Sam Winnall
Burton Albion
Vorige club
Oxford United tot 2022-09-08
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
35Afkomst
EngelandGeboortedatum
1991-01-19Geboorteplaats
WolverhamptonGeboorteland
EngelandLengte
175 cmGewicht
72 kgCarrièrestatistieken Sam Winnall
Vergelijk Sam Winnall met een andere speler
Hoe doet Sam Winnall het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Sam Winnall vs Steven Fletcher · Sam Winnall vs Jordan Rhodes · Sam Winnall vs David Nugent
Stats Sam Winnall
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Burton Albion - Chippenham Town
(wissel) |
FA Cup | 2022-11-27 | 8.2 | 23 | Aanvaller | 2 | - | 3 | 2 | 17 | 1 | 8 | 1 | - | - | 5 | 2 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Burton Albion - Tranmere
(wissel) |
EFL Trophy | 2022-11-22 | 7.0 | 45 | Aanvaller | - | 1 | - | - | 20 | 1 | 11 | - | - | - | 15 | 4 | 1 | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Stoke City - Sheffield Wednesday
|
Championship | 2019-03-30 | 6.6 | 32 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 7 | 0 | 87 | - | 0 | 0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sheffield Wednesday - Blackburn
|
Championship | 2019-03-16 | 6.6 | 55 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 12 | 0 | 92 | - | 0 | 0 | 17 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Bolton - Sheffield Wednesday
|
Championship | 2019-03-12 | 6.6 | 33 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 11 | 0 | 91 | - | 1 | 0 | 13 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Derby - Sheffield Wednesday
|
Championship | 2019-03-09 | 6.5 | 28 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 9 | 0 | 90 | - | 0 | 0 | 10 | 4 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Hull City - Sheffield Wednesday
|
Championship | 2019-01-12 | 6.5 | 17 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 6 | 0 | 66 | 1 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sheffield Wednesday - Birmingham
(wissel) |
Championship | 2019-01-01 | 0.0 | 1 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
West Brom - Sheffield Wednesday
|
Championship | 2018-12-29 | 6.2 | 10 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 25 | - | 0 | 0 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Derby - Brentford
(wissel) |
Championship | 2018-02-03 | 7.3 | 27 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 5 | 0 | 83 | - | - | 0 | 9 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Millwall - Derby
|
Championship | 2018-01-30 | 6.7 | 16 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 5 | 1 | 83 | - | - | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Derby - Bristol City
(wissel) |
Championship | 2018-01-19 | 6.2 | 14 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 4 | 0 | 80 | - | - | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Birmingham - Derby
|
Championship | 2018-01-13 | 6.3 | 69 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 13 | 1 | 81 | - | - | 0 | 18 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Derby - Sheffield Utd
(wissel) |
Championship | 2018-01-01 | 6.5 | 20 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 60 | - | - | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ipswich - Derby
|
Championship | 2017-12-30 | 9.3 | 89 | Aanvaller | 2 | - | 5 | 3 | 31 | 2 | 70 | - | - | 0 | 28 | 17 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Derby - Millwall
(wissel) |
Championship | 2017-12-23 | 7.0 | 18 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 5 | 1 | 62 | - | - | 0 | 6 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Barnsley - Derby
|
Championship | 2017-12-09 | 6.4 | 10 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 3 | 0 | 100 | - | - | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Derby - Burton Albion
(wissel) |
Championship | 2017-12-02 | 6.5 | 17 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 75 | - | - | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Derby - Reading
|
Championship | 2017-11-04 | 6.4 | 64 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 17 | 1 | 94 | - | - | 0 | 7 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Leeds - Derby
|
Championship | 2017-10-31 | 8.0 | 88 | Aanvaller | 2 | - | 4 | 2 | 15 | 0 | 71 | - | - | 0 | 10 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | - |
Norwich - Derby
|
Championship | 2017-10-28 | 7.5 | 14 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 4 | 1 | 50 | - | - | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cardiff - Derby
|
Championship | 2017-09-30 | 6.7 | 45 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 7 | 0 | 70 | - | - | 0 | 8 | 5 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Brentford - Derby
|
Championship | 2017-09-26 | 6.5 | 69 | Aanvaller | - | 1 | 0 | 0 | 7 | 1 | 77 | - | - | 0 | 11 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Derby - Birmingham
(wissel) |
Championship | 2017-09-23 | 7.5 | 24 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 2 | 7 | 0 | 70 | - | - | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Bristol City - Derby
|
Championship | 2017-09-16 | 6.7 | 31 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 8 | 2 | 80 | - | - | 0 | 7 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Derby - Hull City
(wissel) |
