Nikolay Emilov Dimitrov
Ural
Vorige club
Slavia Sofia tot 2017-01-01
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
39Afkomst
BulgarijeGeboortedatum
1987-10-15Geboorteplaats
RuseGeboorteland
BulgarijeLengte
175 cmGewicht
73 kgCarrièrestatistieken Nikolay Emilov Dimitrov
Vergelijk Nikolay Emilov Dimitrov met een andere speler
Hoe doet Nikolay Emilov Dimitrov het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Nikolay Emilov Dimitrov vs Othman El Kabir · Nikolay Emilov Dimitrov vs Eric Cosmin Bicfalvi · Nikolay Emilov Dimitrov vs Petrus Boumal Mayega
Stats Nikolay Emilov Dimitrov
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Ural - Spartak Moscow
|
Premjar-Liga | 2019-05-04 | 6.7 | 58 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 15 | 2 | 83 | 1 | 0 | 0 | 7 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC UFA - Ural
|
Premjar-Liga | 2019-04-28 | 6.5 | 13 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 7 | 0 | 100 | - | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Krylya Sovetov - Ural
|
Premjar-Liga | 2019-04-25 | 6.3 | 89 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 17 | 2 | 73 | 2 | 0 | 0 | 18 | 6 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Rubin
|
Premjar-Liga | 2019-04-21 | 7.7 | 90 | Middenvelder | - | - | 3 | 2 | 32 | 0 | 84 | 3 | 0 | 1 | 14 | 10 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Tula - Ural
|
Premjar-Liga | 2019-04-13 | 7.1 | 81 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 16 | 1 | 72 | 3 | 0 | 1 | 15 | 6 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Enisey
|
Premjar-Liga | 2019-04-07 | 7.8 | 81 | Middenvelder | 1 | - | 4 | 1 | 23 | 0 | 85 | 1 | 0 | 0 | 7 | 6 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Rostov - Ural
|
Premjar-Liga | 2019-03-30 | 6.5 | 85 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 25 | 0 | 83 | - | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - CSKA Moscow
|
Premjar-Liga | 2019-03-16 | 6.8 | 85 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 19 | 1 | 67 | 2 | 1 | 1 | 13 | 7 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Akhmat Grozny - Ural
|
Premjar-Liga | 2019-03-11 | 6.8 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 28 | 1 | 77 | 1 | 0 | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Zenit Saint Petersburg
|
Premjar-Liga | 2019-03-02 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 36 | 1 | 85 | 2 | 1 | 2 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Dinamo Moscow - Ural
|
Premjar-Liga | 2018-12-09 | 6.2 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 20 | 1 | 83 | - | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Krasnodar - Ural
|
Premjar-Liga | 2018-12-02 | 6.6 | 82 | Middenvelder | - | - | 2 | 0 | 20 | 2 | 80 | 1 | 0 | 0 | 10 | 5 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lokomotiv Moscow - Ural
|
Premjar-Liga | 2018-11-23 | 6.8 | 90 | Middenvelder | - | - | 3 | 1 | 17 | 1 | 81 | - | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Orenburg
|
Premjar-Liga | 2018-11-10 | 8.6 | 90 | Middenvelder | 2 | - | 5 | 3 | 29 | 0 | 85 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Spartak Moscow - Ural
|
Premjar-Liga | 2018-11-04 | 7.3 | 90 | Middenvelder | 1 | - | 1 | 1 | 24 | 0 | 80 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - FC UFA
|
Premjar-Liga | 2018-10-27 | 7.9 | 90 | Middenvelder | - | 1 | 2 | 0 | 29 | 4 | 96 | 2 | 0 | 0 | 11 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Krylya Sovetov
|
Premjar-Liga | 2018-10-20 | 7.6 | 90 | Middenvelder | - | 1 | 0 | 0 | 34 | 4 | 79 | - | 0 | 1 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Rubin - Ural
