Václav Kadlec
Viktoria Žižkov
Vorige club
FK Jablonec tot 2022-09-02
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
34Geboortedatum
1992-05-20Geboorteplaats
PrahaLengte
181 cmGewicht
72 kgCarrièrestatistieken Václav Kadlec
Vergelijk Václav Kadlec met een andere speler
Hoe doet Václav Kadlec het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Václav Kadlec vs Haris Seferović · Václav Kadlec vs Alexander Meier · Václav Kadlec vs Lukáš Juliš
Stats Václav Kadlec
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Tsjechië - San Marino
(wissel) |
WK kwalificatie Europa | 2017-10-08 | 7.2 | 20 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 3 | 0 | 100 | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Hapoel Beer Sheva - Sparta Praha
|
UEFA Europa League | 2016-10-20 | 6.2 | 89 | Aanvaller | - | - | 3 | 0 | 10 | 0 | 71 | - | - | 2 | 13 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sparta Praha - Inter
|
UEFA Europa League | 2016-09-29 | 8.4 | 90 | Aanvaller | 2 | - | 5 | 4 | 14 | 0 | 87 | - | - | 3 | 9 | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Southampton - Sparta Praha
|
UEFA Europa League | 2016-09-15 | 6.4 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 22 | 0 | 91 | - | - | 2 | 11 | 2 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Manchester United - FC Midtjylland
|
UEFA Europa League | 2016-02-25 | 6.4 | 23 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 60 | - | - | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Midtjylland - Manchester United
|
UEFA Europa League | 2016-02-18 | 6.5 | 85 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 12 | 0 | 63 | - | - | 1 | 14 | 6 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Eintracht Frankfurt - Werder Bremen
|
1. Bundesliga | 2015-12-19 | 5.8 | 36 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 100 | - | - | 0 | 10 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Eintracht Frankfurt - SV Darmstadt 98
(wissel) |
1. Bundesliga | 2015-12-06 | 6.6 | 10 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 3 | 0 | 100 | - | - | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FSV Mainz 05 - Eintracht Frankfurt
|
1. Bundesliga | 2015-11-28 | 6.4 | 6 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Eintracht Frankfurt - Hertha Berlin
|
1. Bundesliga | 2015-09-27 | 6.5 | 56 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 6 | 0 | 66 | - | - | 2 | 11 | 6 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Eintracht Frankfurt - FC Koln
(wissel) |
1. Bundesliga | 2015-09-12 | 0.0 | 2 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2018 | ||||||||||
WK kwalificatie Europa
|
1 | 0 | 20 | 1 | - | 1 | 20 | 0 | 0 | 7.20 |
| Seizoen 2016 | ||||||||||
UEFA Europa League
|
3 | 3 | 269 | 2 | - | 2 | 135 | 2 | 0 | 7.00 |
| Seizoen 2015 | ||||||||||
1. Bundesliga
|
5 | 3 | 110 | - | - | - | - | 1 | 0 | 6.33 |
UEFA Europa League
|
2 | 2 | 108 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.45 |
| Totaal 2015 | 7 | 5 | 218 | - | - | - | - | 1 | 0 | 6.37 |
| Volledige carrière | 11 | 8 | 507 | 3 | - | 3 | 169 | 3 | 0 | 6.64 |
| Statistiek | Seizoen 2018 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 1 | - | - | 11 | - | - |
| Minuten gespeeld | 20 | 20.0 | - | 507 | 46.1 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 1 | 1.00 | 4.50 | 3 | 0.27 | 0.53 |
| Goals + assists | 1 | 1.00 | 4.50 | 3 | 0.27 | 0.53 |
| Schoten | 2 | 2.00 | 9.00 | 16 | 1.45 | 2.84 |
| Schoten op doel | 1 | 1.00 | 4.50 | 6 | 0.55 | 1.07 |
| Dribbels | 0 | 0.00 | 0.00 | 9 | 0.82 | 1.60 |
| Dribbels gelukt | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.18 | 0.36 |
| Passing | ||||||
| Passes | 3 | 3.00 | 13.50 | 77 | 7.00 | 13.67 |
| Sleutelpasses | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Aangekomen passes | 100 | 100.00 | 450.00 | 738 | 67.09 | 131.01 |
| Verdedigend | ||||||
| Intercepties | 0 | 0.00 | 0.00 | 10 | 0.91 | 1.78 |
| Duels | 1 | 1.00 | 4.50 | 79 | 7.18 | 14.02 |
| Duels gewonnen | 0 | 0.00 | 0.00 | 26 | 2.36 | 4.62 |
| Voorbijgespeeld | 1 | 1.00 | 4.50 | 11 | 1.00 | 1.95 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 0 | 0.00 | 0.00 | 15 | 1.36 | 2.66 |
| Fouten uitgelokt | 0 | 0.00 | 0.00 | 10 | 0.91 | 1.78 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 3 | 0.27 | 0.53 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Václav Kadlec
Václav Kadlec scoorde ooit in 8/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2014-08-30.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Václav Kadlec
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
FK Jablonec
|
Viktoria Žižkov
|
Transfer | - | |
Mlada Boleslav
|
FK Jablonec
|
Transfer | - | |
Sparta Praha
|
Mlada Boleslav
|
Transfer | - | |
Eintracht Frankfurt
|
FC Midtjylland
|
Transfer | € 2,1 miljoen | |
Sparta Praha
|
Eintracht Frankfurt
|
Transfer | € 3,5 miljoen |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Václav Kadlec in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Václav Kadlec een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Václav Kadlec een assist heeft gegeven in de match.