Omar-Šarif Sijarić
Borac Banja Luka
Vorige club
HNK Rijeka tot 2026-01-21
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
24Afkomst
MontenegroGeboortedatum
2001-11-02Geboorteland
MontenegroLengte
173 cmCarrièrestatistieken Omar-Šarif Sijarić
Vergelijk Omar-Šarif Sijarić met een andere speler
Hoe doet Omar-Šarif Sijarić het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Omar-Šarif Sijarić vs Mirnes Pepic · Omar-Šarif Sijarić vs Marvin Stefaniak · Omar-Šarif Sijarić vs Mika Clausen
Stats Omar-Šarif Sijarić
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
HNK Rijeka - NK Varazdin
(wissel) |
1. HNL | 2025-08-24 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
HNK Rijeka - NK Slaven Belupo
(wissel) |
1. HNL | 2025-08-03 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Erzgebirge AUE - SV Sandhausen
(wissel) |
3. Liga | 2025-05-10 | 7.2 | 32 | Middenvelder | 0 | 0 | - | 0 | 10 | - | 3 | 0 | 0 | - | 11 | 7 | 3 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Verl - Erzgebirge AUE
|
3. Liga | 2025-04-26 | 5.9 | 47 | Middenvelder | 0 | 0 | - | 0 | 8 | - | 6 | 0 | 0 | - | 9 | 2 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Erzgebirge AUE - Borussia Dortmund II
|
3. Liga | 2025-04-20 | 7.2 | 67 | Middenvelder | 0 | 1 | 1 | 1 | 10 | 2 | 8 | 0 | 0 | - | 15 | 8 | 8 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rot-weiss Essen - Erzgebirge AUE
(wissel) |
3. Liga | 2025-04-12 | 6.6 | 44 | Middenvelder | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 9 | 3 | 3 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Energie Cottbus - Erzgebirge AUE
(wissel) |
3. Liga | 2025-03-29 | 6.7 | 25 | Middenvelder | 0 | 0 | - | 0 | 3 | - | 1 | 0 | 0 | - | 6 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Erzgebirge AUE - Waldhof Mannheim
(wissel) |
3. Liga | 2025-03-16 | 6.3 | 12 | Middenvelder | 0 | 0 | - | 0 | 5 | - | 2 | 0 | 0 | - | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hansa Rostock - Erzgebirge AUE
(wissel) |
3. Liga | 2025-03-12 | 6.5 | 24 | Middenvelder | 0 | 0 | - | 0 | 2 | - | 2 | 0 | 0 | - | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dynamo Dresden - Erzgebirge AUE
|
3. Liga | 2025-02-01 | 7.5 | 79 | Middenvelder | 1 | 0 | 3 | 2 | 15 | - | 8 | 0 | 0 | 2 | 13 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Erzgebirge AUE - VfL Osnabruck
|
3. Liga | 2025-01-25 | 6.3 | 79 | Middenvelder | 0 | 0 | 2 | 1 | 21 | - | 13 | 0 | 2 | - | 8 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hannover 96 II - Erzgebirge AUE
|
3. Liga | 2025-01-17 | 6.7 | 74 | Middenvelder | 0 | 0 | - | 0 | 15 | - | 13 | 1 | 0 | - | 11 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
SV Sandhausen - Erzgebirge AUE
|
3. Liga | 2024-12-14 | 9.2 | 85 | Middenvelder | 3 | 0 | 3 | 3 | 20 | 1 | 10 | 0 | 0 | 2 | 16 | 5 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Waldhof Mannheim - Erzgebirge AUE
(wissel) |
3. Liga | 2024-10-18 | 6.2 | 19 | Middenvelder | 0 | 0 | - | 0 | 2 | - | 1 | 0 | 0 | - | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Erzgebirge AUE - Hansa Rostock
(wissel) |
3. Liga | 2024-10-05 | 6.3 | 15 | Aanvaller | 0 | 0 | - | 0 | 2 | - | 1 | 0 | 0 | - | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Viktoria Koln - Erzgebirge AUE
|
3. Liga | 2024-09-28 | 6.6 | 73 | Middenvelder | 0 | 0 | - | 0 | 16 | - | 9 | 1 | 0 | 2 | 16 | 7 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Erzgebirge AUE - SV Wehen
(wissel) |
3. Liga | 2024-09-24 | 6.3 | 27 | Middenvelder | 0 | 0 | - | 0 | 5 | - | 2 | 0 | 0 | - | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
SpVgg Unterhaching - Erzgebirge AUE
(wissel) |
3. Liga | 2024-09-20 | 6.3 | 16 | Middenvelder | 0 | 0 | - | 0 | 4 | - | 1 | 0 | 0 | - | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Alemannia Aachen - Erzgebirge AUE
(wissel) |
3. Liga | 2024-08-31 | 6.9 | 51 | Middenvelder | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | - | 3 | 0 | 0 | - | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Erzgebirge AUE - Dynamo Dresden
(wissel) |
3. Liga | 2024-08-23 | 6.7 | 30 | Middenvelder | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | - | 4 | 0 | 0 | 1 | 7 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Erzgebirge AUE - Borussia Monchengladbach