|
Premjar-Liga | 2018-10-06 | 7.4 | 86 | Middenvelder | - | - | 3 | 1 | 25 | 1 | 78 | 1 | 1 | 1 | 9 | 4 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Arsenal Tula
|
Premjar-Liga | 2018-09-29 | 6.6 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 18 | 0 | 66 | - | 0 | 4 | 12 | 4 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Enisey - Ural
|
Premjar-Liga | 2018-09-22 | 6.6 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 13 | 0 | 56 | 3 | 0 | 3 | 14 | 9 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - FC Rostov
|
Premjar-Liga | 2018-09-17 | 6.4 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 16 | 0 | 76 | - | 0 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
CSKA Moscow - Ural
|
Premjar-Liga | 2018-09-01 | 6.2 | 90 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 23 | 0 | 76 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Akhmat Grozny
|
Premjar-Liga | 2018-08-25 | 7.5 | 90 | Middenvelder | 1 | - | 3 | 2 | 38 | 0 | 84 | - | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Zenit Saint Petersburg - Ural
|
Premjar-Liga | 2018-08-19 | 6.4 | 90 | Middenvelder | - | - | 2 | 0 | 26 | 2 | 83 | - | 0 | 1 | 7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Dinamo Moscow
|
Premjar-Liga | 2018-08-10 | 8.3 | 90 | Middenvelder | - | 1 | 2 | 0 | 28 | 4 | 73 | 2 | 0 | 3 | 7 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Krasnodar
|
Premjar-Liga | 2018-08-04 | 6.4 | 90 | Middenvelder | - | - | 2 | 1 | 15 | 1 | 75 | 1 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Anzhi
|
Premjar-Liga | 2018-07-28 | 7.0 | 90 | Middenvelder | - | - | 4 | 1 | 46 | 1 | 88 | - | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Rostov - Ural
|
Premjar-Liga | 2018-05-13 | 7.2 | 89 | Middenvelder | - | - | 2 | 1 | 28 | 2 | 66 | 2 | 0 | 0 | 14 | 9 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Amkar
|
Premjar-Liga | 2018-05-06 | 6.5 | 83 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 25 | 0 | 86 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Akhmat Grozny - Ural
|
Premjar-Liga | 2018-04-30 | 6.1 | 89 | Middenvelder | - | - | 2 | 2 | 26 | 0 | 89 | 3 | 0 | 0 | 20 | 8 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Spartak Moscow
|
Premjar-Liga | 2018-04-15 | 8.3 | 80 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 18 | 6 | 64 | 3 | 0 | 5 | 9 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Tosno - Ural
|
Premjar-Liga | 2018-04-08 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | 1 | 2 | 0 | 23 | 2 | 76 | 2 | 1 | 0 | 11 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Rubin
|
Premjar-Liga | 2018-04-01 | 6.6 | 74 | Middenvelder | - | - | 2 | 1 | 20 | 0 | 83 | - | 0 | 1 | 9 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 1 | - |
Ska-khabarovsk - Ural
|
Premjar-Liga | 2018-03-17 | 8.0 | 88 | Middenvelder | - | - | 3 | 1 | 23 | 7 | 76 | - | - | 2 | 10 | 6 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Lokomotiv Moscow
|
Premjar-Liga | 2018-03-12 | 6.8 | 60 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 24 | 1 | 66 | - | - | 0 | 11 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
CSKA Moscow - Ural
|
Premjar-Liga | 2018-03-03 | 6.7 | 90 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 21 | 0 | 72 | - | - | 1 | 12 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Arsenal Tula
|
Premjar-Liga | 2017-12-08 | 6.6 | 90 | Middenvelder | - | - | 3 | 2 | 22 | 0 | 71 | - | - | 2 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Zenit Saint Petersburg - Ural
|
Premjar-Liga | 2017-12-02 | 6.5 | 81 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 24 | 1 | 77 | - | - | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Krasnodar
