Uche Nwofor
JS Kabylie
Vorige club
Boavista tot 2016-08-01
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
35Afkomst
NigeriaGeboortedatum
1991-09-17Geboorteplaats
LagosGeboorteland
NigeriaLengte
184 cmCarrièrestatistieken Uche Nwofor
Vergelijk Uche Nwofor met een andere speler
Hoe doet Uche Nwofor het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Uche Nwofor vs Douglas Abner Almeida dos Santos
Stats Uche Nwofor
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Boavista - Rio Ave
(wissel) |
Liga Portugal Bwin | 2016-02-27 | 6.7 | 21 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 4 | 1 | 57 | - | - | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Belenenses - Boavista
|
Liga Portugal Bwin | 2015-12-21 | 6.7 | 21 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 2 | 0 | 33 | - | - | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Boavista - Estoril
|
Liga Portugal Bwin | 2015-12-11 | 7.3 | 37 | Aanvaller | 1 | - | 1 | 1 | 9 | 0 | 69 | - | - | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Boavista - Guimaraes
(wissel) |
Liga Portugal Bwin | 2015-11-28 | 6.5 | 13 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 2 | 0 | 50 | - | - | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2015 | ||||||||||
Liga Portugal Bwin
|
4 | 2 | 92 | 1 | - | 1 | 92 | 0 | 0 | 6.80 |
| Volledige carrière | 4 | 2 | 92 | 1 | - | 1 | 92 | 0 | 0 | 6.80 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 4 | - | - |
| Minuten gespeeld | 92 | 23.0 | - |
| Aanvallend | |||
| Goals | 1 | 0.25 | 0.98 |
| Goals + assists | 1 | 0.25 | 0.98 |
| Schoten | 4 | 1.00 | 3.91 |
| Schoten op doel | 1 | 0.25 | 0.98 |
| Dribbels | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Dribbels gelukt | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Passing | |||
| Passes | 17 | 4.25 | 16.63 |
| Sleutelpasses | 1 | 0.25 | 0.98 |
| Aangekomen passes | 209 | 52.25 | 204.46 |
| Verdedigend | |||
| Intercepties | 1 | 0.25 | 0.98 |
| Duels | 10 | 2.50 | 9.78 |
| Duels gewonnen | 5 | 1.25 | 4.89 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Fouten uitgelokt | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Uche Nwofor
Uche Nwofor scoorde ooit in 6/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2014-12-13.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Uche Nwofor
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Boavista
|
AS Trencin
|
Transfer | - | |
Lierse
|
Boavista
|
Gratis | € 0 | |
VVV Venlo
|
Lierse
|
Gratis | € 0 | |
Heerenveen
|
VVV Venlo
|
Transfer | - | |
VVV Venlo
|
Heerenveen
|
Uitgeleend | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Uche Nwofor in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Uche Nwofor in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Uche Nwofor in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Uche Nwofor een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Uche Nwofor een assist heeft gegeven in de match.