Pontus Almqvist
Carrièrestatistieken Pontus Almqvist
Statistieken per wedstrijd en per 90 minuten
| Statistiek | Seizoen 2026 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 2 | - | - | 78 | - | - |
| Minuten gespeeld | 35 | 17.5 | - | 3,921 | 50.3 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | - | - | - | 4 | 0.05 | 0.09 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 3 | 0.04 | 0.07 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 7 | 0.09 | 0.16 |
| Schoten | - | - | - | 49 | 0.63 | 1.12 |
| Schoten op doel | - | - | - | 29 | 0.37 | 0.67 |
| Dribbels | 1 | 0.50 | 2.57 | 153 | 1.96 | 3.51 |
| Dribbels gelukt | - | - | - | 65 | 0.83 | 1.49 |
| Buitenspel | - | - | - | 4 | 0.05 | 0.09 |
| Passing | ||||||
| Passes | 14 | 7.00 | 36.00 | 901 | 11.55 | 20.68 |
| Sleutelpasses | 1 | 0.50 | 2.57 | 49 | 0.63 | 1.12 |
| Aangekomen passes | 12 | 6.00 | 30.86 | 788 | 10.10 | 18.09 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 1 | 0.50 | 2.57 | 73 | 0.94 | 1.68 |
| Intercepties | - | - | - | 41 | 0.53 | 0.94 |
| Geblokte schoten | - | - | - | 2 | 0.03 | 0.05 |
| Duels | 4 | 2.00 | 10.29 | 537 | 6.88 | 12.33 |
| Duels gewonnen | 2 | 1.00 | 5.14 | 239 | 3.06 | 5.49 |
| Voorbijgespeeld | 1 | 0.50 | 2.57 | 45 | 0.58 | 1.03 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | - | - | - | 54 | 0.69 | 1.24 |
| Fouten uitgelokt | - | - | - | 70 | 0.90 | 1.61 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 10 | 0.13 | 0.23 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty versierd | - | - | - | 3 | 0.04 | 0.07 |
Scorende minuten Pontus Almqvist
Pontus Almqvist scoorde ooit in 20/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2020-07-06.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 2 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Stats Pontus Almqvist
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | π¨ | π₯ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Γ Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Juventus - Parma
(wissel) |
Serie A | 2026-08-29 | 6.7 | 11 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 6 | 1 | 6 | - | - | - | 1 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Cagliari
(wissel) |
Serie A | 2026-08-22 | 6.3 | 24 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 8 | - | 6 | 1 | - | - | 3 | 1 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Catania
(wissel) |
Coppa Italia | 2026-08-14 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Sassuolo
(wissel) |
Serie A | 2026-05-24 | 7.2 | 18 | Aanvaller | - | 1 | 1 | - | 6 | 1 | 4 | 1 | - | - | 2 | 2 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Como - Parma
(wissel) |
Serie A | 2026-05-17 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - AS Roma
(wissel) |
Serie A | 2026-05-10 | 6.3 | 11 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 3 | - | 3 | - | - | - | 2 | 1 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Inter - Parma
(wissel) |
Serie A | 2026-05-03 | 6.5 | 15 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 2 | - | 1 | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Pisa
(wissel) |
Serie A | 2026-04-25 | 6.3 | 9 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 5 | - | 5 | - | - | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Udinese - Parma
(wissel) |
Serie A | 2026-04-18 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Napoli
(wissel) |
Serie A | 2026-04-12 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Atalanta - Parma
(wissel) |
Serie A | 2026-01-25 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - Parma
(wissel) |
Serie A | 2026-01-11 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Inter
(wissel) |
Serie A | 2026-01-07 | 6.3 | 28 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 4 | - | 4 | - | - | - | 2 | 1 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sassuolo - Parma
(wissel) |