|
Premjar-Liga | 2017-11-26 | 6.7 | 90 | Middenvelder | - | - | 2 | 0 | 38 | 2 | 82 | - | - | 2 | 11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC UFA - Ural
|
Premjar-Liga | 2017-11-19 | 6.7 | 90 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 26 | 2 | 86 | - | - | 1 | 7 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Dinamo Moscow
|
Premjar-Liga | 2017-11-03 | 8.2 | 90 | Middenvelder | - | 1 | 2 | 1 | 34 | 4 | 89 | - | - | 0 | 10 | 7 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Amkar - Ural
|
Premjar-Liga | 2017-10-29 | 6.5 | 90 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 27 | 0 | 87 | - | - | 0 | 9 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Akhmat Grozny
|
Premjar-Liga | 2017-10-22 | 8.2 | 90 | Middenvelder | 1 | - | 4 | 2 | 33 | 2 | 75 | - | - | 1 | 8 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Anzhi
|
Premjar-Liga | 2017-10-14 | 7.0 | 90 | Middenvelder | - | - | 3 | 1 | 30 | 3 | 88 | - | - | 1 | 11 | 3 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Rubin - Ural
|
Premjar-Liga | 2017-09-17 | 6.1 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 24 | 0 | 88 | - | - | 2 | 13 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Ska-khabarovsk
|
Premjar-Liga | 2017-09-11 | 7.0 | 90 | Middenvelder | - | - | 4 | 1 | 45 | 4 | 83 | - | - | 1 | 12 | 5 | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lokomotiv Moscow - Ural
|
Premjar-Liga | 2017-08-26 | 7.3 | 90 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 41 | 3 | 82 | - | - | 3 | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Zenit Saint Petersburg
|
Premjar-Liga | 2017-08-09 | 7.6 | 90 | Middenvelder | - | 1 | 1 | 0 | 16 | 3 | 66 | - | - | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Krasnodar - Ural
|
Premjar-Liga | 2017-08-06 | 8.6 | 90 | Middenvelder | - | 1 | 0 | 0 | 11 | 5 | 61 | - | - | 0 | 14 | 11 | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - FC UFA
|
Premjar-Liga | 2017-07-29 | 7.4 | 74 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 24 | 4 | 88 | - | - | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Dinamo Moscow - Ural
|
Premjar-Liga | 2017-07-23 | 7.0 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 23 | 2 | 79 | - | - | 3 | 6 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - FC Rostov
|
Premjar-Liga | 2017-07-15 | 6.9 | 90 | Middenvelder | 1 | - | 1 | 1 | 25 | 0 | 78 | - | - | 1 | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | - |
FC UFA - Ural
|
Premjar-Liga | 2017-05-21 | 6.7 | 59 | Middenvelder | - | - | 2 | 0 | 11 | 1 | 78 | - | - | 0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Lokomotiv Moscow
|
Premjar-Liga | 2017-05-17 | 7.1 | 90 | Middenvelder | - | - | 4 | 0 | 27 | 3 | 77 | - | - | 1 | 10 | 7 | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Krasnodar
|
Premjar-Liga | 2017-05-13 | 6.7 | 90 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 18 | 2 | 78 | - | - | 1 | 9 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Krylya Sovetov
|
Premjar-Liga | 2017-05-08 | 7.0 | 90 | Middenvelder | - | - | 3 | 2 | 32 | 1 | 78 | - | - | 2 | 10 | 5 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Spartak Moscow - Ural
|
Premjar-Liga | 2017-04-25 | 6.7 | 82 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 12 | 3 | 66 | - | - | 1 | 10 | 4 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Zenit Saint Petersburg - Ural
|
Premjar-Liga | 2017-04-22 | 7.1 | 90 | Middenvelder | - | - | 2 | 2 | 18 | 2 | 90 | - | - | 3 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - TOM Tomsk
|
