Willians dos Santos Santana
Porto Vitória
Vorige club
Dinamo Tirana tot 2025-04-14
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
38Afkomst
BraziliëGeboortedatum
1988-05-22Geboorteplaats
AracajúGeboorteland
BraziliëLengte
180 cmGewicht
73 kgCarrièrestatistieken Willians dos Santos Santana
Vergelijk Willians dos Santos Santana met een andere speler
Hoe doet Willians dos Santos Santana het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Willians dos Santos Santana vs Claudinei Junio De Souza · Willians dos Santos Santana vs Edson Ramos de Silva · Willians dos Santos Santana vs Pedro Henrique de Castro Silva
Stats Willians dos Santos Santana
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
CRB - Figueirense
|
Brazilië Serie B | 2018-11-24 | - | 90 | Middenvelder | 1 | - | 3 | 1 | 21 | - | 84 | - | 0 | 0 | - | - | - | - | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Londrina - CRB
|
Brazilië Serie B | 2018-11-16 | - | 89 | Middenvelder | 2 | - | 2 | 2 | 9 | - | 81 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | - | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Criciuma - CRB
|
Brazilië Serie B | 2018-11-10 | - | 75 | Middenvelder | 2 | - | 2 | 2 | 14 | - | 77 | 1 | 0 | 1 | - | - | - | - | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
CRB - Juventude
|
Brazilië Serie B | 2018-11-06 | - | 87 | Middenvelder | 1 | - | 3 | 1 | 14 | - | 70 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | - | 3 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
CRB - BOA
|
Brazilië Serie B | 2018-11-03 | - | 63 | Middenvelder | 1 | - | 5 | 2 | 10 | - | 76 | - | 0 | 0 | - | - | - | - | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | - |
Sao Bento - CRB
|
Brazilië Serie B | 2018-10-27 | - | 96 | Middenvelder | - | - | 4 | 2 | 8 | - | 66 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
CRB - Goias
|
Brazilië Serie B | 2018-10-19 | - | 90 | Middenvelder | - | 1 | 4 | 0 | 15 | - | 83 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | - | 3 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ponte Preta - CRB
|
Brazilië Serie B | 2018-10-06 | - | 82 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 12 | - | 60 | - | 0 | 0 | - | - | - | - | 2 | 1 | 2 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - |
CRB - CSA
|
Brazilië Serie B | 2018-09-29 | - | 65 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 11 | - | 68 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | - | 3 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
CRB - Coritiba
|
Brazilië Serie B | 2018-09-21 | - | 83 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 16 | - | 76 | 2 | 0 | 1 | - | - | - | - | 2 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Brasil DE Pelotas - CRB
|
Brazilië Serie B | 2018-09-15 | - | 62 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 11 | - | 57 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | - | 3 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
CRB - Guarani Campinas
|
Brazilië Serie B | 2018-09-07 | - | 73 | Middenvelder | - | - | 2 | 0 | 20 | - | 87 | 1 | 0 | 1 | - | - | - | - | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Avai - CRB
|
Brazilië Serie B | 2018-09-04 | - | 30 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 2 | - | 66 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
CRB - Fortaleza EC
|
Brazilië Serie B | 2018-08-21 | - | 50 | Middenvelder | - | - | 2 | 1 | 14 | - | 73 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | - | 3 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Vila Nova - CRB
|
Brazilië Serie B | 2018-08-17 | - | 61 | Middenvelder | - | - | 2 | 1 | 6 | - | 75 | - | 0 | 1 | - | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
CRB - Londrina
|
Brazilië Serie B | 2018-07-28 | - | 73 | Middenvelder | - | - | 4 | 2 | 19 | - | 79 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
BOA - CRB
|
Brazilië Serie B | 2018-07-13 | - | 64 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 21 | - | 87 | 5 | 0 | 1 | - | - | - | - | 4 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
CRB - Sao Bento
|
Brazilië Serie B | 2018-07-04 | - | 97 | Middenvelder | - | - | 2 | 0 | 15 | - | 60 | 3 | 0 | 1 | - | - | - | - | 3 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Goias - CRB
|
