Willen Mota Inácio
Lamphun Warrior
Vorige club
Caxias tot 2025-07-02
Biografie
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
34Afkomst
BraziliëGeboortedatum
1992-01-10Geboorteland
BraziliëLengte
184 cmGewicht
80 kgCarrièrestatistieken Willen Mota Inácio
Vergelijk Willen Mota Inácio met een andere speler
Hoe doet Willen Mota Inácio het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Willen Mota Inácio vs Chayawat Srinawong · Willen Mota Inácio vs Mahmoud Khair Mohammed Dhadha · Willen Mota Inácio vs Lonsana Doumbouya
Stats Willen Mota Inácio
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Hangzhou Greentown - Port FC
(wissel) |
AFC Cup | 2024-11-07 | 6.3 | 13 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 5 | - | 3 | 1 | - | - | 3 | 1 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Port FC - Home United
(wissel) |
AFC Cup | 2024-10-30 | 6.9 | 16 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 6 | - | 3 | - | - | - | 6 | 5 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Port FC - Hangzhou Greentown
(wissel) |
AFC Cup | 2024-10-24 | 6.7 | 23 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 5 | - | 4 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Persib Bandung - Port FC
(wissel) |
AFC Cup | 2024-09-19 | 7.2 | 23 | Aanvaller | 1 | 0 | 1 | 1 | 9 | 1 | 8 | - | - | - | 3 | 1 | 1 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Yokohama F. Marinos - Bangkok United
|
AFC Champions League | 2024-02-21 | 6.9 | 120 | Aanvaller | - | - | - | - | 34 | - | 20 | 1 | 1 | 1 | 17 | 8 | - | - | - | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Bangkok United - Yokohama F. Marinos
|
AFC Champions League | 2024-02-14 | 7.3 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 23 | 3 | 19 | - | 1 | - | 7 | 6 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Jeonbuk Motors - Bangkok United
|
AFC Champions League | 2023-12-13 | 6.9 | 90 | Aanvaller | - | - | - | - | 24 | 3 | 20 | - | 1 | - | 16 | 6 | - | - | 1 | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Bangkok United - Home United
|
AFC Champions League | 2023-11-29 | 7.2 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 26 | 1 | 20 | 1 | - | - | 10 | 5 | 2 | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Bangkok United - Kitchee
|
AFC Champions League | 2023-11-08 | 7.3 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 2 | 26 | 1 | 23 | - | - | - | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Kitchee - Bangkok United
|
AFC Champions League | 2023-10-25 | 6.9 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 3 | 1 | 21 | - | 16 | 1 | - | 1 | 17 | 4 | - | - | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | - |
Bangkok United - Jeonbuk Motors
|
AFC Champions League | 2023-10-04 | 8.2 | 90 | Aanvaller | 1 | 1 | 2 | 2 | 22 | 3 | 18 | - | - | 1 | 6 | 4 | - | - | - | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Home United - Bangkok United
|
AFC Champions League | 2023-09-20 | 7.0 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | - | 26 | - | 22 | 1 | - | 1 | 5 | 5 | - | - | - | 4 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2024 | ||||||||||
AFC Cup
|
4 | 0 | 75 | 1 | 0 | 1 | 75 | 0 | 0 | 6.78 |
| Seizoen 2023 | ||||||||||
AFC Champions League
|
8 | 8 | 750 | 3 | 1 | 4 | 250 | 0 | 0 | 7.21 |
| Volledige carrière | 12 | 8 | 825 | 4 | 1 | 5 | 206 | 0 | 0 | 7.07 |
| Statistiek | Seizoen 2024 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 4 | - | - | 12 | - | - |
| Minuten gespeeld | 75 | 18.8 | - | 825 | 68.8 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 1 | 0.25 | 1.20 | 4 | 0.33 | 0.44 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.08 | 0.11 |
| Goals + assists | 1 | 0.25 | 1.20 | 5 | 0.42 | 0.55 |
| Schoten | 2 | 0.50 | 2.40 | 13 | 1.08 | 1.42 |
| Schoten op doel | 1 | 0.25 | 1.20 | 8 | 0.67 | 0.87 |
| Dribbels | 1 | 0.25 | 1.20 | 6 | 0.50 | 0.65 |
| Dribbels gelukt | - | - | - | 2 | 0.17 | 0.22 |
| Buitenspel | - | - | - | 1 | 0.08 | 0.11 |
| Passing | ||||||
| Passes | 25 | 6.25 | 30.00 | 227 | 18.92 | 24.76 |
| Sleutelpasses | 1 | 0.25 | 1.20 | 12 | 1.00 | 1.31 |
| Aangekomen passes | 18 | 4.50 | 21.60 | 176 | 14.67 | 19.20 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 1 | 0.25 | 1.20 | 5 | 0.42 | 0.55 |
| Intercepties | - | - | - | 4 | 0.33 | 0.44 |
| Geblokte schoten | - | - | - | 3 | 0.25 | 0.33 |
| Duels | 12 | 3.00 | 14.40 | 95 | 7.92 | 10.36 |
| Duels gewonnen | 7 | 1.75 | 8.40 | 46 | 3.83 | 5.02 |
| Voorbijgespeeld | - | - | - | 1 | 0.08 | 0.11 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 2 | 0.50 | 2.40 | 5 | 0.42 | 0.55 |
| Fouten uitgelokt | 2 | 0.50 | 2.40 | 27 | 2.25 | 2.95 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.08 | 0.11 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Willen Mota Inácio
Willen Mota Inácio scoorde ooit in 5/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2014-08-13.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Willen Mota Inácio
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Caxias
|
Lamphun Warrior
|
Gratis | € 0 | |
Sparta-KT
|
Caxias
|
Gratis | € 0 | |
Água Santa
|
Caxias
|
Gratis | € 0 | |
Port FC
|
Água Santa
|
Gratis | € 0 | |
Bangkok United
|
Port FC
|
Gratis | € 0 | |
Prachuap
|
Bangkok United
|
Gratis | € 0 | |
Sisaket
|
Prachuap
|
Transfer | - | |
Al Baten
|
Sisaket
|
Transfer | - | |
Capivariano
|
Portuguesa
|
Transfer | - | |
Avai
|
Capivariano
|
Transfer | - | |
Bangu
|
Avai
|
Transfer | - | |
Portimonense
|
Assyriska FF
|
Gratis | € 0 | |
Vasco DA Gama
|
Portimonense
|
Gratis | € 0 |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Willen Mota Inácio in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Willen Mota Inácio een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Willen Mota Inácio een assist heeft gegeven in de match.