Serie A | 2026-01-03 | 6.3 | 20 | Aanvaller | - | 0 | 2 | 2 | 10 | 1 | 9 | 1 | - | 2 | 2 | 2 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Fiorentina
(wissel) |
Serie A | 2025-12-27 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Lazio
(wissel) |
Serie A | 2025-12-13 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pisa - Parma
(wissel) |
Serie A | 2025-12-08 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Bologna - Parma
(wissel) |
Coppa Italia | 2025-12-04 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Udinese
(wissel) |
Serie A | 2025-11-29 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Verona - Parma
(wissel) |
Serie A | 2025-11-23 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
AS Roma - Parma
(wissel) |
Serie A | 2025-10-29 | 6.6 | 13 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 7 | 1 | 6 | - | - | 1 | 4 | 3 | 2 | 2 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Genoa - Parma
|
Serie A | 2025-10-19 | 6.3 | 45 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 5 | - | 4 | - | - | - | 9 | 3 | 2 | - | 2 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Lecce
(wissel) |
Serie A | 2025-10-04 | 6.3 | 45 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 8 | - | 6 | 1 | - | - | 7 | 2 | 2 | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Torino
(wissel) |
Serie A | 2025-09-29 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Spezia
(wissel) |
Coppa Italia | 2025-09-24 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cremonese - Parma
|
Serie A | 2025-09-21 | 7.2 | 84 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 23 | 2 | 16 | 5 | - | 1 | 16 | 10 | 1 | - | 1 | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cagliari - Parma
(wissel) |
Serie A | 2025-09-13 | 7.2 | 28 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 10 | 2 | 10 | - | - | - | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Atalanta
|
Serie A | 2025-08-30 | 6.3 | 56 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 11 | - | 9 | - | - | - | 9 | 1 | 3 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Juventus - Parma
|
Serie A | 2025-08-24 | 6.9 | 80 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 12 | 2 | 6 | 1 | - | 1 | 13 | 6 | 2 | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Pescara
|
Coppa Italia | 2025-08-17 | 6.5 | 79 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 9 | 1 | 7 | - | - | 1 | 15 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Atalanta - Parma
(wissel) |
Serie A | 2025-05-25 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Napoli
(wissel) |
Serie A | 2025-05-18 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Empoli - Parma
(wissel) |
Serie A | 2025-05-10 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lazio - Parma
(wissel) |
Serie A | 2025-04-28 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Juventus
(wissel) |
Serie A | 2025-04-23 | 6.7 | 10 | Aanvaller | - | 0 | - | - | - | - | - | 1 | - | - | 1 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Inter
|
Serie A | 2025-04-05 | 6.3 | 45 | Verdediger | - | 0 | - | - | 11 | - | 8 | - | - | 1 | 1 | - | - | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Verona - Parma
|
Serie A | 2025-03-31 | 6.9 | 69 | Middenvelder | - | 0 | 2 | - | 8 | 1 | 4 | - | - | 1 | 5 | 2 | - | - | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Monza - Parma
|
Serie A | 2025-03-15 | 7.0 | 71 | Aanvaller | - | 0 | 2 | 1 | 13 | - | 8 | 2 | - | 1 | 11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Torino
|
Serie A | 2025-03-08 | 6.6 | 76 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 8 | - | 4 | 1 | - | 2 | 8 | 4 | 2 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Udinese - Parma
(wissel) |
Serie A | 2025-03-01 | 6.2 | 32 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 2 | - | 2 | 1 | - | - | 6 | 2 | 3 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Bologna
|
