Patrik Hidi
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
35Afkomst
HongarijeGeboortedatum
1990-11-27Geboorteplaats
GyõrGeboorteland
HongarijeLengte
186 cmGewicht
78 kgCarrièrestatistieken Patrik Hidi
Vergelijk Patrik Hidi met een andere speler
Hoe doet Patrik Hidi het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Patrik Hidi vs Ramón Folch Frigola · Patrik Hidi vs David Mateos Rocha · Patrik Hidi vs Aarón Níguez Esclapez
Stats Patrik Hidi
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Oviedo - Huesca
(wissel) |
La Liga 2 | 2018-06-02 | 0.0 | 1 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 50 | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Oviedo - Sevilla Atletico
(wissel) |
La Liga 2 | 2018-05-19 | 6.8 | 13 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 40 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Osasuna - Oviedo
|
La Liga 2 | 2018-05-12 | 6.3 | 76 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 12 | 0 | 54 | 1 | 0 | 2 | 10 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Oviedo - Alcorcon
|
La Liga 2 | 2018-03-31 | 6.4 | 63 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 14 | 1 | 70 | - | 0 | 1 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cordoba - Oviedo
|
La Liga 2 | 2018-03-24 | 6.5 | 3 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 100 | - | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Oviedo - Albacete
|
La Liga 2 | 2018-02-17 | 7.2 | 83 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 25 | 0 | 67 | - | - | 2 | 18 | 14 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Huesca - Oviedo
|
La Liga 2 | 2018-01-07 | 6.3 | 14 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 6 | 0 | 85 | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Oviedo - Cultural Leonesa
(wissel) |
La Liga 2 | 2017-12-23 | 0.0 | 1 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 100 | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sevilla Atletico - Oviedo
|
La Liga 2 | 2017-12-17 | 0.0 | 1 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Oviedo - Osasuna
(wissel) |
La Liga 2 | 2017-12-10 | 0.0 | 1 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lorca FC - Oviedo
|
La Liga 2 | 2017-12-02 | 0.0 | 1 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 100 | - | - | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Oviedo - Reus
|
La Liga 2 | 2017-09-03 | 6.6 | 45 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 13 | 0 | 68 | - | - | 1 | 10 | 4 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Almeria - Oviedo
|
La Liga 2 | 2017-08-26 | 6.7 | 69 | Middenvelder | - | - | 2 | 1 | 36 | 1 | 81 | - | - | 0 | 9 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Oviedo - Rayo Vallecano
(wissel) |
La Liga 2 | 2017-08-20 | 7.4 | 30 | Middenvelder | - | 1 | 0 | 0 | 27 | 1 | 90 | - | - | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2017 | ||||||||||
La Liga 2
|
14 | 9 | 401 | - | 1 | 1 | - | 3 | 0 | 6.69 |
| Volledige carrière | 14 | 9 | 401 | - | 1 | 1 | - | 3 | 0 | 6.69 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 14 | - | - |
| Minuten gespeeld | 401 | 28.6 | - |
| Aanvallend | |||
| Assists | 1 | 0.07 | 0.22 |
| Goals + assists | 1 | 0.07 | 0.22 |
| Schoten | 2 | 0.14 | 0.45 |
| Schoten op doel | 1 | 0.07 | 0.22 |
| Dribbels | 1 | 0.07 | 0.22 |
| Dribbels gelukt | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Passing | |||
| Passes | 143 | 10.21 | 32.09 |
| Sleutelpasses | 3 | 0.21 | 0.67 |
| Aangekomen passes | 905 | 64.64 | 203.12 |
| Verdedigend | |||
| Tackles | 2 | 0.14 | 0.45 |
| Intercepties | 8 | 0.57 | 1.80 |
| Geblokte schoten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Duels | 68 | 4.86 | 15.26 |
| Duels gewonnen | 28 | 2.00 | 6.28 |
| Voorbijgespeeld | 9 | 0.64 | 2.02 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 13 | 0.93 | 2.92 |
| Fouten uitgelokt | 5 | 0.36 | 1.12 |
| Gele kaarten | 3 | 0.21 | 0.67 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Patrik Hidi
Patrik Hidi scoorde ooit in 15/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2014-09-13.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Patrik Hidi
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
BVSC
|
Karcag SE
|
Gratis | € 0 | |
Vasas
|
BVSC
|
Gratis | € 0 | |
Budapest Honved
|
Vasas
|
Transfer | - | |
Irtysh
|
Budapest Honved
|
Gratis | € 0 | |
Budapest Honved
|
Irtysh
|
Gratis | € 0 | |
Budapest Honved
|
Oviedo
|
Gratis | € 0 |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Patrik Hidi in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Patrik Hidi een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Patrik Hidi een assist heeft gegeven in de match.

