Theophilus Solomon
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
30Afkomst
NigeriaGeboortedatum
1996-01-18Geboorteplaats
KadunaGeboorteland
NigeriaLengte
184 cmGewicht
80 kgCarrièrestatistieken Theophilus Solomon
Vergelijk Theophilus Solomon met een andere speler
Hoe doet Theophilus Solomon het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Stats Theophilus Solomon
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Dynamo Kyiv - FK Partizan
|
UEFA Europa League | 2017-12-07 | 6.6 | 66 | Aanvaller | - | - | 3 | 1 | 7 | 0 | 58 | - | - | 0 | 13 | 6 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
BSC Young Boys - FK Partizan
|
UEFA Europa League | 2017-09-14 | 6.9 | 26 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 5 | 0 | 55 | - | - | 0 | 7 | 4 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2017 | ||||||||||
UEFA Europa League
|
2 | 2 | 92 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.75 |
| Volledige carrière | 2 | 2 | 92 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.75 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 2 | - | - |
| Minuten gespeeld | 92 | 46.0 | - |
| Aanvallend | |||
| Schoten | 4 | 2.00 | 3.91 |
| Schoten op doel | 2 | 1.00 | 1.96 |
| Dribbels | 6 | 3.00 | 5.87 |
| Dribbels gelukt | 5 | 2.50 | 4.89 |
| Passing | |||
| Passes | 12 | 6.00 | 11.74 |
| Sleutelpasses | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Aangekomen passes | 113 | 56.50 | 110.54 |
| Verdedigend | |||
| Intercepties | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Duels | 20 | 10.00 | 19.57 |
| Duels gewonnen | 10 | 5.00 | 9.78 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 5 | 2.50 | 4.89 |
| Fouten uitgelokt | 2 | 1.00 | 1.96 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Theophilus Solomon
Theophilus Solomon scoorde ooit in 7/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2016-07-31.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 1 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Theophilus Solomon
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Gjilani
|
Dukagjini
|
Gratis | € 0 | |
Ballkani
|
Gjilani
|
Gratis | € 0 | |
Ballkani
|
Prishtina
|
Gratis | € 0 | |
Istra 1961
|
Ballkani
|
Gratis | € 0 | |
Al Qadsia
|
Istra 1961
|
Gratis | € 0 | |
Ujpest
|
Partizani
|
Gratis | € 0 | |
Inter Zapresic
|
Ujpest
|
Gratis | € 0 | |
HNK Rijeka
|
Inter Zapresic
|
Transfer | - | |
Omonia Nicosia
|
HNK Rijeka
|
Transfer | - | |
FK Partizan
|
HNK Rijeka
|
Transfer | - | |
HNK Rijeka
|
FK Partizan
|
Uitgeleend | - | |
Istra 1961
|
HNK Rijeka
|
Transfer | - | |
HNK Rijeka
|
Istra 1961
|
Uitgeleend | - | |
Sibenik
|
HNK Rijeka
|
Transfer | - | |
Pomorac
|
NK Zadar
|
Transfer | - |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Theophilus Solomon in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Theophilus Solomon een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Theophilus Solomon een assist heeft gegeven in de match.

