Sergey Pushnyakov
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
33Afkomst
Wit-RuslandGeboortedatum
1993-02-08Geboorteplaats
MinskGeboorteland
Wit-RuslandLengte
187 cmCarrièrestatistieken Sergey Pushnyakov
Vergelijk Sergey Pushnyakov met een andere speler
Hoe doet Sergey Pushnyakov het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Stats Sergey Pushnyakov
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Rayo Vallecano - Neman
|
UEFA Europa Conference League | 2025-08-28 | 6.5 | 77 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 12 | 1 | 4 | 1 | - | - | 7 | 4 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Neman - Rayo Vallecano
|
UEFA Europa Conference League | 2025-08-21 | 6.2 | 45 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 10 | - | 7 | - | - | - | 13 | 5 | 1 | - | 2 | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2025 | ||||||||||
UEFA Europa Conference League
|
2 | 2 | 122 | - | 0 | 0 | - | 1 | 0 | 6.35 |
| Volledige carrière | 2 | 2 | 122 | - | 0 | 0 | - | 1 | 0 | 6.35 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 2 | - | - |
| Minuten gespeeld | 122 | 61.0 | - |
| Aanvallend | |||
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Schoten | 1 | 0.50 | 0.74 |
| Dribbels | 2 | 1.00 | 1.48 |
| Dribbels gelukt | 1 | 0.50 | 0.74 |
| Buitenspel | 1 | 0.50 | 0.74 |
| Passing | |||
| Passes | 22 | 11.00 | 16.23 |
| Sleutelpasses | 1 | 0.50 | 0.74 |
| Aangekomen passes | 11 | 5.50 | 8.11 |
| Verdedigend | |||
| Tackles | 1 | 0.50 | 0.74 |
| Duels | 20 | 10.00 | 14.75 |
| Duels gewonnen | 9 | 4.50 | 6.64 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 2 | 1.00 | 1.48 |
| Fouten uitgelokt | 2 | 1.00 | 1.48 |
| Gele kaarten | 1 | 0.50 | 0.74 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Sergey Pushnyakov
Sergey Pushnyakov scoorde ooit in 22/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2014-06-06.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 3 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Sergey Pushnyakov
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Sergey Pushnyakov in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Sergey Pushnyakov in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Sergey Pushnyakov in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Sergey Pushnyakov een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Sergey Pushnyakov een assist heeft gegeven in de match.