Championship | 2017-09-08 | 6.2 | 17 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 5 | 0 | 100 | - | - | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sheffield Wednesday - Sunderland
|
Championship | 2017-08-16 | 6.7 | 73 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 13 | 0 | 81 | - | - | 0 | 12 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sheffield Wednesday - QPR
(wissel) |
Championship | 2017-08-12 | 7.7 | 63 | Aanvaller | 1 | - | 5 | 2 | 16 | 0 | 72 | - | - | 0 | 8 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Huddersfield - Sheffield Wednesday
|
Championship | 2017-05-14 | 6.6 | 17 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 5 | 0 | 71 | - | - | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sheffield Wednesday - Fulham
|
Championship | 2017-05-07 | 7.1 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 3 | 1 | 20 | 0 | 74 | - | - | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Rotherham - Sheffield Wednesday
|
Championship | 2017-04-04 | 6.6 | 8 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 100 | - | - | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Barnsley - Sheffield Wednesday
|
Championship | 2017-04-01 | 7.1 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 3 | 1 | 11 | 0 | 52 | - | - | 0 | 14 | 5 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sheffield Wednesday - Reading
|
Championship | 2017-03-17 | 7.1 | 78 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 22 | 1 | 81 | - | - | 0 | 14 | 7 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Aston Villa - Sheffield Wednesday
|
Championship | 2017-03-11 | 7.1 | 73 | Aanvaller | - | - | 4 | 1 | 15 | 0 | 50 | - | - | 0 | 16 | 10 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sheffield Wednesday - Burton Albion
|
Championship | 2017-03-07 | 6.9 | 67 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 26 | 1 | 89 | - | - | 0 | 9 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sheffield Wednesday - Norwich
|
Championship | 2017-03-04 | 6.9 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 20 | 1 | 76 | - | - | 0 | 15 | 7 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sheffield Wednesday - Brentford
(wissel) |
Championship | 2017-02-21 | 7.2 | 45 | Aanvaller | - | - | 5 | 1 | 18 | 2 | 78 | - | - | 0 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Nottingham Forest - Sheffield Wednesday
|
Championship | 2017-02-18 | 6.5 | 2 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sheffield Wednesday - Blackburn
|
Championship | 2017-02-14 | 6.7 | 56 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 10 | 1 | 58 | - | - | 0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sheffield Wednesday - Birmingham
|
Championship | 2017-02-10 | 8.5 | 90 | Aanvaller | 1 | 1 | 9 | 3 | 21 | 2 | 75 | - | - | 0 | 17 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Bristol City - Sheffield Wednesday
|
Championship | 2017-01-31 | 6.8 | 57 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 17 | 0 | 73 | - | - | 0 | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Brighton - Sheffield Wednesday
|
Championship | 2017-01-20 | 6.7 | 57 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 15 | 1 | 83 | - | - | 0 | 12 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sheffield Wednesday - Huddersfield
(wissel) |
Championship | 2017-01-14 | 6.3 | 45 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 13 | 0 | 86 | - | - | 0 | 13 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Nottingham Forest - Barnsley
|
Championship | 2017-01-02 | 6.7 | 28 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 12 | 0 | 80 | - | - | 0 | 12 | 6 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Barnsley - Birmingham
|
Championship | 2016-12-31 | 7.1 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 5 | 2 | 24 | 1 | 68 | - | - | 0 | 22 | 7 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Barnsley - Blackburn
|
Championship | 2016-12-26 | 7.5 | 74 | Aanvaller | 1 | - | 1 | 1 | 25 | 0 | 71 | - | - | 0 | 17 | 10 | 2 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cardiff - Barnsley
|
Championship | 2016-12-17 | 8.3 | 90 | Aanvaller | 2 | - | 3 | 2 | 44 | 1 | 84 | - | - | 0 | 19 | 9 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sheffield Wednesday - Barnsley
|
Championship | 2016-12-13 | 7.5 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 23 | 3 | 74 | - | - | 0 | 20 | 12 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Barnsley - Norwich
|
Championship | 2016-12-10 | 6.6 | 71 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 14 | 0 | 53 | - | - | 0 | 15 | 7 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Birmingham - Barnsley
|
Championship | 2016-12-03 | 8.5 | 89 | Aanvaller | 2 | - | 5 | 2 | 23 | 1 | 69 | - | - | 0 | 24 | 11 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Barnsley - Nottingham Forest
|
Championship | 2016-11-25 | 7.6 | 88 | Aanvaller | 1 | - | 6 | 3 | 33 | 2 | 78 | - | - | 0 | 12 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Barnsley - Wigan
|
Championship | 2016-11-19 | 6.4 | 87 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 21 | 1 | 72 | - | - | 0 | 21 | 9 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Burton Albion - Barnsley
|