Brazilië Serie B | 2018-06-27 | - | 78 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 20 | - | 87 | 0 | 0 | 1 | - | - | - | - | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
CRB - Paysandu
|
Brazilië Serie B | 2018-06-24 | - | 45 | Middenvelder | - | - | 2 | 0 | 15 | - | 71 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | - | 4 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
CRB - Brasil DE Pelotas
|
Brazilië Serie B | 2018-06-02 | 6.8 | 45 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 4 | 1 | 50 | 1 | 0 | 0 | 8 | 6 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
CRB - Avai
|
Brazilië Serie B | 2018-05-15 | 6.2 | 56 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 23 | 0 | 79 | - | 0 | 1 | 11 | 4 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Fortaleza EC - CRB
|
Brazilië Serie B | 2018-04-25 | 6.3 | 35 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 6 | 0 | 75 | - | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Oeste - CRB
|
Brazilië Serie B | 2018-04-13 | 6.7 | 59 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 18 | 0 | 85 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
CRB - Sao Paulo
|
Copa do Brasil | 2018-03-14 | 6.8 | 90 | Middenvelder | - | - | 3 | 2 | 21 | 1 | 65 | - | - | 1 | 10 | 6 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sao Paulo - CRB
|
Copa do Brasil | 2018-02-28 | 5.9 | 65 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 12 | 0 | 60 | - | - | 1 | 8 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ponte Preta - Avai
|
Brazilië Serie A | 2017-10-22 | 6.3 | 10 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 3 | 0 | 60 | - | - | 0 | 5 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Avai - Atletico Goianiense
(wissel) |
Brazilië Serie A | 2017-10-01 | 5.9 | 29 | Middenvelder | - | - | 2 | 0 | 7 | 0 | 70 | - | - | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Flamengo - Avai
|
Brazilië Serie A | 2017-09-23 | 6.5 | 25 | Middenvelder | - | - | 3 | 1 | 6 | 1 | 75 | - | - | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Avai - Atletico-MG
|
Brazilië Serie A | 2017-09-17 | 7.1 | 73 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 10 | 0 | 71 | - | - | 1 | 10 | 6 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sport Recife - Avai
|
Brazilië Serie A | 2017-09-10 | 7.1 | 28 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 7 | 0 | 77 | - | - | 3 | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Avai - Chapecoense-sc
(wissel) |
Brazilië Serie A | 2017-08-27 | 6.6 | 27 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 6 | 0 | 75 | - | - | 1 | 8 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Avai - Sao Paulo
(wissel) |
Brazilië Serie A | 2017-08-20 | 6.8 | 29 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 8 | 0 | 100 | - | - | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Vitoria - Avai
|
Brazilië Serie A | 2017-08-12 | 7.4 | 76 | Middenvelder | - | 1 | 0 | 0 | 19 | 1 | 79 | - | - | 5 | 11 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Avai - Santos
(wissel) |
Brazilië Serie A | 2017-08-06 | 7.4 | 16 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 7 | 2 | 70 | - | - | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Atletico Paranaense - Avai
|
Brazilië Serie A | 2017-08-03 | 6.1 | 20 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 12 | 0 | 85 | - | - | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Avai - Cruzeiro
(wissel) |
Brazilië Serie A | 2017-07-23 | 6.5 | 5 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 50 | - | - | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Bahia - Avai
|
Brazilië Serie A | 2017-07-16 | 6.2 | 16 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 80 | - | - | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Avai - Coritiba
(wissel) |
Brazilië Serie A | 2017-07-14 | 6.3 | 34 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 10 | 0 | 76 | - | - | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gremio - Avai
|
Brazilië Serie A | 2017-07-09 | 7.1 | 12 | Middenvelder | - | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 42 | - | - | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Avai - Fluminense
(wissel) |
