VOETBALUITSLAGEN
NL
-
FR
-
EN
Competities
Clubs
Nieuws
Transfers
Live
Menu
Competities
Clubs
Transfers
Nieuws
Live
Wedstrijden
Ruslan Koryan
Wedstrijden met Ruslan Koryan in de basis bij Armeniƫ
2020-10-21 Woensdag
10:00
-
Kyzyl-Zhar
1
-
Taraz
0
2020-09-24 Donderdag
11:45
-
Ordabasy
1
-
Kyzyl-Zhar
0
2020-11-27 Vrijdag
09:00
-
Kaisar
1
-
Kyzyl-Zhar
2
2017-12-09 Zaterdag
14:30
-
Rubin
3
-
Ska-khabarovsk
1
2017-10-29 Zondag
17:00
-
Krasnodar
4
-
Ska-khabarovsk
1
2017-09-25 Maandag
16:00
-
Amkar
3
-
Ska-khabarovsk
0
2017-09-17 Zondag
10:00
Gelijkspel š¤
-
Ska-khabarovsk
2
-
Akhmat Grozny
2
2017-08-18 Vrijdag
18:30
Gelijkspel š¤
-
FC Tosno
0
-
Ska-khabarovsk
0
2017-08-08 Dinsdag
10:00
-
Ska-khabarovsk
2
-
Anzhi
0
2017-07-29 Zaterdag
14:00
-
CSKA Moscow
2
-
Ska-khabarovsk
0
2017-07-24 Maandag
18:30
-
Arsenal Tula
1
-
Ska-khabarovsk
0
2017-07-16 Zondag
10:00
-
Ska-khabarovsk
0
-
Zenit Saint Petersburg
2
2017-10-05 Donderdag
18:00
Pandoering š„µ
-
Armeniƫ
1
-
Polen
6
2017-09-04 Maandag
18:00
Pandoering š„µ
-
Armeniƫ
1
-
Denemarken
4
2017-06-10 Zaterdag
20:45
Pandoering š„µ
-
Montenegro
4
-
Armeniƫ
1
2016-11-11 Vrijdag
18:00
Gewonnen š
-
Armeniƫ
3
-
Montenegro
2
2017-11-13 Maandag
15:00
Gewonnen š
-
Armeniƫ
3
-
Cyprus
2
2018-07-31 Dinsdag
18:00
-
Pyunik Yerevan
1
-
FK Tobol Kostanay
0
2018-07-19 Donderdag
19:00
-
Vardar Skopje
0
-
Pyunik Yerevan
2
2019-09-25 Woensdag
18:00
-
Fakel Voronezh
1
-
Arsenal Tula
2
2019-08-21 Woensdag
17:30
-
Salyut-Belgorod
1
-
Fakel Voronezh
3
2019-06-26 Woensdag
16:00
Gelijkspel š¤
-
Istiqlol
1
-
Altyn Asyr
1
2019-04-17 Woensdag
14:00
Gelijkspel š¤
-
Altyn Asyr
1
-
Istiqlol
1
2019-04-03 Woensdag
16:00
-
Istiqlol
3
-
Khujand
0
Wedstrijden met Ruslan Koryan beginnend op de bank bij Armeniƫ
2020-11-24 Dinsdag
09:00
Gelijkspel š¤
-
Kyzyl-Zhar
0
-
Ordabasy
0
2020-11-21 Zaterdag
10:00
-
Kairat Almaty
2
-
Kyzyl-Zhar
3
2020-11-04 Woensdag
10:00
Gelijkspel š¤
-
Kaspiy
1
-
Kyzyl-Zhar
1
2020-10-31 Zaterdag
12:00
-
Kyzyl-Zhar
2
-
Zhetysu
1
2020-10-27 Dinsdag
10:00
Gelijkspel š¤
-
Shakhter Karagandy
0
-
Kyzyl-Zhar
0
2020-10-17 Zaterdag
09:00
-
Okzhetpes
2
-
Kyzyl-Zhar
1
2020-09-28 Maandag
10:00
Gelijkspel š¤
-
Kyzyl-Zhar
0
-
Kaisar
0
2020-09-21 Maandag
12:00
-
Kyzyl-Zhar
0
-
Kairat Almaty
1
2020-09-12 Zaterdag
