Oliver Stanisic
AC Horsens
Vorige club
Varbergs BoIS FC tot 2023-08-30
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
VerdedigerLeeftijd
32Afkomst
ZwedenGeboortedatum
1994-02-10Geboorteland
ZwedenLengte
192 cmCarrièrestatistieken Oliver Stanisic
Vergelijk Oliver Stanisic met een andere speler
Hoe doet Oliver Stanisic het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Oliver Stanisic vs Joakim Lindner · Oliver Stanisic vs Hampus Zackrisson · Oliver Stanisic vs Niklas Dahlström
Stats Oliver Stanisic
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Varbergs BoIS FC - IFK Varnamo
©️ |
Allsvenskan | 2023-08-19 | 6.2 | 90 | Verdediger | - | - | - | - | 35 | - | 27 | 3 | - | - | 5 | 4 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Varbergs BoIS FC - Mjallby AIF
©️ |
Allsvenskan | 2023-08-07 | 6.7 | 90 | Verdediger | - | - | 2 | 1 | 47 | - | 44 | - | - | - | 8 | 6 | - | - | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Halmstad - Varbergs BoIS FC
©️ |
Allsvenskan | 2023-07-29 | 7.9 | 88 | Verdediger | 1 | - | 1 | 1 | 43 | - | 37 | 1 | - | - | 10 | 6 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
kalmar FF - Varbergs BoIS FC
©️ |
Allsvenskan | 2023-07-23 | 6.5 | 90 | Verdediger | - | - | 1 | 1 | 34 | - | 27 | - | - | - | 2 | - | - | - | 2 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Varbergs BoIS FC - AIK stockholm
©️ |
Allsvenskan | 2023-07-17 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | - | - | - | 31 | - | 27 | - | 2 | - | 6 | 3 | - | - | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
IFK Goteborg - Varbergs BoIS FC
|
Allsvenskan | 2023-07-10 | 6.3 | 90 | Verdediger | - | - | - | - | 41 | - | 30 | 1 | 1 | - | 10 | 4 | - | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Varbergs BoIS FC - Halmstad
|
Allsvenskan | 2023-06-10 | 6.7 | 90 | Verdediger | - | - | - | - | 31 | - | 27 | 3 | 3 | 1 | 12 | 4 | - | - | - | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Varbergs BoIS FC - BK Hacken
|
Allsvenskan | 2023-06-05 | 6.6 | 90 | Verdediger | - | - | 1 | 1 | 33 | - | 25 | 3 | 2 | - | 15 | 8 | - | - | 2 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
IF Brommapojkarna - Varbergs BoIS FC
©️ |
Allsvenskan | 2023-05-21 | 6.5 | 90 | Verdediger | - | - | 1 | 1 | 24 | 2 | 18 | 1 | - | - | 10 | 5 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Varbergs BoIS FC - IFK Norrkoping
|
Allsvenskan | 2023-05-13 | 6.2 | 90 | Verdediger | - | - | 1 | - | 31 | - | 29 | - | 1 | - | 6 | 1 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
IFK Varnamo - Varbergs BoIS FC
|
Allsvenskan | 2023-05-09 | 6.3 | 90 | Verdediger | - | - | 1 | 1 | 42 | - | 27 | - | 1 | 1 | 5 | 1 | - | - | 3 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Varbergs BoIS FC - Malmo FF
©️ |
Allsvenskan | 2023-05-04 | 5.9 | 68 | Verdediger | - | - | - | - | 15 | - | 10 | - | - | 3 | 5 | 1 | - | - | 4 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Varbergs BoIS FC - kalmar FF
(wissel) |
Allsvenskan | 2023-04-30 | 6.3 | 9 | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Varbergs BoIS FC - Osters IF
(wissel) |
Allsvenskan | 2022-11-13 | 6.7 | 20 | Verdediger | - | - | - | - | 5 | - | 2 | 1 | - | - | 2 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2023 | ||||||||||
Allsvenskan
|
13 | 12 | 1,065 | 1 | - | 1 | 1,065 | 6 | 0 | 6.54 |
| Seizoen 2022 | ||||||||||
Allsvenskan
|
1 | 0 | 20 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.70 |
| Volledige carrière | 14 | 12 | 1,085 | 1 | - | 1 | 1,085 | 6 | 0 | 6.55 |
| Statistiek | Seizoen 2023 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 13 | - | - | 14 | - | - |
| Minuten gespeeld | 1,065 | 81.9 | - | 1,085 | 77.5 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 1 | 0.08 | 0.08 | 1 | 0.07 | 0.08 |
| Goals + assists | 1 | 0.08 | 0.08 | 1 | 0.07 | 0.08 |
| Schoten | 8 | 0.62 | 0.68 | 8 | 0.57 | 0.66 |
| Schoten op doel | 6 | 0.46 | 0.51 | 6 | 0.43 | 0.50 |
| Buitenspel | 1 | 0.08 | 0.08 | 1 | 0.07 | 0.08 |
| Passing | ||||||
| Passes | 407 | 31.31 | 34.39 | 412 | 29.43 | 34.18 |
| Sleutelpasses | 2 | 0.15 | 0.17 | 2 | 0.14 | 0.17 |
| Aangekomen passes | 328 | 25.23 | 27.72 | 330 | 23.57 | 27.37 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 12 | 0.92 | 1.01 | 13 | 0.93 | 1.08 |
| Intercepties | 5 | 0.38 | 0.42 | 5 | 0.36 | 0.41 |
| Geblokte schoten | 10 | 0.77 | 0.85 | 10 | 0.71 | 0.83 |
| Duels | 94 | 7.23 | 7.94 | 96 | 6.86 | 7.96 |
| Duels gewonnen | 43 | 3.31 | 3.63 | 44 | 3.14 | 3.65 |
| Voorbijgespeeld | 2 | 0.15 | 0.17 | 2 | 0.14 | 0.17 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 17 | 1.31 | 1.44 | 17 | 1.21 | 1.41 |
| Fouten uitgelokt | 4 | 0.31 | 0.34 | 4 | 0.29 | 0.33 |
| Gele kaarten | 6 | 0.46 | 0.51 | 6 | 0.43 | 0.50 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty veroorzaakt | 1 | 0.08 | 0.08 | 1 | 0.07 | 0.08 |
Bingokaart scorende minuten Oliver Stanisic
Oliver Stanisic scoorde ooit in 7/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2021-04-25.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 1 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Oliver Stanisic
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Varbergs BoIS FC
|
AC Horsens
|
Transfer | - | |
Orgryte IS
|
Varbergs BoIS FC
|
Gratis | € 0 | |
Varbergs BoIS FC
|
Orgryte IS
|
Gratis | € 0 | |
Qviding FIF
|
Varbergs BoIS FC
|
Gratis | € 0 | |
Torslanda
|
Qviding FIF
|
Gratis | € 0 |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Oliver Stanisic in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Oliver Stanisic in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Oliver Stanisic in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Oliver Stanisic een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Oliver Stanisic een assist heeft gegeven in de match.