Premjar-Liga | 2017-04-16 | 7.3 | 70 | Middenvelder | - | - | 2 | 0 | 25 | 5 | 83 | - | - | 1 | 7 | 3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Orenburg
|
Premjar-Liga | 2017-04-10 | 7.4 | 90 | Middenvelder | - | 1 | 2 | 1 | 21 | 1 | 84 | - | - | 1 | 10 | 5 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Anzhi - Ural
|
Premjar-Liga | 2017-03-31 | 6.2 | 90 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 25 | 0 | 73 | - | - | 2 | 21 | 6 | 2 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Rubin
|
Premjar-Liga | 2017-03-18 | 7.5 | 87 | Middenvelder | - | 1 | 4 | 3 | 17 | 2 | 65 | - | - | 1 | 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Tula - Ural
|
Premjar-Liga | 2017-03-10 | 6.3 | 90 | Middenvelder | - | - | 2 | 1 | 29 | 0 | 82 | - | - | 0 | 8 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Amkar
|
Premjar-Liga | 2017-03-05 | 6.6 | 72 | Middenvelder | - | - | 2 | 0 | 22 | 1 | 75 | - | - | 0 | 8 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2018 | ||||||||||
Premjar-Liga
|
27 | 27 | 2,280 | 5 | 3 | 8 | 456 | 2 | 0 | 7.00 |
| Seizoen 2017 | ||||||||||
Premjar-Liga
|
25 | 25 | 2,158 | 2 | 4 | 6 | 1,079 | 0 | 0 | 7.10 |
| Seizoen 2016 | ||||||||||
Premjar-Liga
|
12 | 12 | 1,000 | - | 2 | 2 | - | 0 | 0 | 6.88 |
| Volledige carrière | 64 | 64 | 5,438 | 7 | 9 | 16 | 777 | 2 | 0 | 7.01 |
| Statistiek | Seizoen 2018 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 27 | - | - | 64 | - | - |
| Minuten gespeeld | 2,280 | 84.4 | - | 5,438 | 85.0 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 5 | 0.19 | 0.20 | 7 | 0.11 | 0.12 |
| Assists | 3 | 0.11 | 0.12 | 9 | 0.14 | 0.15 |
| Goals + assists | 8 | 0.30 | 0.32 | 16 | 0.25 | 0.26 |
| Schoten | 45 | 1.67 | 1.78 | 102 | 1.59 | 1.69 |
| Schoten op doel | 15 | 0.56 | 0.59 | 37 | 0.58 | 0.61 |
| Dribbels | 38 | 1.41 | 1.50 | 100 | 1.56 | 1.66 |
| Dribbels gelukt | 22 | 0.81 | 0.87 | 50 | 0.78 | 0.83 |
| Passing | ||||||
| Passes | 639 | 23.67 | 25.22 | 1,547 | 24.17 | 25.60 |
| Sleutelpasses | 29 | 1.07 | 1.14 | 103 | 1.61 | 1.70 |
| Aangekomen passes | 2,148 | 79.56 | 84.79 | 5,035 | 78.67 | 83.33 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 31 | 1.15 | 1.22 | 42 | 0.66 | 0.70 |
| Intercepties | 27 | 1.00 | 1.07 | 68 | 1.06 | 1.13 |
| Geblokte schoten | 3 | 0.11 | 0.12 | 4 | 0.06 | 0.07 |
| Duels | 216 | 8.00 | 8.53 | 560 | 8.75 | 9.27 |
| Duels gewonnen | 99 | 3.67 | 3.91 | 268 | 4.19 | 4.44 |
| Voorbijgespeeld | 12 | 0.44 | 0.47 | 32 | 0.50 | 0.53 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 17 | 0.63 | 0.67 | 49 | 0.77 | 0.81 |
| Fouten uitgelokt | 21 | 0.78 | 0.83 | 84 | 1.31 | 1.39 |
| Gele kaarten | 2 | 0.07 | 0.08 | 2 | 0.03 | 0.03 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.02 | 0.02 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.02 | 0.02 |
Bingokaart scorende minuten Nikolay Emilov Dimitrov
Nikolay Emilov Dimitrov scoorde ooit in 23/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2014-09-19.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Nikolay Emilov Dimitrov
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Slavia Sofia
|
Ural
|
Transfer | - | |
Xanthi FC
|
Slavia Sofia
|
Gratis | € 0 | |
Manisaspor
|
Xanthi FC
|
Gratis | € 0 | |
Boluspor
|
Manisaspor
|
Gratis | € 0 | |
Samsunspor
|
Boluspor
|
Gratis | € 0 | |
Kasimpasa
|
Samsunspor
|
Gratis | € 0 | |
Levski Sofia
|
Kasimpasa
|
Transfer | € 600.000 |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Nikolay Emilov Dimitrov in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Nikolay Emilov Dimitrov een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Nikolay Emilov Dimitrov een assist heeft gegeven in de match.