Serie A | 2025-02-22 | 6.9 | 80 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 11 | - | 7 | 3 | - | 3 | 10 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - AS Roma
(wissel) |
Serie A | 2025-02-16 | 6.9 | 45 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 11 | 2 | 8 | - | - | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cagliari - Parma
(wissel) |
Serie A | 2025-02-09 | - | 1 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 1 | - | 1 | - | - | - | 2 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Lecce
(wissel) |
Serie A | 2025-01-31 | 6.3 | 21 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 6 | - | 5 | - | - | - | 5 | 3 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
AC Milan - Parma
(wissel) |
Serie A | 2025-01-26 | 6.2 | 21 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 4 | - | 3 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Venezia
|
Serie A | 2025-01-19 | 6.2 | 45 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 17 | 1 | 13 | - | - | - | 5 | 1 | 2 | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Genoa - Parma
|
Serie A | 2025-01-12 | 6.7 | 60 | Middenvelder | - | 0 | 1 | 1 | 9 | - | 6 | 1 | - | 2 | 11 | 4 | 6 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Torino - Parma
|
Serie A | 2025-01-05 | 6.3 | 66 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 12 | - | 10 | - | - | 2 | 8 | 1 | 4 | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Monza
(wissel) |
Serie A | 2024-12-28 | 6.7 | 9 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 1 | - | 1 | - | - | - | 2 | 1 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
AS Roma - Parma
|
Serie A | 2024-12-22 | 6.7 | 54 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 12 | 3 | 9 | 1 | - | - | 8 | 3 | 5 | 2 | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Verona
(wissel) |
Serie A | 2024-12-15 | 7.3 | 45 | Aanvaller | - | 0 | 4 | 2 | 19 | - | 16 | - | - | - | 3 | 2 | 3 | 2 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Inter - Parma
(wissel) |
Serie A | 2024-12-06 | 6.7 | 30 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 9 | - | 9 | - | - | - | 2 | 1 | 1 | - | - | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Lazio
(wissel) |
Serie A | 2024-12-01 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Atalanta
(wissel) |
Serie A | 2024-11-23 | 6.2 | 19 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 9 | - | 5 | - | - | - | 5 | 2 | 3 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Venezia - Parma
(wissel) |
Serie A | 2024-11-09 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Genoa
(wissel) |
Serie A | 2024-11-04 | 6.3 | 45 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 15 | - | 12 | - | - | - | 5 | 1 | 1 | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Juventus - Parma
(wissel) |
Serie A | 2024-10-30 | 6.7 | 21 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 5 | - | 2 | 1 | - | - | 5 | 3 | 4 | 2 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Empoli
(wissel) |
Serie A | 2024-10-27 | 7.2 | 35 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 18 | 1 | 14 | 1 | - | 1 | 5 | 4 | 2 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Como - Parma
|
Serie A | 2024-10-19 | 6.5 | 56 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 13 | - | 12 | - | - | - | 6 | 1 | 2 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Bologna - Parma
(wissel) |
Serie A | 2024-10-06 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Cagliari
(wissel) |
Serie A | 2024-09-30 | 6.9 | 45 | Aanvaller | - | 0 | 2 | 1 | 24 | - | 21 | - | - | - | 4 | 1 | 1 | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - Parma
(wissel) |
Serie A | 2024-09-21 | 7.5 | 25 | Aanvaller | 1 | 0 | 1 | 1 | 16 | - | 10 | 2 | - | - | 6 | 3 | 1 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Udinese
(wissel) |
Serie A | 2024-09-16 | 6.3 | 20 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 6 | - | 5 | - | - | 1 | 1 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Napoli - Parma
