Pierre Bardy
Ayia Napa
Vorige club
Digenis Ypsonas tot 2024-08-06
Biografie
Factsheet
Positie
VerdedigerLeeftijd
34Afkomst
FrankrijkGeboortedatum
1992-08-27Geboorteplaats
RodezGeboorteland
FrankrijkLengte
182 cmGewicht
69 kgCarrièrestatistieken Pierre Bardy
Vergelijk Pierre Bardy met een andere speler
Hoe doet Pierre Bardy het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Stats Pierre Bardy
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Rodez - Bordeaux
|
Ligue 2 | 2022-08-06 | 4.9 | 36 | Verdediger | - | - | - | - | 5 | - | 4 | - | - | 1 | 4 | 1 | 1 | - | 2 | 1 | 2 | 1 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2022 | ||||||||||
Ligue 2
|
1 | 1 | 36 | - | - | - | - | 2 | 1 | 4.90 |
| Volledige carrière | 1 | 1 | 36 | - | - | - | - | 2 | 1 | 4.90 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 1 | - | - |
| Minuten gespeeld | 36 | 36.0 | - |
| Aanvallend | |||
| Dribbels | 1 | 1.00 | 2.50 |
| Passing | |||
| Passes | 5 | 5.00 | 12.50 |
| Aangekomen passes | 4 | 4.00 | 10.00 |
| Verdedigend | |||
| Intercepties | 1 | 1.00 | 2.50 |
| Duels | 4 | 4.00 | 10.00 |
| Duels gewonnen | 1 | 1.00 | 2.50 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 2 | 2.00 | 5.00 |
| Fouten uitgelokt | 1 | 1.00 | 2.50 |
| Gele kaarten | 2 | 2.00 | 5.00 |
| Rode kaarten | 1 | 1.00 | 2.50 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Pierre Bardy
Pierre Bardy scoorde ooit in 8/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2018-12-20.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 1 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Pierre Bardy
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Digenis Ypsonas
|
Ayia Napa
|
Gratis | € 0 | |
Olympiakos
|
Digenis Ypsonas
|
Gratis | € 0 | |
Rodez
|
Olympiakos
|
Transfer | - |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Pierre Bardy in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Pierre Bardy een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Pierre Bardy een assist heeft gegeven in de match.