Championship | 2016-11-05 | 7.0 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 31 | 2 | 91 | - | - | 0 | 18 | 7 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Barnsley - Bristol City
|
Championship | 2016-10-29 | 7.0 | 90 | Aanvaller | - | - | 4 | 2 | 20 | 1 | 74 | - | - | 0 | 18 | 10 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 1 | - |
Brentford - Barnsley
|
Championship | 2016-10-22 | 7.3 | 89 | Aanvaller | 1 | - | 4 | 2 | 23 | 1 | 76 | - | - | 1 | 19 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Barnsley - Newcastle
|
Championship | 2016-10-18 | 6.9 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 30 | 0 | 78 | - | - | 0 | 17 | 8 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Barnsley - Fulham
|
Championship | 2016-10-15 | 7.3 | 71 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 19 | 1 | 73 | - | - | 0 | 17 | 10 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Leeds - Barnsley
|
Championship | 2016-10-01 | 6.4 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 29 | 0 | 72 | - | - | 1 | 24 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Barnsley - Aston Villa
(wissel) |
Championship | 2016-09-27 | 7.4 | 23 | Aanvaller | 1 | - | 1 | 1 | 11 | 1 | 73 | - | - | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Brighton - Barnsley
|
Championship | 2016-09-24 | 6.8 | 80 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 16 | 1 | 69 | - | - | 0 | 12 | 8 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Barnsley - Reading
|
Championship | 2016-09-17 | 6.6 | 68 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 11 | 0 | 57 | - | - | 0 | 14 | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Wolves - Barnsley
|
Championship | 2016-09-13 | 6.5 | 69 | Aanvaller | - | - | 4 | 0 | 14 | 2 | 70 | - | - | 0 | 20 | 6 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Preston - Barnsley
|
Championship | 2016-09-10 | 7.2 | 65 | Aanvaller | 1 | - | 4 | 2 | 16 | 1 | 69 | - | - | 0 | 20 | 6 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Barnsley - Rotherham
|
Championship | 2016-08-27 | 6.7 | 69 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 13 | 0 | 68 | - | - | 0 | 11 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ipswich - Barnsley
|
Championship | 2016-08-06 | 0.0 | 4 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 100 | - | - | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2022 | ||||||||||
FA Cup
|
1 | 0 | 23 | 2 | - | 2 | 12 | 0 | 0 | 8.20 |
EFL Trophy
|
1 | 0 | 45 | - | 1 | 1 | - | 0 | 0 | 7.00 |
| Totaal 2022 | 2 | 0 | 68 | 2 | 1 | 3 | 34 | 0 | 0 | 7.60 |
| Seizoen 2018 | ||||||||||
Championship
|
7 | 6 | 176 | - | - | - | - | 2 | 0 | 6.50 |
| Seizoen 2017 | ||||||||||
Championship
|
19 | 11 | 768 | 7 | 1 | 8 | 110 | 2 | 0 | 6.95 |
| Seizoen 2016 | ||||||||||
Championship
|
37 | 34 | 2,470 | 14 | 1 | 15 | 176 | 4 | 0 | 7.04 |
| Volledige carrière | 65 | 51 | 3,482 | 23 | 3 | 26 | 151 | 8 | 0 | 6.98 |
| Statistiek | Seizoen 2022 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 2 | - | - | 65 | - | - |
| Minuten gespeeld | 68 | 34.0 | - | 3,482 | 53.6 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 2 | 1.00 | 2.65 | 23 | 0.35 | 0.59 |
| Assists | 1 | 0.50 | 1.32 | 3 | 0.05 | 0.08 |
| Goals + assists | 3 | 1.50 | 3.97 | 26 | 0.40 | 0.67 |
| Schoten | 3 | 1.50 | 3.97 | 117 | 1.80 | 3.02 |
| Schoten op doel | 2 | 1.00 | 2.65 | 42 | 0.65 | 1.09 |
| Dribbels | 1 | 0.50 | 1.32 | 34 | 0.52 | 0.88 |
| Dribbels gelukt | - | - | - | 14 | 0.22 | 0.36 |
| Passing | ||||||
| Passes | 37 | 18.50 | 48.97 | 924 | 14.22 | 23.88 |
| Sleutelpasses | 2 | 1.00 | 2.65 | 40 | 0.62 | 1.03 |
| Aangekomen passes | 19 | 9.50 | 25.15 | 4,594 | 70.68 | 118.74 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 1 | 0.50 | 1.32 | 2 | 0.03 | 0.05 |
| Intercepties | - | - | - | 5 | 0.08 | 0.13 |
| Geblokte schoten | - | - | - | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Duels | 20 | 10.00 | 26.47 | 751 | 11.55 | 19.41 |
| Duels gewonnen | 6 | 3.00 | 7.94 | 315 | 4.85 | 8.14 |
| Voorbijgespeeld | - | - | - | 35 | 0.54 | 0.90 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 2 | 1.00 | 2.65 | 91 | 1.40 | 2.35 |
| Fouten uitgelokt | - | - | - | 81 | 1.25 | 2.09 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 8 | 0.12 | 0.21 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Penalty versierd | - | - | - | 2 | 0.03 | 0.05 |
Bingokaart scorende minuten Sam Winnall
Sam Winnall scoorde ooit in 50/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2014-08-23.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 3 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Sam Winnall
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Oxford United
|
Burton Albion
|
Gratis | € 0 | |
Sheffield Wednesday
|
Oxford United
|
Gratis | € 0 | |
Derby
|
Sheffield Wednesday
|
Transfer | - | |
Sheffield Wednesday
|
Derby
|
Uitgeleend | - | |
Barnsley
|
Sheffield Wednesday
|
Transfer | € 560.000 | |
Scunthorpe
|
Barnsley
|
Transfer | - | |
Wolves
|
Burton Albion
|
Uitgeleend | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Sam Winnall in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Sam Winnall in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Sam Winnall in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Sam Winnall een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Sam Winnall een assist heeft gegeven in de match.