Tatsuya Tanaka
Ratchaburi
Vorige club
Avispa Fukuoka tot 2024-07-05
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
34Afkomst
JapanGeboortedatum
1992-06-09Geboorteplaats
FukuokaGeboorteland
JapanLengte
172 cmGewicht
69 kgCarrièrestatistieken Tatsuya Tanaka
Vergelijk Tatsuya Tanaka met een andere speler
Hoe doet Tatsuya Tanaka het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Tatsuya Tanaka vs Hiroyuki Mae · Tatsuya Tanaka vs Yosuke Ideguchi · Tatsuya Tanaka vs Takeshi Kanamori
Stats Tatsuya Tanaka
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Kashiwa Reysol - Avispa Fukuoka
(wissel) |
J1 League | 2024-06-02 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Albirex Niigata - Avispa Fukuoka
(wissel) |
J1 League | 2024-05-25 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Vissel Kobe - Avispa Fukuoka
|
J1 League | 2024-05-15 | 6.9 | 60 | Middenvelder | - | - | - | - | 10 | 1 | 9 | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Tokyo - Avispa Fukuoka
(wissel) |
J1 League | 2023-09-03 | 6.3 | 14 | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 2 | - | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Avispa Fukuoka - Albirex Niigata
(wissel) |
J1 League | 2023-08-18 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Avispa Fukuoka - Yokohama FC
(wissel) |
J1 League | 2023-08-12 | 6.3 | 8 | Middenvelder | - | - | - | - | 3 | - | 2 | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sagan Tosu - Avispa Fukuoka
(wissel) |
J1 League | 2023-08-06 | 6.3 | 9 | Middenvelder | - | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 1 | 1 | - | - | - | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Shonan Bellmare - Avispa Fukuoka
(wissel) |
J1 League | 2023-07-16 | - | 1 | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Avispa Fukuoka - Consadole Sapporo
(wissel) |
J1 League | 2023-07-08 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Nagoya Grampus - Avispa Fukuoka
(wissel) |
J1 League | 2023-06-11 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Avispa Fukuoka - Gamba Osaka
(wissel) |
J1 League | 2023-06-03 | 6.3 | 12 | Middenvelder | - | - | - | - | 2 | - | 2 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Yokohama F. Marinos - Avispa Fukuoka
(wissel) |
J1 League | 2023-05-28 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Avispa Fukuoka - Urawa
(wissel) |
J1 League | 2023-05-20 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Avispa Fukuoka - Sagan Tosu
|
J1 League | 2023-05-14 | 7.2 | 90 | Middenvelder | - | - | - | - | 34 | 2 | 28 | 1 | - | 1 | 6 | 3 | 2 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sanfrecce Hiroshima - Avispa Fukuoka
(wissel) |
J1 League | 2023-05-07 | 6.5 | 9 | Middenvelder | - | - | - | - | 2 | - | 2 | - | - | - | 1 | - | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Avispa Fukuoka - FC Tokyo
(wissel) |
J1 League | 2023-05-03 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Avispa Fukuoka - Kyoto Sanga
(wissel) |
J1 League | 2023-04-09 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Kashima Antlers - Avispa Fukuoka
(wissel) |
J1 League | 2023-03-12 | 6.6 | 11 | Middenvelder | - | - | - | - | 4 | - | 4 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Avispa Fukuoka - Kashiwa Reysol
(wissel) |
J1 League | 2023-03-04 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Avispa Fukuoka - Cerezo Osaka
(wissel) |
J1 League | 2023-02-25 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Statistiek | Seizoen 2024 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 1 | - | - | 9 | - | - |
| Minuten gespeeld | 60 | 60.0 | - | 214 | 23.8 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Dribbels | - | - | - | 2 | 0.22 | 0.84 |
| Passing | ||||||
| Passes | 10 | 10.00 | 15.00 | 56 | 6.22 | 23.55 |
| Sleutelpasses | 1 | 1.00 | 1.50 | 3 | 0.33 | 1.26 |
| Aangekomen passes | 9 | 9.00 | 13.50 | 47 | 5.22 | 19.77 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | - | - | - | 1 | 0.11 | 0.42 |
| Intercepties | - | - | - | 1 | 0.11 | 0.42 |
| Duels | 1 | 1.00 | 1.50 | 12 | 1.33 | 5.05 |
| Duels gewonnen | - | - | - | 4 | 0.44 | 1.68 |
| Voorbijgespeeld | 1 | 1.00 | 1.50 | 2 | 0.22 | 0.84 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | - | - | - | 2 | 0.22 | 0.84 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.11 | 0.42 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Tatsuya Tanaka
Tatsuya Tanaka scoorde ooit in 11/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2019-11-23.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 1 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Tatsuya Tanaka
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Avispa Fukuoka
|
Ratchaburi
|
Transfer | - | |
Urawa
|
Avispa Fukuoka
|
Transfer | - | |
Oita Trinita
|
Urawa
|
Transfer | - | |
Gamba Osaka
|
Oita Trinita
|
Transfer | - | |
Roasso Kumamoto
|
Gamba Osaka
|
Gratis | € 0 | |
FC Gifu
|
Roasso Kumamoto
|
Transfer | - | |
Roasso Kumamoto
|
FC Gifu
|
Uitgeleend | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Tatsuya Tanaka in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Tatsuya Tanaka in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Tatsuya Tanaka in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Tatsuya Tanaka een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Tatsuya Tanaka een assist heeft gegeven in de match.