Wojciech Hajda
Miedz Legnica
Vorige club
Puszcza Niepołomice tot 2026-06-29
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
VerdedigerLeeftijd
26Afkomst
PolenGeboortedatum
2000-05-23Geboorteplaats
RadzionkówGeboorteland
PolenLengte
182 cmCarrièrestatistieken Wojciech Hajda
Vergelijk Wojciech Hajda met een andere speler
Hoe doet Wojciech Hajda het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Wojciech Hajda vs Jakub Serafin · Wojciech Hajda vs Jin-Hyun Lee · Wojciech Hajda vs Michał Walski
Stats Wojciech Hajda
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Puszcza Niepołomice - Jagiellonia
|
Ekstraklasa | 2024-12-08 | 6.2 | 74 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 15 | - | 12 | - | - | - | 9 | 2 | - | - | 5 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Slask Wroclaw - Puszcza Niepołomice
©️ |
Ekstraklasa | 2024-11-30 | 6.3 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 19 | - | 14 | - | 2 | - | 8 | 3 | - | - | 5 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź
|
Ekstraklasa | 2024-11-25 | 7.3 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 18 | - | 15 | 3 | 2 | 1 | 7 | 4 | - | - | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Stal Mielec - Puszcza Niepołomice
(wissel) |
Ekstraklasa | 2024-11-10 | 6.2 | 17 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 10 | - | 9 | 1 | - | - | 2 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Lech Poznan
(wissel) |
Ekstraklasa | 2024-11-02 | 6.5 | 24 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 11 | - | 6 | 1 | - | - | 5 | 2 | 1 | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pogon Szczecin - Puszcza Niepołomice
|
Ekstraklasa | 2024-10-25 | 6.3 | 45 | Middenvelder | - | 0 | 1 | 1 | 6 | 1 | 5 | - | - | 1 | 8 | 2 | 1 | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
|
Ekstraklasa | 2024-10-21 | 6.2 | 74 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 23 | - | 16 | 1 | - | 1 | 6 | 3 | - | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - GKS Katowice
©️ |
Ekstraklasa | 2024-10-04 | 6.6 | 71 | Middenvelder | - | 0 | 1 | 1 | 13 | 1 | 13 | 1 | - | 1 | 10 | 5 | - | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice
|
Ekstraklasa | 2024-09-28 | 6.9 | 56 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 15 | - | 10 | 1 | 2 | 3 | 9 | 5 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Cracovia Krakow
(wissel) |
Ekstraklasa | 2024-09-21 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice
(wissel) |
Ekstraklasa | 2024-09-15 | 6.2 | 9 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 6 | - | 3 | - | - | - | 4 | 1 | - | - | 3 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Korona Kielce
(wissel) |
Ekstraklasa | 2024-08-31 | 6.9 | 11 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | - | 2 | 2 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Motor Lublin - Puszcza Niepołomice
(wissel) |
Ekstraklasa | 2024-08-24 | 6.9 | 8 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 5 | - | 4 | 2 | - | 1 | 3 | 2 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Lechia Gdansk
(wissel) |
Ekstraklasa | 2024-08-16 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Zaglebie Lubin - Puszcza Niepołomice
(wissel) |
Ekstraklasa | 2024-08-02 | 6.9 | 28 | Middenvelder | - | 0 | 1 | 1 | 13 | 1 | 8 | 1 | - | - | 12 | 6 | - | - | 3 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Gornik Zabrze
(wissel) |
Ekstraklasa | 2024-07-26 | 6.9 | 13 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 2 | - | 1 | - | - | 2 | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Jagiellonia - Puszcza Niepołomice
(wissel) |
Ekstraklasa | 2024-07-19 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice
|
Ekstraklasa | 2024-05-25 | 6.7 | 59 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 4 | 1 | 4 | - | - | - | 7 | 1 | - | - | 5 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Gornik Zabrze - Puszcza Niepołomice
©️ |
Ekstraklasa | 2024-05-17 | 6.7 | 77 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 26 | 1 | 24 | - | - | - | 11 | 3 | 1 | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Warta Poznań
|
