Sebastián Bruno Fernández Miglierina
Danubio
Vorige club
Liverpool Montevideo tot 2022-01-10
Biografie
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
41Afkomst
UruguayGeboortedatum
1985-05-23Geboorteplaats
MontevideoGeboorteland
UruguayLengte
167 cmGewicht
65 kgCarrièrestatistieken Sebastián Bruno Fernández Miglierina
Vergelijk Sebastián Bruno Fernández Miglierina met een andere speler
Hoe doet Sebastián Bruno Fernández Miglierina het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Sebastián Bruno Fernández Miglierina vs Lucas Martín Sanseviero Pérez · Sebastián Bruno Fernández Miglierina vs Guillermo Luis May Bartesaghi · Sebastián Bruno Fernández Miglierina vs Nicolás David Rossi Marachlian
Stats Sebastián Bruno Fernández Miglierina
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Cerro Largo - Danubio
|
Copa CONMEBOL Sudamericana | 2025-03-06 | 8.3 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 4 | 2 | 22 | 2 | 15 | 1 | - | - | 11 | 4 | 1 | - | 3 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | - |
Danubio - Rayo Zuliano
|
Copa CONMEBOL Sudamericana | 2024-05-30 | 7.3 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 3 | 1 | 23 | 3 | 19 | 1 | - | 1 | 6 | 4 | 1 | - | - | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Atletico Paranaense - Danubio
|
Copa CONMEBOL Sudamericana | 2024-05-15 | 7.6 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 1 | 1 | 22 | - | 17 | 4 | - | - | 13 | 8 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sportivo Ameliano - Danubio
|
Copa CONMEBOL Sudamericana | 2024-05-08 | 6.5 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 12 | 1 | 10 | - | - | - | 5 | - | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Danubio - Atletico Paranaense
|
Copa CONMEBOL Sudamericana | 2024-04-24 | 6.3 | 76 | Aanvaller | - | - | - | - | 12 | - | 6 | - | - | - | 6 | 3 | 2 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Danubio - Sportivo Ameliano
|
Copa CONMEBOL Sudamericana | 2024-04-10 | 6.3 | 62 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 16 | - | 10 | - | - | - | 6 | 2 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rayo Zuliano - Danubio
|
Copa CONMEBOL Sudamericana | 2024-04-03 | 7.7 | 90 | Middenvelder | 1 | - | 3 | 2 | 22 | 1 | 18 | 2 | - | - | 8 | 4 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Wanderers - Danubio
|
Copa CONMEBOL Sudamericana | 2024-03-07 | 6.9 | 63 | Aanvaller | - | - | - | - | 15 | 1 | 12 | 3 | 1 | - | 8 | 4 | - | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Emelec - Danubio
|
Copa CONMEBOL Sudamericana | 2023-06-29 | 6.6 | 65 | Aanvaller | - | - | - | - | 13 | 2 | 9 | 1 | - | - | 13 | 5 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Danubio - Huracan
(wissel) |
Copa CONMEBOL Sudamericana | 2023-06-08 | 6.9 | 25 | Aanvaller | - | - | - | - | 8 | - | 6 | - | 1 | - | 8 | 4 | 2 | 2 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Danubio - Club Guarani
|
Copa CONMEBOL Sudamericana | 2023-05-25 | 6.9 | 79 | Middenvelder | - | - | 1 | - | 22 | 2 | 17 | 2 | 1 | - | 8 | 4 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Huracan - Danubio
|
Copa CONMEBOL Sudamericana | 2023-05-02 | 6.3 | 75 | Aanvaller | - | - | - | - | 30 | 1 | 18 | 2 | - | - | 11 | 5 | 1 | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Club Guarani - Danubio
|
Copa CONMEBOL Sudamericana | 2023-04-19 | 6.9 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | - | 22 | 1 | 15 | 3 | - | 1 | 14 | 7 | 2 | 1 | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Danubio - Emelec