(wissel) |
Serie A | 2024-08-31 | 6.9 | 33 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 10 | - | 9 | 2 | - | 1 | 3 | 3 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - AC Milan
(wissel) |
Serie A | 2024-08-24 | 7.3 | 16 | Aanvaller | - | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 3 | - | - | 1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma - Fiorentina
(wissel) |
Serie A | 2024-08-17 | 6.9 | 25 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 6 | 1 | 4 | 1 | - | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Napoli - Lecce
|
Serie A | 2024-05-26 | 6.7 | 55 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 13 | 1 | 8 | 3 | - | - | 7 | 3 | - | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - Atalanta
(wissel) |
Serie A | 2024-05-18 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - Udinese
|
Serie A | 2024-05-13 | 6.9 | 72 | Middenvelder | - | - | - | - | 13 | 2 | 10 | 2 | - | 1 | 10 | 5 | 2 | 2 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cagliari - Lecce
(wissel) |
Serie A | 2024-05-05 | 7.2 | 18 | Aanvaller | - | 1 | - | - | 8 | 2 | 4 | - | - | - | 2 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - Monza
(wissel) |
Serie A | 2024-04-27 | 6.6 | 22 | Aanvaller | - | - | - | - | 4 | - | 4 | 3 | - | - | 4 | 3 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - Empoli
|
Serie A | 2024-04-13 | 6.6 | 62 | Middenvelder | - | - | - | - | 8 | - | 6 | 2 | - | - | 8 | 4 | - | - | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
AC Milan - Lecce
(wissel) |
Serie A | 2024-04-06 | 6.9 | 45 | Aanvaller | - | - | 2 | 2 | 16 | - | 13 | - | - | 1 | 5 | 2 | 1 | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - AS Roma
|
Serie A | 2024-04-01 | 7.0 | 61 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 10 | 1 | 7 | 1 | - | - | 8 | 5 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Salernitana - Lecce
|
Serie A | 2024-03-16 | 7.3 | 90 | Middenvelder | - | - | 4 | 2 | 16 | 1 | 12 | 1 | - | 2 | 6 | 3 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - Verona
|
Serie A | 2024-03-10 | 6.6 | 60 | Aanvaller | - | - | 1 | - | 12 | - | 7 | - | 1 | - | 8 | 3 | 3 | 2 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Frosinone - Lecce
|
Serie A | 2024-03-03 | 6.9 | 76 | Middenvelder | - | - | 2 | 2 | 9 | - | 5 | 2 | - | - | 10 | 6 | 1 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - Inter
|
Serie A | 2024-02-25 | 6.9 | 77 | Middenvelder | - | - | 1 | - | 19 | 4 | 17 | 2 | - | - | 6 | 3 | 2 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Torino - Lecce
|
Serie A | 2024-02-16 | 6.3 | 90 | Aanvaller | - | - | - | - | 17 | 1 | 12 | 1 | - | - | 10 | 4 | 4 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Bologna - Lecce
|
Serie A | 2024-02-11 | 6.3 | 90 | Aanvaller | - | - | - | - | 12 | 1 | 8 | 2 | 1 | - | 16 | 4 | 1 | - | 4 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - Fiorentina
|
Serie A | 2024-02-02 | 6.5 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 14 | 2 | 10 | 1 | - | 2 | 10 | 4 | 3 | - | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Genoa - Lecce
|
Serie A | 2024-01-28 | 7.5 | 90 | Aanvaller | - | - | - | - | 23 | 3 | 15 | 2 | - | - | 13 | 6 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - Juventus
|
Serie A | 2024-01-21 | 6.5 | 72 | Middenvelder | - | - | - | - | 11 | - | 8 | 2 | - | 1 | 11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lazio - Lecce
|
Serie A | 2024-01-14 | 6.9 | 90 | Aanvaller | - | - | - | - | 13 | 1 | 11 | 2 | - | 1 | 14 | 7 | 9 | 5 | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - Cagliari
(wissel) |
Serie A | 2024-01-06 | 6.5 | 20 | Aanvaller | - | - | - | - | 3 | - | 2 | 1 | - | - | 5 | 2 | 2 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - Bologna
(wissel) |
Serie A | 2023-12-03 | 6.3 | 13 | Aanvaller | - | - | - | - | 3 | - | 2 | 1 | - | - | 2 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
