Sjoerd Ars
De Treffers
Vorige club
Fortuna Sittard tot 2017-07-01
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
42Afkomst
NederlandGeboortedatum
1984-04-15Geboorteplaats
TerborgGeboorteland
NederlandLengte
183 cmGewicht
73 kgCarrièrestatistieken Sjoerd Ars
Vergelijk Sjoerd Ars met een andere speler
Hoe doet Sjoerd Ars het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Stats Sjoerd Ars
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Heracles - NEC Nijmegen
|
Eredivisie | 2015-08-16 | 6.4 | 45 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 10 | 0 | 62 | - | - | 0 | 6 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
NEC Nijmegen - Excelsior
|
Eredivisie | 2015-08-12 | 6.6 | 75 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 10 | 1 | 90 | - | - | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2015 | ||||||||||
Eredivisie
|
2 | 2 | 120 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.50 |
| Volledige carrière | 2 | 2 | 120 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.50 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 2 | - | - |
| Minuten gespeeld | 120 | 60.0 | - |
| Aanvallend | |||
| Schoten | 1 | 0.50 | 0.75 |
| Schoten op doel | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Dribbels | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Dribbels gelukt | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Passing | |||
| Passes | 20 | 10.00 | 15.00 |
| Sleutelpasses | 1 | 0.50 | 0.75 |
| Aangekomen passes | 152 | 76.00 | 114.00 |
| Verdedigend | |||
| Intercepties | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Duels | 10 | 5.00 | 7.50 |
| Duels gewonnen | 5 | 2.50 | 3.75 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 1 | 0.50 | 0.75 |
| Fouten uitgelokt | 3 | 1.50 | 2.25 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Sjoerd Ars
Sjoerd Ars scoorde ooit in 10/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2016-11-26.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Sjoerd Ars
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Fortuna Sittard
|
De Graafschap
|
Uitgeleend | - | |
Szombathelyi Haladas
|
Fortuna Sittard
|
Gratis | € 0 | |
NAC Breda
|
Szombathelyi Haladas
|
Gratis | € 0 | |
NEC Nijmegen
|
NAC Breda
|
Transfer | - | |
Karşıyaka
|
NEC Nijmegen
|
Transfer | - | |
Levski Sofia
|
Karşıyaka
|
Transfer | - | |
Konyaspor
|
Levski Sofia
|
Transfer | - | |
Levski Sofia
|
Konyaspor
|
Uitgeleend | - | |
Levski Sofia
|
Tianjin Teda
|
Uitgeleend | - | |
PEC Zwolle
|
Levski Sofia
|
Transfer | € 375.000 | |
Roosendaal
|
PEC Zwolle
|
Transfer | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Sjoerd Ars in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Sjoerd Ars in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Sjoerd Ars in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Sjoerd Ars een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Sjoerd Ars een assist heeft gegeven in de match.