13:00
-
FK Tobol Kostanay
2
-
Kyzyl-Zhar
0
2020-11-08 Zondag
10:00
-
Kyzyl-Zhar
0
-
FK Tobol Kostanay
1
2017-12-03 Zondag
17:00
-
Anzhi
4
-
Ska-khabarovsk
0
2017-11-27 Maandag
10:00
-
Ska-khabarovsk
1
-
Lokomotiv Moscow
2
2017-11-18 Zaterdag
10:00
-
Ska-khabarovsk
2
-
CSKA Moscow
4
2017-11-05 Zondag
09:00
-
Ska-khabarovsk
1
-
Arsenal Tula
2
2017-10-21 Zaterdag
10:30
Gelijkspel š¤
-
Ska-khabarovsk
2
-
FC UFA
2
2017-09-30 Zaterdag
10:30
-
Ska-khabarovsk
2
-
FC Rostov
1
2017-08-27 Zondag
10:00
Gelijkspel š¤
-
Ska-khabarovsk
0
-
Spartak Moscow
0
2017-08-05 Zaterdag
19:00
-
Lokomotiv Moscow
1
-
Ska-khabarovsk
0
2017-10-08 Zondag
18:00
Gelijkspel š¤
-
Kazachstan
1
-
Armeniƫ
1
2017-09-01 Vrijdag
20:45
Verloren š
-
Roemeniƫ
1
-
Armeniƫ
0
2017-03-26 Zondag
19:00
Gewonnen š
-
Armeniƫ
2
-
Kazachstan
0
2016-10-11 Dinsdag
20:45
Verloren š
-
Polen
2
-
Armeniƫ
1
2016-09-04 Zondag
18:00
Verloren š
-
Denemarken
1
-
Armeniƫ
0
2018-08-16 Donderdag
19:30
-
Maccabi Tel Aviv
2
-
Pyunik Yerevan
1
2018-08-07 Dinsdag
18:00
Gelijkspel š¤
-
Pyunik Yerevan
0
-
Maccabi Tel Aviv
0
2018-07-26 Donderdag
17:00
-
FK Tobol Kostanay
2
-
Pyunik Yerevan
1
2018-07-12 Donderdag
16:00
-
Pyunik Yerevan
1
-
Vardar Skopje
0
Wedstrijden met Ruslan Koryan in de basis bij Fakel Voronezh
2020-10-21 Woensdag
10:00
-
Kyzyl-Zhar
1
-
Taraz
0
2020-09-24 Donderdag
11:45
-
Ordabasy
1
-
Kyzyl-Zhar
0
2020-11-27 Vrijdag
09:00
-
Kaisar
1
-
Kyzyl-Zhar
2
2017-12-09 Zaterdag
14:30
-
Rubin
3
-
Ska-khabarovsk
1
2017-10-29 Zondag
17:00
-
Krasnodar
4
-
Ska-khabarovsk
1
2017-09-25 Maandag
16:00
-
Amkar
3
-
Ska-khabarovsk
0
2017-09-17 Zondag
10:00
Gelijkspel š¤
-
Ska-khabarovsk
2
-
Akhmat Grozny
2
2017-08-18 Vrijdag
18:30
Gelijkspel š¤
-
FC Tosno
0
-
Ska-khabarovsk
0
2017-08-08 Dinsdag
10:00
-
Ska-khabarovsk
2
-
Anzhi
0
2017-07-29 Zaterdag
14:00
-
CSKA Moscow
2
-
Ska-khabarovsk
0
2017-07-24 Maandag
18:30
-
Arsenal Tula
1
-
Ska-khabarovsk
0
2017-07-16 Zondag
10:00
-
Ska-khabarovsk
0
-
Zenit Saint Petersburg
2
2017-10-05 Donderdag
18:00
-
Armeniƫ
1
-
Polen
6
2017-09-04 Maandag
18:00
-
Armeniƫ
1
-
Denemarken
4
2017-06-10 Zaterdag
20:45
-
Montenegro
4
-
Armeniƫ
1
2016-11-11 Vrijdag
18:00
-
Armeniƫ
3
-
Montenegro
2
2017-11-13 Maandag
15:00
-
Armeniƫ
3
-
Cyprus
2
2018-07-31 Dinsdag
