Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
VerdedigerLeeftijd
20Geboortedatum
2006-09-16Lengte
172 cmCarrièrestatistieken Tobias Boledovič
Vergelijk Tobias Boledovič met een andere speler
Hoe doet Tobias Boledovič het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Tobias Boledovič vs Emmanuel Godwin · Tobias Boledovič vs Samuel Šimek · Tobias Boledovič vs Tomáš Jelínek
Stats Tobias Boledovič
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Pardubice - Zlin
|
Czech Liga | 2026-10-17 | 0.0 | 0 | Verdediger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Sparta Praha - Pardubice
|
Czech Liga | 2026-10-11 | 6.2 | 45 | Verdediger | - | - | - | - | 20 | - | 18 | 2 | - | 1 | 3 | 2 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pardubice - Bohemians 1905
(wissel) |
Czech Liga | 2026-09-19 | 6.9 | 45 | Verdediger | - | 0 | 2 | 1 | 14 | 1 | 11 | 1 | - | - | 2 | 2 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Baník Ostrava - Pardubice
(wissel) |
Czech Liga | 2026-09-13 | 6.7 | 45 | Verdediger | - | 0 | - | - | 5 | - | 5 | 3 | - | - | 6 | 3 | 2 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Slovácko - Pardubice
|
Czech Liga | 2026-09-05 | 6.9 | 82 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 13 | - | 12 | - | - | 1 | 3 | 1 | 2 | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pardubice - Líšeň
|
Czech Liga | 2026-08-29 | 7.2 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 3 | 2 | 26 | 1 | 24 | - | 1 | 1 | 7 | 1 | 1 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sigma Olomouc - Pardubice
|
Czech Liga | 2026-08-23 | 7.2 | 90 | Middenvelder | - | 1 | - | - | 30 | 1 | 25 | - | 1 | - | 4 | 3 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pardubice - Mlada Boleslav
|
Czech Liga | 2026-08-15 | 7.0 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 16 | 2 | 14 | 1 | - | 1 | 7 | 5 | 2 | - | - | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Slavia Praha - Pardubice
|
Czech Liga | 2026-08-09 | 6.7 | 95 | Middenvelder | - | - | - | - | 9 | - | 4 | - | 2 | - | 9 | 3 | 2 | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pardubice - FK Jablonec
|
Czech Liga | 2026-08-02 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 29 | 1 | 29 | - | - | - | 10 | 5 | 3 | 1 | - | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hradec Králové - Pardubice
|
Czech Liga | 2026-07-26 | 7.9 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 1 | 1 | 19 | - | 19 | - | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
Czech Liga
|
10 | 8 | 762 | 2 | 1 | 3 | 381 | 0 | 0 | 6.96 |
| Volledige carrière | 10 | 8 | 762 | 2 | 1 | 3 | 381 | 0 | 0 | 6.96 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 10 | - | - |
| Minuten gespeeld | 762 | 76.2 | - |
| Aanvallend | |||
| Goals | 2 | 0.20 | 0.24 |
| Assists | 1 | 0.10 | 0.12 |
| Goals + assists | 3 | 0.30 | 0.35 |
| Schoten | 7 | 0.70 | 0.83 |
| Schoten op doel | 4 | 0.40 | 0.47 |
| Dribbels | 13 | 1.30 | 1.54 |
| Dribbels gelukt | 2 | 0.20 | 0.24 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Passing | |||
| Passes | 181 | 18.10 | 21.38 |
| Sleutelpasses | 6 | 0.60 | 0.71 |
| Aangekomen passes | 161 | 16.10 | 19.02 |
| Verdedigend | |||
| Tackles | 7 | 0.70 | 0.83 |
| Intercepties | 5 | 0.50 | 0.59 |
| Geblokte schoten | 5 | 0.50 | 0.59 |
| Duels | 56 | 5.60 | 6.61 |
| Duels gewonnen | 29 | 2.90 | 3.43 |
| Voorbijgespeeld | 4 | 0.40 | 0.47 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 1 | 0.10 | 0.12 |
| Fouten uitgelokt | 16 | 1.60 | 1.89 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Tobias Boledovič in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Tobias Boledovič in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Tobias Boledovič in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Tobias Boledovič een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Tobias Boledovič een assist heeft gegeven in de match.