(wissel) |
DFB Pokal | 2024-08-17 | 6.6 | 11 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 5 | - | 3 | 1 | - | - | 1 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
VfL Osnabruck - Erzgebirge AUE
(wissel) |
3. Liga | 2024-08-10 | 6.9 | 21 | Middenvelder | 0 | 0 | - | 0 | 8 | 1 | 5 | 0 | 1 | - | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Erzgebirge AUE - Borussia Dortmund
|
Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 2024-07-17 | 6.9 | 45 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 5 | - | 1 | 1 | - | - | 7 | 4 | 1 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Erzgebirge AUE - Preussen Munster
|
3. Liga | 2024-03-02 | 6.7 | 13 | Middenvelder | 0 | 0 | - | 0 | 3 | - | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Erzgebirge AUE - Dynamo Dresden
|
3. Liga | 2024-02-18 | 6.6 | 77 | Middenvelder | 0 | 0 | 2 | 0 | 17 | 1 | 10 | 0 | 0 | - | 24 | 8 | 7 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hallescher FC - Erzgebirge AUE
|
3. Liga | 2024-02-11 | 6.6 | 90 | Middenvelder | 0 | 0 | 2 | 1 | 19 | 1 | 15 | 0 | 0 | 2 | 23 | 9 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Erzgebirge AUE - TSV 1860 Munich
|
3. Liga | 2024-02-03 | 6.5 | 70 | Middenvelder | 0 | 0 | - | 0 | 10 | 1 | 6 | 0 | 0 | - | 16 | 5 | 5 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2024 | ||||||||||
3. Liga
|
19 | 7 | 820 | 4 | 1 | 5 | 205 | 2 | 0 | 6.75 |
DFB Pokal
|
1 | 0 | 11 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.60 |
Vriendschappelijke wedstrijden clubs
|
1 | 1 | 45 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.90 |
| Totaal 2024 | 21 | 8 | 876 | 4 | 1 | 5 | 219 | 2 | 0 | 6.75 |
| Seizoen 2023 | ||||||||||
3. Liga
|
4 | 4 | 250 | 0 | 0 | 0 | - | 2 | 0 | 6.60 |
| Volledige carrière | 25 | 12 | 1,126 | 4 | 1 | 5 | 282 | 4 | 0 | 6.73 |
| Statistiek | Seizoen 2024 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 21 | - | - | 25 | - | - |
| Minuten gespeeld | 876 | 41.7 | - | 1,126 | 45.0 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 4 | 0.19 | 0.41 | 4 | 0.16 | 0.32 |
| Assists | 1 | 0.05 | 0.10 | 1 | 0.04 | 0.08 |
| Goals + assists | 5 | 0.24 | 0.51 | 5 | 0.20 | 0.40 |
| Schoten | 14 | 0.67 | 1.44 | 18 | 0.72 | 1.44 |
| Schoten op doel | 9 | 0.43 | 0.92 | 10 | 0.40 | 0.80 |
| Dribbels | 32 | 1.52 | 3.29 | 44 | 1.76 | 3.52 |
| Dribbels gelukt | 19 | 0.90 | 1.95 | 25 | 1.00 | 2.00 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.04 | 0.08 |
| Passing | ||||||
| Passes | 169 | 8.05 | 17.36 | 218 | 8.72 | 17.42 |
| Sleutelpasses | 5 | 0.24 | 0.51 | 8 | 0.32 | 0.64 |
| Aangekomen passes | 101 | 4.81 | 10.38 | 134 | 5.36 | 10.71 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 4 | 0.19 | 0.41 | 4 | 0.16 | 0.32 |
| Intercepties | 8 | 0.38 | 0.82 | 11 | 0.44 | 0.88 |
| Geblokte schoten | 3 | 0.14 | 0.31 | 3 | 0.12 | 0.24 |
| Duels | 161 | 7.67 | 16.54 | 226 | 9.04 | 18.06 |
| Duels gewonnen | 67 | 3.19 | 6.88 | 90 | 3.60 | 7.19 |
| Voorbijgespeeld | 9 | 0.43 | 0.92 | 12 | 0.48 | 0.96 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 11 | 0.52 | 1.13 | 19 | 0.76 | 1.52 |
| Fouten uitgelokt | 28 | 1.33 | 2.88 | 35 | 1.40 | 2.80 |
| Gele kaarten | 2 | 0.10 | 0.21 | 4 | 0.16 | 0.32 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty versierd | 1 | 0.05 | 0.10 | 1 | 0.04 | 0.08 |
Bingokaart scorende minuten Omar-Šarif Sijarić
Omar-Šarif Sijarić scoorde ooit in 14/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2021-05-07.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Omar-Šarif Sijarić
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
HNK Rijeka
|
Borac Banja Luka
|
Gratis | € 0 | |
Erzgebirge AUE
|
HNK Rijeka
|
Gratis | € 0 | |
Erzgebirge AUE
|
HNK Rijeka
|
Transfer | - | |
Türkgücü-Ataspor
|
Erzgebirge AUE
|
Transfer | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Omar-Šarif Sijarić in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Omar-Šarif Sijarić in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Omar-Šarif Sijarić in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Omar-Šarif Sijarić een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Omar-Šarif Sijarić een assist heeft gegeven in de match.