Brazilië Serie A | 2017-06-22 | 6.5 | 26 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 15 | 1 | 71 | - | - | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Vasco DA Gama - Avai
|
Brazilië Serie A | 2017-06-17 | 6.2 | 29 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 80 | - | - | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Atletico Goianiense - Avai
|
Brazilië Serie A | 2017-06-14 | 6.5 | 69 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 19 | 0 | 79 | - | - | 1 | 16 | 6 | 6 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Avai - Flamengo
|
Brazilië Serie A | 2017-06-11 | 7.3 | 59 | Middenvelder | - | 1 | 0 | 0 | 18 | 2 | 81 | - | - | 0 | 11 | 6 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Atletico-MG - Avai
|
Brazilië Serie A | 2017-06-07 | 6.6 | 27 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 9 | 0 | 90 | - | - | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Avai - Sport Recife
(wissel) |
Brazilië Serie A | 2017-06-04 | 6.8 | 15 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 1 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2018 | ||||||||||
Brazilië Serie B
|
24 | 24 | 1,648 | 7 | 1 | 8 | 235 | 6 | 1 | 6.50 |
Copa do Brasil
|
2 | 2 | 155 | - | - | - | - | 1 | 0 | 6.35 |
| Totaal 2018 | 26 | 26 | 1,803 | 7 | 1 | 8 | 258 | 7 | 1 | 6.45 |
| Seizoen 2017 | ||||||||||
Brazilië Serie A
|
20 | 12 | 625 | - | 3 | 3 | - | 2 | 0 | 6.66 |
| Volledige carrière | 46 | 38 | 2,428 | 7 | 4 | 11 | 347 | 9 | 1 | 6.61 |
| Statistiek | Seizoen 2018 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 26 | - | - | 46 | - | - |
| Minuten gespeeld | 1,803 | 69.3 | - | 2,428 | 52.8 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 7 | 0.27 | 0.35 | 7 | 0.15 | 0.26 |
| Assists | 1 | 0.04 | 0.05 | 4 | 0.09 | 0.15 |
| Goals + assists | 8 | 0.31 | 0.40 | 11 | 0.24 | 0.41 |
| Schoten | 48 | 1.85 | 2.40 | 58 | 1.26 | 2.15 |
| Schoten op doel | 16 | 0.62 | 0.80 | 19 | 0.41 | 0.70 |
| Dribbels | 7 | 0.27 | 0.35 | 25 | 0.54 | 0.93 |
| Dribbels gelukt | 5 | 0.19 | 0.25 | 13 | 0.28 | 0.48 |
| Passing | ||||||
| Passes | 357 | 13.73 | 17.82 | 525 | 11.41 | 19.46 |
| Sleutelpasses | 2 | 0.08 | 0.10 | 10 | 0.22 | 0.37 |
| Aangekomen passes | 1,897 | 72.96 | 94.69 | 3,308 | 71.91 | 122.62 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 38 | 1.46 | 1.90 | 38 | 0.83 | 1.41 |
| Intercepties | 10 | 0.38 | 0.50 | 24 | 0.52 | 0.89 |
| Geblokte schoten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Duels | 48 | 1.85 | 2.40 | 158 | 3.43 | 5.86 |
| Duels gewonnen | 23 | 0.88 | 1.15 | 65 | 1.41 | 2.41 |
| Voorbijgespeeld | 3 | 0.12 | 0.15 | 14 | 0.30 | 0.52 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 55 | 2.12 | 2.75 | 87 | 1.89 | 3.22 |
| Fouten uitgelokt | 42 | 1.62 | 2.10 | 52 | 1.13 | 1.93 |
| Gele kaarten | 7 | 0.27 | 0.35 | 9 | 0.20 | 0.33 |
| Rode kaarten | 1 | 0.04 | 0.05 | 1 | 0.02 | 0.04 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 1 | 0.04 | 0.05 | 1 | 0.02 | 0.04 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty versierd | 1 | 0.04 | 0.05 | 2 | 0.04 | 0.07 |
Bingokaart scorende minuten Willians dos Santos Santana
Willians dos Santos Santana scoorde ooit in 19/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2014-05-23.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 4 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Willians dos Santos Santana
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Dinamo Tirana
|
Porto Vitória
|
Gratis | € 0 | |
Barra
|
Porto Vitória
|
Gratis | € 0 | |
Confiança
|
Barra
|
Gratis | € 0 | |
Cuiaba
|
Confiança
|
Gratis | € 0 | |
CRB
|
Cuiaba
|
Gratis | € 0 | |
Al-Khor
|
CRB
|
Gratis | € 0 | |
CRB
|
Al-Khor
|
Transfer | - | |
Avai
|
CRB
|
Transfer | - | |
Atletico Goianiense
|
Avai
|
Transfer | - | |
Matsumoto Yamaga
|
Atletico Goianiense
|
Transfer | - | |
Bahia
|
Matsumoto Yamaga
|
Transfer | - | |
America Mineiro
|
Bahia
|
Transfer | - | |
Sport Recife
|
America Mineiro
|
Transfer | - | |
Fluminense
|
Sport Recife
|
Transfer | - | |
Vitoria
|
Palmeiras
|
Transfer | - |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Willians dos Santos Santana in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Willians dos Santos Santana een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Willians dos Santos Santana een assist heeft gegeven in de match.