Ekstraklasa | 2024-05-12 | 6.7 | 90 | Middenvelder | - | - | - | - | 14 | 1 | 9 | - | 1 | - | 8 | 2 | - | - | 4 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pogon Szczecin - Puszcza Niepołomice
|
Ekstraklasa | 2024-05-06 | 6.6 | 58 | Middenvelder | - | - | - | - | 15 | - | 12 | 2 | - | - | 7 | 5 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Korona Kielce
|
Ekstraklasa | 2024-04-29 | 7.0 | 77 | Middenvelder | - | - | 1 | - | 16 | - | 6 | 1 | - | - | 18 | 10 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cracovia Krakow - Puszcza Niepołomice
|
Ekstraklasa | 2024-04-21 | 7.2 | 88 | Middenvelder | 1 | - | 1 | 1 | 11 | 1 | 7 | 2 | 1 | - | 7 | 2 | - | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Lech Poznan
|
Ekstraklasa | 2024-04-13 | 7.2 | 87 | Middenvelder | - | - | 2 | 2 | 7 | - | 3 | 1 | - | - | 12 | 6 | - | - | 4 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice
|
Ekstraklasa | 2024-04-06 | 7.3 | 65 | Middenvelder | - | - | - | - | 24 | 2 | 17 | 4 | - | - | 13 | 9 | - | - | 2 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom
|
Ekstraklasa | 2024-04-01 | 6.7 | 81 | Middenvelder | - | - | - | - | 17 | - | 13 | 1 | - | 1 | 11 | 4 | 1 | - | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Slask Wroclaw - Puszcza Niepołomice
|
Ekstraklasa | 2024-03-16 | 6.3 | 51 | Middenvelder | - | - | 1 | - | 18 | - | 17 | - | 1 | 3 | 1 | - | 1 | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa
|
Ekstraklasa | 2024-03-09 | 6.6 | 82 | Middenvelder | - | - | - | - | 18 | - | 15 | - | - | - | 5 | 4 | 1 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice
|
Ekstraklasa | 2024-03-03 | 6.5 | 60 | Middenvelder | - | - | - | - | 11 | - | 5 | 1 | - | 1 | 4 | 2 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Zaglebie Lubin
|
Ekstraklasa | 2024-02-25 | 6.7 | 61 | Middenvelder | - | - | - | - | 29 | - | 24 | 1 | - | 1 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legia Warszawa - Puszcza Niepołomice
(wissel) |
Ekstraklasa | 2024-02-18 | 6.2 | 21 | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | 1 | - | - | 9 | 3 | 1 | - | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Stal Mielec - Puszcza Niepołomice
|
Ekstraklasa | 2024-02-09 | 6.3 | 74 | Middenvelder | - | - | - | - | 13 | - | 10 | - | 1 | 1 | 8 | 2 | 2 | - | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Jagiellonia
©️ |
Ekstraklasa | 2023-12-16 | 6.7 | 70 | Middenvelder | - | - | 1 | - | 16 | - | 7 | 1 | - | 2 | 6 | 4 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź
©️ |
Ekstraklasa | 2023-12-11 | 7.3 | 83 | Middenvelder | - | - | - | - | 19 | 1 | 12 | 3 | - | - | 15 | 9 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Gornik Zabrze
©️ |
Ekstraklasa | 2023-11-26 | 6.7 | 90 | Middenvelder | - | - | - | - | 22 | - | 13 | - | 1 | 2 | 8 | 4 | 2 | - | 1 | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Warta Poznań - Puszcza Niepołomice
©️ |
Ekstraklasa | 2023-11-10 | 6.6 | 90 | Middenvelder | - | - | - | - | 23 | - | 14 | 3 | - | - | 22 | 11 | 1 | - | 2 | 5 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Pogon Szczecin
|
Ekstraklasa | 2023-11-04 | 7.2 | 90 | Middenvelder | - | - | - | - | 33 | 1 | 27 | 2 | 2 | 3 | 7 | 4 | - | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Korona Kielce - Puszcza Niepołomice
|
Ekstraklasa | 2023-10-27 | 7.2 | 88 | Middenvelder | - | 1 | - | - | 35 | 2 | 26 | 2 | - | - | 13 | 10 | 4 | 2 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Cracovia Krakow
|
Ekstraklasa | 2023-10-21 | 6.6 | 89 | Middenvelder | - | - | - | - | 17 | - | 12 | - | 1 | 3 | 9 | 3 | 2 | 1 | 2 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lech Poznan - Puszcza Niepołomice
(wissel) |
Ekstraklasa | 2023-10-06 | 6.7 | 35 | Middenvelder | - | - | - | - | 14 | - | 12 | 1 | - | - | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów
(wissel) |
Ekstraklasa | 2023-09-30 | 6.3 | 12 | Middenvelder | - | - | - | - | 2 | - | 1 | - | - | - | 3 | - | - | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
|
Ekstraklasa | 2023-09-23 | 7.0 | 90 | Middenvelder | - | - | - | - | 27 | - | 22 | 1 | 2 | 2 | 7 | 4 | - | - | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Slask Wroclaw
