Petru Popescu
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
24Afkomst
MoldaviëGeboortedatum
2002-03-01Geboorteplaats
ChisinauGeboorteland
MoldaviëLengte
189 cmGewicht
76 kgCarrièrestatistieken Petru Popescu
Vergelijk Petru Popescu met een andere speler
Hoe doet Petru Popescu het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Petru Popescu vs Nicky Serghei Clescenco
Stats Petru Popescu
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Moldavië - Slovakia
|
UEFA Nations League | 2026-10-06 | 6.2 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 2 | 1 | 22 | 3 | 18 | 1 | 1 | 1 | 21 | 7 | 2 | - | 4 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Kazachstan - Moldavië
|
UEFA Nations League | 2026-10-02 | 7.2 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 6 | 3 | 17 | 1 | 9 | 1 | - | 1 | 11 | 3 | 2 | - | 1 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Moldavië - Faeröer Eilanden
|
UEFA Nations League | 2026-09-29 | 6.5 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 3 | 1 | 14 | 2 | 11 | 1 | - | - | 15 | 7 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Slovakia - Moldavië
|
UEFA Nations League | 2026-09-26 | 7.2 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 3 | - | 15 | 1 | 9 | 1 | - | 1 | 18 | 13 | 3 | 3 | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
UEFA Nations League
|
4 | 4 | 360 | 1 | 0 | 1 | 360 | 0 | 0 | 6.78 |
| Volledige carrière | 4 | 4 | 360 | 1 | 0 | 1 | 360 | 0 | 0 | 6.78 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 4 | - | - |
| Minuten gespeeld | 360 | 90.0 | - |
| Aanvallend | |||
| Goals | 1 | 0.25 | 0.25 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Goals + assists | 1 | 0.25 | 0.25 |
| Schoten | 14 | 3.50 | 3.50 |
| Schoten op doel | 5 | 1.25 | 1.25 |
| Dribbels | 9 | 2.25 | 2.25 |
| Dribbels gelukt | 4 | 1.00 | 1.00 |
| Buitenspel | 1 | 0.25 | 0.25 |
| Passing | |||
| Passes | 68 | 17.00 | 17.00 |
| Sleutelpasses | 7 | 1.75 | 1.75 |
| Aangekomen passes | 47 | 11.75 | 11.75 |
| Verdedigend | |||
| Tackles | 4 | 1.00 | 1.00 |
| Intercepties | 3 | 0.75 | 0.75 |
| Geblokte schoten | 1 | 0.25 | 0.25 |
| Duels | 65 | 16.25 | 16.25 |
| Duels gewonnen | 30 | 7.50 | 7.50 |
| Voorbijgespeeld | 1 | 0.25 | 0.25 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 8 | 2.00 | 2.00 |
| Fouten uitgelokt | 6 | 1.50 | 1.50 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Petru Popescu
Petru Popescu scoorde ooit in 24/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2025-03-09.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Petru Popescu
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Victoria Bardar
|
Petrocub
|
Transfer | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Petru Popescu in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Petru Popescu in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Petru Popescu in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Petru Popescu een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Petru Popescu een assist heeft gegeven in de match.