AS Roma - Lecce
|
Serie A | 2023-11-05 | 7.3 | 80 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 22 | 1 | 17 | 1 | - | 1 | 9 | 4 | 3 | 2 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - Parma
(wissel) |
Coppa Italia | 2023-11-01 | 6.7 | 27 | Aanvaller | - | - | - | - | 11 | 1 | 10 | - | - | - | 3 | 1 | 1 | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - Torino
|
Serie A | 2023-10-28 | 6.9 | 56 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 9 | - | 7 | - | - | - | 5 | 4 | 1 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Udinese - Lecce
|
Serie A | 2023-10-23 | 6.5 | 90 | Aanvaller | - | - | - | - | 20 | - | 16 | 2 | - | - | 11 | 3 | 2 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - Sassuolo
|
Serie A | 2023-10-06 | 6.6 | 86 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 14 | 1 | 9 | 3 | - | 1 | 17 | 8 | 2 | - | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - Napoli
|
Serie A | 2023-09-30 | 6.9 | 82 | Aanvaller | - | - | 1 | - | 32 | 1 | 23 | 3 | - | - | 14 | 7 | 6 | 3 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Juventus - Lecce
|
Serie A | 2023-09-26 | 6.5 | 90 | Aanvaller | - | - | - | - | 13 | - | 13 | - | - | - | 9 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - Genoa
|
Serie A | 2023-09-22 | 6.9 | 90 | Aanvaller | - | - | 3 | 1 | 28 | 2 | 23 | 1 | - | 1 | 18 | 5 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Monza - Lecce
|
Serie A | 2023-09-17 | 7.5 | 78 | Aanvaller | - | - | - | - | 16 | 1 | 12 | - | - | 1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - Salernitana
|
Serie A | 2023-09-03 | 7.2 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 13 | 2 | 12 | 2 | - | 1 | 10 | 4 | 4 | 2 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Fiorentina - Lecce
|
Serie A | 2023-08-27 | 6.5 | 90 | Aanvaller | - | - | - | - | 28 | - | 19 | 3 | - | - | 14 | 5 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - Lazio
|
Serie A | 2023-08-20 | 8.0 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 2 | 35 | - | 32 | 2 | - | 1 | 20 | 11 | 10 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lecce - Como
|
Coppa Italia | 2023-08-13 | 7.3 | 83 | Aanvaller | 1 | - | 4 | 2 | 23 | - | 21 | 1 | - | - | 7 | 3 | 2 | - | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Halmstad - IFK Norrkoping
|
Allsvenskan | 2017-09-23 | 6.6 | 10 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 100 | - | - | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Prestaties per seizoen
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | π¨ | π₯ | Γ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
Serie A
|
2 | 0 | 35 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.50 |
| Seizoen 2025 | ||||||||||
Serie A
|
13 | 4 | 452 | - | 1 | 1 | - | 0 | 0 | 6.59 |
Coppa Italia
|
1 | 1 | 79 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.50 |
| Totaal 2025 | 14 | 5 | 531 | - | 1 | 1 | - | 0 | 0 | 6.59 |
| Seizoen 2024 | ||||||||||
Serie A
|
29 | 10 | 1,120 | 1 | 1 | 2 | 1,120 | 5 | 0 | 6.69 |
| Seizoen 2023 | ||||||||||
Serie A
|
30 | 25 | 2,115 | 2 | 1 | 3 | 1,058 | 5 | 0 | 6.84 |
Coppa Italia
|
2 | 1 | 110 | 1 | - | 1 | 110 | 0 | 0 | 7.00 |
| Totaal 2023 | 32 | 26 | 2,225 | 3 | 1 | 4 | 742 | 5 | 0 | 6.85 |
| Seizoen 2017 | ||||||||||
Allsvenskan
|
1 | 1 | 10 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.60 |
| Volledige carrière | 78 | 42 | 3,921 | 4 | 3 | 7 | 980 | 10 | 0 | 6.73 |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Pontus Almqvist in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Pontus Almqvist in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Pontus Almqvist in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon β½ of een fistbump π€. De voetbal geeft aan dat Pontus Almqvist een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Pontus Almqvist een assist heeft gegeven in de match.