18:00
-
Pyunik Yerevan
1
-
FK Tobol Kostanay
0
2018-07-19 Donderdag
19:00
-
Vardar Skopje
0
-
Pyunik Yerevan
2
2019-09-25 Woensdag
18:00
Verloren š
-
Fakel Voronezh
1
-
Arsenal Tula
2
2019-08-21 Woensdag
17:30
Gewonnen š
-
Salyut-Belgorod
1
-
Fakel Voronezh
3
2019-06-26 Woensdag
16:00
Gelijkspel š¤
-
Istiqlol
1
-
Altyn Asyr
1
2019-04-17 Woensdag
14:00
Gelijkspel š¤
-
Altyn Asyr
1
-
Istiqlol
1
2019-04-03 Woensdag
16:00
-
Istiqlol
3
-
Khujand
0
Wedstrijden met Ruslan Koryan beginnend op de bank bij Fakel Voronezh
2020-11-24 Dinsdag
09:00
Gelijkspel š¤
-
Kyzyl-Zhar
0
-
Ordabasy
0
2020-11-21 Zaterdag
10:00
-
Kairat Almaty
2
-
Kyzyl-Zhar
3
2020-11-04 Woensdag
10:00
Gelijkspel š¤
-
Kaspiy
1
-
Kyzyl-Zhar
1
2020-10-31 Zaterdag
12:00
-
Kyzyl-Zhar
2
-
Zhetysu
1
2020-10-27 Dinsdag
10:00
Gelijkspel š¤
-
Shakhter Karagandy
0
-
Kyzyl-Zhar
0
2020-10-17 Zaterdag
09:00
-
Okzhetpes
2
-
Kyzyl-Zhar
1
2020-09-28 Maandag
10:00
Gelijkspel š¤
-
Kyzyl-Zhar
0
-
Kaisar
0
2020-09-21 Maandag
12:00
-
Kyzyl-Zhar
0
-
Kairat Almaty
1
2020-09-12 Zaterdag
13:00
-
FK Tobol Kostanay
2
-
Kyzyl-Zhar
0
2020-11-08 Zondag
10:00
-
Kyzyl-Zhar
0
-
FK Tobol Kostanay
1
2017-12-03 Zondag
17:00
-
Anzhi
4
-
Ska-khabarovsk
0
2017-11-27 Maandag
10:00
-
Ska-khabarovsk
1
-
Lokomotiv Moscow
2
2017-11-18 Zaterdag
10:00
-
Ska-khabarovsk
2
-
CSKA Moscow
4
2017-11-05 Zondag
09:00
-
Ska-khabarovsk
1
-
Arsenal Tula
2
2017-10-21 Zaterdag
10:30
Gelijkspel š¤
-
Ska-khabarovsk
2
-
FC UFA
2
2017-09-30 Zaterdag
10:30
-
Ska-khabarovsk
2
-
FC Rostov
1
2017-08-27 Zondag
10:00
Gelijkspel š¤
-
Ska-khabarovsk
0
-
Spartak Moscow
0
2017-08-05 Zaterdag
19:00
-
Lokomotiv Moscow
1
-
Ska-khabarovsk
0
2017-10-08 Zondag
18:00
Gelijkspel š¤
-
Kazachstan
1
-
Armeniƫ
1
2017-09-01 Vrijdag
20:45
-
Roemeniƫ
1
-
Armeniƫ
0
2017-03-26 Zondag
19:00
-
Armeniƫ
2
-
Kazachstan
0
2016-10-11 Dinsdag
20:45
-
Polen
2
-
Armeniƫ
1
2016-09-04 Zondag
18:00
-
Denemarken
1
-
Armeniƫ
0
2018-08-16 Donderdag
19:30
-
Maccabi Tel Aviv
2
-
Pyunik Yerevan
1
2018-08-07 Dinsdag
18:00
Gelijkspel š¤
-
Pyunik Yerevan
0
-
Maccabi Tel Aviv
0
2018-07-26 Donderdag
17:00
-
FK Tobol Kostanay
2
-
Pyunik Yerevan
1
2018-07-12 Donderdag
16:00
-
Pyunik Yerevan
1
-
Vardar Skopje
0
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook