Raffaele Bianco
Audace Cerignola
Vorige club
Bari tot 2022-09-01
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
39Afkomst
ItaliëGeboortedatum
1987-08-25Geboorteplaats
AversaGeboorteland
ItaliëLengte
180 cmGewicht
80 kgCarrièrestatistieken Raffaele Bianco
Vergelijk Raffaele Bianco met een andere speler
Hoe doet Raffaele Bianco het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Raffaele Bianco vs Isaac Cofie · Raffaele Bianco vs Lorenzo Lollo · Raffaele Bianco vs Lorenzo Pasciuti
Stats Raffaele Bianco
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Udinese - Carpi
|
Serie A | 2016-05-15 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 42 | 1 | 84 | - | - | 1 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Carpi - Lazio
|
Serie A | 2016-05-08 | 7.1 | 66 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 27 | 1 | 84 | - | - | 4 | 11 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Carpi - Empoli
|
Serie A | 2016-04-25 | 7.6 | 90 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 30 | 1 | 76 | - | - | 4 | 15 | 9 | 4 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Carpi - Genoa
|
Serie A | 2016-04-16 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 37 | 0 | 82 | - | - | 4 | 13 | 6 | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Chievo - Carpi
|
Serie A | 2016-04-09 | 6.9 | 83 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 23 | 1 | 67 | - | - | 5 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Carpi - Sassuolo
|
Serie A | 2016-04-02 | 6.7 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 38 | 0 | 86 | - | - | 3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Verona - Carpi
|
Serie A | 2016-03-20 | 7.6 | 90 | Middenvelder | - | 1 | 2 | 0 | 21 | 1 | 65 | - | - | 1 | 20 | 12 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Carpi - Frosinone
|
Serie A | 2016-03-13 | 7.2 | 66 | Middenvelder | 1 | - | 2 | 1 | 26 | 0 | 70 | - | - | 2 | 14 | 5 | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Bologna - Carpi
|
Serie A | 2016-03-06 | 6.9 | 65 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 22 | 0 | 84 | - | - | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Carpi - Atalanta
|
Serie A | 2016-02-28 | 7.1 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 36 | 1 | 81 | - | - | 1 | 9 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Torino - Carpi
|
Serie A | 2016-02-21 | 7.4 | 90 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 47 | 1 | 77 | - | - | 2 | 11 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Napoli - Carpi
|
Serie A | 2016-02-07 | 6.4 | 56 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 20 | 0 | 71 | - | - | 5 | 10 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Fiorentina - Carpi
|
Serie A | 2016-02-03 | 6.3 | 36 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 12 | 0 | 70 | - | - | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Carpi - Palermo
|
Serie A | 2016-01-30 | 6.2 | 90 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 35 | 2 | 79 | - | - | 2 | 21 | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Inter - Carpi
|
Serie A | 2016-01-24 | 7.5 | 90 | Middenvelder | - | 1 | 2 | 0 | 25 | 3 | 69 | - | - | 5 | 11 | 5 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Carpi - Sampdoria
|
Serie A | 2016-01-17 | 6.6 | 61 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 18 | 0 | 72 | - | - | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Carpi - Udinese
|
Serie A | 2016-01-09 | 7.4 | 51 | Middenvelder | - | 1 | 2 | 0 | 28 | 2 | 77 | - | - | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Carpi - Juventus
(wissel) |
Serie A | 2015-12-20 | 6.6 | 20 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 12 | 0 | 100 | - | - | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Carpi - Chievo
|
Serie A | 2015-11-22 | 6.8 | 90 | Middenvelder | - | - | 2 | 0 | 35 | 1 | 83 | - | - | 0 | 13 | 6 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sassuolo - Carpi
|
Serie A | 2015-11-08 | 7.0 | 90 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 29 | 1 | 74 | - | - | 0 | 9 | 6 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Carpi - Verona
|
Serie A | 2015-11-01 | 7.3 | 90 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 19 | 0 | 73 | - | - | 0 | 12 | 10 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Frosinone - Carpi
|
Serie A | 2015-10-28 | 7.2 | 70 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 23 | 1 | 82 | - | - | 2 | 8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Carpi - Bologna
(wissel) |
Serie A | 2015-10-24 | 6.7 | 14 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 50 | - | - | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Carpi - Torino
(wissel) |
Serie A | 2015-10-03 | 6.3 | 21 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 75 | - | - | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
AS Roma - Carpi
|
Serie A | 2015-09-26 | 6.4 | 90 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 31 | 2 | 88 | - | - | 0 | 7 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Palermo - Carpi
|
Serie A | 2015-09-13 | 5.6 | 82 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 14 | 0 | 73 | - | - | 2 | 12 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2015 | ||||||||||
Serie A
|
26 | 23 | 1,861 | 1 | 3 | 4 | 1,861 | 7 | 1 | 6.87 |
| Volledige carrière | 26 | 23 | 1,861 | 1 | 3 | 4 | 1,861 | 7 | 1 | 6.87 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 26 | - | - |
| Minuten gespeeld | 1,861 | 71.6 | - |
| Aanvallend | |||
| Goals | 1 | 0.04 | 0.05 |
| Assists | 3 | 0.12 | 0.15 |
| Goals + assists | 4 | 0.15 | 0.19 |
| Schoten | 17 | 0.65 | 0.82 |
| Schoten op doel | 2 | 0.08 | 0.10 |
| Dribbels | 26 | 1.00 | 1.26 |
| Dribbels gelukt | 15 | 0.58 | 0.73 |
| Passing | |||
| Passes | 654 | 25.15 | 31.63 |
| Sleutelpasses | 19 | 0.73 | 0.92 |
| Aangekomen passes | 1,992 | 76.62 | 96.34 |
| Verdedigend | |||
| Intercepties | 47 | 1.81 | 2.27 |
| Duels | 244 | 9.38 | 11.80 |
| Duels gewonnen | 117 | 4.50 | 5.66 |
| Voorbijgespeeld | 28 | 1.08 | 1.35 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 45 | 1.73 | 2.18 |
| Fouten uitgelokt | 31 | 1.19 | 1.50 |
| Gele kaarten | 7 | 0.27 | 0.34 |
| Rode kaarten | 1 | 0.04 | 0.05 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Raffaele Bianco
Raffaele Bianco scoorde ooit in 7/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2016-03-13.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Raffaele Bianco
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Raffaele Bianco in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Raffaele Bianco een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Raffaele Bianco een assist heeft gegeven in de match.