|
Copa CONMEBOL Sudamericana | 2023-04-05 | 6.3 | 64 | Aanvaller | - | - | 2 | - | 7 | - | 5 | - | - | 1 | 7 | 1 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Defensor Sporting - Danubio
|
Copa CONMEBOL Sudamericana | 2023-03-07 | 6.9 | 81 | Aanvaller | - | - | 1 | - | 17 | 1 | 12 | - | - | - | 13 | 7 | 1 | 1 | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2025 | ||||||||||
Copa CONMEBOL Sudamericana
|
1 | 1 | 90 | 1 | 0 | 1 | 90 | 0 | 0 | 8.30 |
| Seizoen 2024 | ||||||||||
Copa CONMEBOL Sudamericana
|
7 | 7 | 561 | 2 | 0 | 2 | 281 | 1 | 0 | 6.94 |
| Seizoen 2023 | ||||||||||
Copa CONMEBOL Sudamericana
|
7 | 6 | 479 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.69 |
| Volledige carrière | 15 | 14 | 1,130 | 3 | 0 | 3 | 377 | 1 | 0 | 6.91 |
| Statistiek | Seizoen 2025 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 1 | - | - | 15 | - | - |
| Minuten gespeeld | 90 | 90.0 | - | 1,130 | 75.3 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 1 | 1.00 | 1.00 | 3 | 0.20 | 0.24 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Goals + assists | 1 | 1.00 | 1.00 | 3 | 0.20 | 0.24 |
| Schoten | 4 | 4.00 | 4.00 | 18 | 1.20 | 1.43 |
| Schoten op doel | 2 | 2.00 | 2.00 | 8 | 0.53 | 0.64 |
| Dribbels | 1 | 1.00 | 1.00 | 11 | 0.73 | 0.88 |
| Dribbels gelukt | - | - | - | 5 | 0.33 | 0.40 |
| Buitenspel | - | - | - | 1 | 0.07 | 0.08 |
| Passing | ||||||
| Passes | 22 | 22.00 | 22.00 | 263 | 17.53 | 20.95 |
| Sleutelpasses | 2 | 2.00 | 2.00 | 15 | 1.00 | 1.19 |
| Aangekomen passes | 15 | 15.00 | 15.00 | 189 | 12.60 | 15.05 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 1 | 1.00 | 1.00 | 19 | 1.27 | 1.51 |
| Intercepties | - | - | - | 3 | 0.20 | 0.24 |
| Geblokte schoten | - | - | - | 3 | 0.20 | 0.24 |
| Duels | 11 | 11.00 | 11.00 | 137 | 9.13 | 10.91 |
| Duels gewonnen | 4 | 4.00 | 4.00 | 62 | 4.13 | 4.94 |
| Voorbijgespeeld | - | - | - | 17 | 1.13 | 1.35 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 3 | 3.00 | 3.00 | 8 | 0.53 | 0.64 |
| Fouten uitgelokt | 2 | 2.00 | 2.00 | 22 | 1.47 | 1.75 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.07 | 0.08 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 1 | 1.00 | 1.00 | 1 | 0.07 | 0.08 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty versierd | 1 | 1.00 | 1.00 | 1 | 0.07 | 0.08 |
Bingokaart scorende minuten Sebastián Bruno Fernández Miglierina
Sebastián Bruno Fernández Miglierina scoorde ooit in 58/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2014-08-17.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 4 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Sebastián Bruno Fernández Miglierina
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Liverpool Montevideo
|
Danubio
|
Gratis | € 0 | |
Club Nacional
|
Liverpool Montevideo
|
Gratis | € 0 | |
Rayo Vallecano
|
Club Nacional
|
Gratis | € 0 | |
Malaga
|
Rayo Vallecano
|
Transfer | - | |
Banfield
|
Malaga
|
Transfer | € 3,6 miljoen | |
Defensor Sporting
|
Banfield
|
Transfer | € 1,8 miljoen | |
Miramar
|
Defensor Sporting
|
Transfer | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Sebastián Bruno Fernández Miglierina in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Sebastián Bruno Fernández Miglierina in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Sebastián Bruno Fernández Miglierina in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Sebastián Bruno Fernández Miglierina een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Sebastián Bruno Fernández Miglierina een assist heeft gegeven in de match.