Yuri Souza Almeida
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
31Afkomst
BraziliëGeboortedatum
1995-05-07Geboorteplaats
Porto AlegreGeboorteland
BraziliëLengte
177 cmGewicht
86 kgCarrièrestatistieken Yuri Souza Almeida
Vergelijk Yuri Souza Almeida met een andere speler
Hoe doet Yuri Souza Almeida het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Yuri Souza Almeida vs Tiago Marques Rezende · Yuri Souza Almeida vs Deivson Rogerio da Silva · Yuri Souza Almeida vs João Paulo de Oliveira
Stats Yuri Souza Almeida
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Sabah FA - Hai Phong
|
AFC Cup | 2023-11-09 | 7.7 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 28 | 2 | 22 | - | - | - | 11 | 6 | 4 | 2 | - | 4 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hai Phong - Sabah FA
|
AFC Cup | 2023-10-25 | 6.5 | 90 | Aanvaller | - | - | - | - | 16 | 1 | 13 | - | - | - | 21 | 9 | 4 | - | 4 | 6 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Botafogo - Brasiliense
|
Copa do Brasil | 2023-03-15 | 7.0 | 81 | Aanvaller | 1 | - | 3 | 2 | 26 | 1 | 22 | - | - | - | 8 | 5 | 4 | 2 | - | 3 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Juventude - Sao Bento
|
Brazilië Serie B | 2018-09-08 | - | 41 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 3 | - | 75 | - | 0 | 0 | - | - | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Criciuma - Juventude
|
Brazilië Serie B | 2018-05-16 | 6.7 | 45 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 3 | 1 | 75 | - | 0 | 0 | 9 | 3 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Juventude - Paysandu
|
Brazilië Serie B | 2018-05-11 | 7.2 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 4 | 2 | 11 | 0 | 68 | 2 | 0 | 0 | 15 | 7 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Goias - Juventude
|
Brazilië Serie B | 2017-10-17 | 6.5 | 6 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 100 | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Juventude - Londrina
(wissel) |
Brazilië Serie B | 2017-10-14 | 6.9 | 24 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 8 | 2 | 88 | - | - | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Brasil DE Pelotas - Juventude
|
Brazilië Serie B | 2017-10-04 | 6.6 | 7 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 50 | - | - | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Juventude - Paysandu
|
Brazilië Serie B | 2017-09-30 | 6.4 | 45 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 15 | 0 | 88 | - | - | 0 | 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
ABC - Juventude
|
Brazilië Serie B | 2017-09-27 | 6.2 | 19 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 6 | 0 | 66 | - | - | 0 | 6 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Juventude - BOA
(wissel) |
Brazilië Serie B | 2017-09-22 | 6.8 | 15 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gremio - Chapecoense-sc
(wissel) |
Brazilië Serie A | 2015-10-18 | 6.7 | 16 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 11 | 0 | 100 | - | - | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Palmeiras - Gremio
|
Brazilië Serie A | 2015-09-19 | 6.6 | 32 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 6 | 0 | 75 | - | - | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Corinthians - Gremio
|
Brazilië Serie A | 2015-09-10 | 6.3 | 8 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 50 | - | - | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gremio - Goias
(wissel) |
Brazilië Serie A | 2015-09-06 | 6.8 | 19 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 11 | 1 | 84 | - | - | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2023 | ||||||||||
AFC Cup
|
2 | 2 | 180 | 1 | - | 1 | 180 | 0 | 0 | 7.10 |
Copa do Brasil
|
1 | 1 | 81 | 1 | - | 1 | 81 | 0 | 0 | 7.00 |
| Totaal 2023 | 3 | 3 | 261 | 2 | - | 2 | 131 | 0 | 0 | 7.07 |
| Seizoen 2018 | ||||||||||
Brazilië Serie B
|
3 | 3 | 176 | 1 | - | 1 | 176 | 0 | 0 | 6.95 |
| Seizoen 2017 | ||||||||||
Brazilië Serie B
|
6 | 4 | 116 | - | - | - | - | 2 | 0 | 6.57 |
| Seizoen 2015 | ||||||||||
Brazilië Serie A
|
4 | 2 | 75 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.60 |
| Volledige carrière | 16 | 12 | 628 | 3 | - | 3 | 209 | 2 | 0 | 6.73 |
| Statistiek | Seizoen 2023 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 3 | - | - | 16 | - | - |
| Minuten gespeeld | 261 | 87.0 | - | 628 | 39.3 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 2 | 0.67 | 0.69 | 3 | 0.19 | 0.43 |
| Goals + assists | 2 | 0.67 | 0.69 | 3 | 0.19 | 0.43 |
| Schoten | 5 | 1.67 | 1.72 | 15 | 0.94 | 2.15 |
| Schoten op doel | 3 | 1.00 | 1.03 | 5 | 0.31 | 0.72 |
| Dribbels | 12 | 4.00 | 4.14 | 21 | 1.31 | 3.01 |
| Dribbels gelukt | 4 | 1.33 | 1.38 | 7 | 0.44 | 1.00 |
| Buitenspel | 2 | 0.67 | 0.69 | 2 | 0.13 | 0.29 |
| Passing | ||||||
| Passes | 70 | 23.33 | 24.14 | 148 | 9.25 | 21.21 |
| Sleutelpasses | 4 | 1.33 | 1.38 | 8 | 0.50 | 1.15 |
| Aangekomen passes | 57 | 19.00 | 19.66 | 976 | 61.00 | 139.87 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | - | - | - | 2 | 0.13 | 0.29 |
| Intercepties | - | - | - | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Geblokte schoten | - | - | - | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Duels | 40 | 13.33 | 13.79 | 97 | 6.06 | 13.90 |
| Duels gewonnen | 20 | 6.67 | 6.90 | 43 | 2.69 | 6.16 |
| Voorbijgespeeld | 1 | 0.33 | 0.34 | 3 | 0.19 | 0.43 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 4 | 1.33 | 1.38 | 19 | 1.19 | 2.72 |
| Fouten uitgelokt | 13 | 4.33 | 4.48 | 21 | 1.31 | 3.01 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.13 | 0.29 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Yuri Souza Almeida
Yuri Souza Almeida scoorde ooit in 10/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2015-05-10.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 3 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Yuri Souza Almeida
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
CRAC
|
Da Nang
|
Transfer | - | |
Joinville
|
CRAC
|
Gratis | € 0 | |
Hai Phong
|
Joinville
|
Gratis | € 0 | |
Brasiliense
|
Hai Phong
|
Gratis | € 0 | |
Figueirense
|
Sagamihara
|
Gratis | € 0 | |
Água Santa
|
Figueirense
|
Gratis | € 0 | |
Gremio
|
Água Santa
|
Gratis | € 0 | |
Gremio
|
Juventude
|
Uitgeleend | - | |
Gremio
|
Aktobe
|
Uitgeleend | - | |
Gremio
|
Nautico Recife
|
Uitgeleend | - | |
Gremio
|
Panathinaikos
|
Uitgeleend | - | |
Botafogo
|
Gremio
|
Transfer | - | |
Gremio
|
Botafogo
|
Transfer | - |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Yuri Souza Almeida in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Yuri Souza Almeida een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Yuri Souza Almeida een assist heeft gegeven in de match.

