen
|
5 | 5 | 408 | 3 | 1 | 4 | 136 | 1 | 0 | 7.50 |
| Totaal 2025 | 11 | 9 | 746 | 4 | 2 | 6 | 187 | 3 | 0 | 7.05 |
| Seizoen 2024 | ||||||||||
Serie A Vrouwen
|
14 | 12 | 1,050 | 6 | 4 | 10 | 175 | 1 | 0 | 7.51 |
| Seizoen 2023 | ||||||||||
Serie A Vrouwen
|
5 | 2 | 189 | 1 | 1 | 2 | 189 | 0 | 0 | 6.95 |
UEFA Champions League Vrouwen
|
1 | 0 | 18 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.30 |
| Totaal 2023 | 6 | 2 | 207 | 1 | 1 | 2 | 207 | 0 | 0 | 6.82 |
| Volledige carrière | 36 | 28 | 2,288 | 11 | 7 | 18 | 208 | 5 | 0 | 7.12 |
| Statistiek | Seizoen 2026 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 5 | - | - | 36 | - | - |
| Minuten gespeeld | 285 | 57.0 | - | 2,288 | 63.6 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 0 | 0.00 | 0.00 | 11 | 0.31 | 0.43 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 7 | 0.19 | 0.28 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 18 | 0.50 | 0.71 |
| Schoten | 6 | 1.20 | 1.89 | 62 | 1.72 | 2.44 |
| Schoten op doel | 1 | 0.20 | 0.32 | 31 | 0.86 | 1.22 |
| Dribbels | 12 | 2.40 | 3.79 | 69 | 1.92 | 2.71 |
| Dribbels gelukt | 4 | 0.80 | 1.26 | 32 | 0.89 | 1.26 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 0.00 | 3 | 0.08 | 0.12 |
| Passing | ||||||
| Passes | 84 | 16.80 | 26.53 | 858 | 23.83 | 33.75 |
| Sleutelpasses | 3 | 0.60 | 0.95 | 38 | 1.06 | 1.49 |
| Aangekomen passes | 59 | 11.80 | 18.63 | 556 | 15.44 | 21.87 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 6 | 1.20 | 1.89 | 48 | 1.33 | 1.89 |
| Intercepties | 2 | 0.40 | 0.63 | 18 | 0.50 | 0.71 |
| Geblokte schoten | 1 | 0.20 | 0.32 | 6 | 0.17 | 0.24 |
| Duels | 45 | 9.00 | 14.21 | 363 | 10.08 | 14.28 |
| Duels gewonnen | 16 | 3.20 | 5.05 | 153 | 4.25 | 6.02 |
| Voorbijgespeeld | - | - | - | 19 | 0.53 | 0.75 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 4 | 0.80 | 1.26 | 44 | 1.22 | 1.73 |
| Fouten uitgelokt | 3 | 0.60 | 0.95 | 39 | 1.08 | 1.53 |
| Gele kaarten | 1 | 0.20 | 0.32 | 5 | 0.14 | 0.20 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | - | - | - | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Zara Kramžar
Zara Kramžar scoorde ooit in 15/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2023-01-14.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 1 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Zara Kramžar
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Roma W
|
Everton W
|
Transfer | - | |
Roma W
|
Everton W
|
Transfer | - | |
Roma W
|
Everton W
|
Transfer | - | |
Everton W
|
Roma W
|
Terug van uitleenbeurt | - | |
Roma W
|
Everton W
|
Uitgeleend | - | |
Como W
|
Roma W
|
Terug van uitleenbeurt | - | |
Como W
|
Roma W
|
Transfer | - | |
Como W
|
Dinamo Tirana
|
Terug van uitleenbeurt | - | |
Roma W
|
Como W
|
Uitgeleend | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Zara Kramžar in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Zara Kramžar in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Zara Kramžar in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Zara Kramžar een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Zara Kramžar een assist heeft gegeven in de match.