(wissel) |
Ekstraklasa | 2023-09-15 | 6.3 | 16 | Middenvelder | - | - | - | - | 1 | - | 1 | - | - | - | 5 | 2 | - | - | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice
|
Ekstraklasa | 2023-09-03 | 7.0 | 79 | Middenvelder | - | - | - | - | 19 | 1 | 16 | 2 | - | 1 | 13 | 10 | - | - | 1 | 6 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź
(wissel) |
Ekstraklasa | 2023-08-26 | 6.3 | 8 | Middenvelder | - | - | - | - | 2 | - | 1 | - | - | - | 2 | 1 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Zaglebie Lubin - Puszcza Niepołomice
(wissel) |
Ekstraklasa | 2023-08-18 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa
(wissel) |
Ekstraklasa | 2023-08-13 | 6.7 | 12 | Middenvelder | - | - | - | - | 1 | - | 1 | - | - | - | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Puszcza Niepołomice - Stal Mielec
|
Ekstraklasa | 2023-08-07 | 6.7 | 57 | Middenvelder | - | - | - | - | 9 | - | 7 | 3 | - | - | 10 | 5 | - | - | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Jagiellonia - Puszcza Niepołomice
|
Ekstraklasa | 2023-07-29 | 7.3 | 75 | Middenvelder | - | - | 1 | - | 18 | - | 15 | 5 | 1 | 1 | 8 | 6 | - | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice
|
Ekstraklasa | 2023-07-23 | 6.3 | 74 | Middenvelder | - | - | - | - | 25 | - | 18 | - | - | 3 | 9 | 3 | - | - | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2024 | ||||||||||
Ekstraklasa
|
14 | 7 | 610 | - | 0 | 0 | - | 3 | 0 | 6.59 |
| Seizoen 2023 | ||||||||||
Ekstraklasa
|
32 | 26 | 2,089 | 1 | 1 | 2 | 2,089 | 6 | 0 | 6.74 |
| Volledige carrière | 46 | 33 | 2,699 | 1 | 1 | 2 | 2,699 | 9 | 0 | 6.69 |
| Statistiek | Seizoen 2024 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 14 | - | - | 46 | - | - |
| Minuten gespeeld | 610 | 43.6 | - | 2,699 | 58.7 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | - | - | - | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.04 | 0.07 |
| Schoten | 3 | 0.21 | 0.44 | 12 | 0.26 | 0.40 |
| Schoten op doel | 3 | 0.21 | 0.44 | 6 | 0.13 | 0.20 |
| Dribbels | 4 | 0.29 | 0.59 | 26 | 0.57 | 0.87 |
| Dribbels gelukt | 1 | 0.07 | 0.15 | 10 | 0.22 | 0.33 |
| Buitenspel | - | - | - | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Passing | ||||||
| Passes | 158 | 11.29 | 23.31 | 664 | 14.43 | 22.14 |
| Sleutelpasses | 4 | 0.29 | 0.59 | 15 | 0.33 | 0.50 |
| Aangekomen passes | 118 | 8.43 | 17.41 | 489 | 10.63 | 16.31 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 12 | 0.86 | 1.77 | 49 | 1.07 | 1.63 |
| Intercepties | 10 | 0.71 | 1.48 | 34 | 0.74 | 1.13 |
| Geblokte schoten | 7 | 0.50 | 1.03 | 18 | 0.39 | 0.60 |
| Duels | 85 | 6.07 | 12.54 | 358 | 7.78 | 11.94 |
| Duels gewonnen | 38 | 2.71 | 5.61 | 175 | 3.80 | 5.84 |
| Voorbijgespeeld | 4 | 0.29 | 0.59 | 23 | 0.50 | 0.77 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 30 | 2.14 | 4.43 | 80 | 1.74 | 2.67 |
| Fouten uitgelokt | 5 | 0.36 | 0.74 | 59 | 1.28 | 1.97 |
| Gele kaarten | 3 | 0.21 | 0.44 | 9 | 0.20 | 0.30 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Wojciech Hajda
Wojciech Hajda scoorde ooit in 5/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2019-11-30.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Wojciech Hajda
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Puszcza Niepołomice
|
Miedz Legnica
|
Terug van uitleenbeurt | - | |
Miedz Legnica
|
Puszcza Niepołomice
|
Uitgeleend | - | |
Puszcza Niepołomice
|
Miedz Legnica
|
Transfer | - | |
Gornik Zabrze
|
Puszcza Niepołomice
|
Gratis | € 0 | |
Gornik Zabrze
|
Puszcza Niepołomice
|
Uitgeleend | - | |
Sandecja Nowy Sącz
|
Gornik Zabrze
|
Transfer | - | |
Gornik Zabrze
|
Sandecja Nowy Sącz
|
Uitgeleend | - | |
Stomil Olsztyn
|
Gornik Zabrze
|
Transfer | - | |
Gornik Zabrze
|
Stomil Olsztyn
|
Uitgeleend | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Wojciech Hajda in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Wojciech Hajda in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Wojciech Hajda in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Wojciech Hajda een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Wojciech Hajda een assist heeft gegeven in de match.