Nicolás Ecequiel Dibble Aristimuno
CD Olimpia
Vorige club
Rampla Juniors tot 2025-01-26
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
32Afkomst
UruguayGeboortedatum
1994-05-27Geboorteplaats
Colonia del SacramentoGeboorteland
UruguayLengte
176 cmGewicht
68 kgCarrièrestatistieken Nicolás Ecequiel Dibble Aristimuno
Vergelijk Nicolás Ecequiel Dibble Aristimuno met een andere speler
Hoe doet Nicolás Ecequiel Dibble Aristimuno het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Nicolás Ecequiel Dibble Aristimuno vs Brahian Milton Alemán Athaydes · Nicolás Ecequiel Dibble Aristimuno vs Lorenzo Abel Faravelli · Nicolás Ecequiel Dibble Aristimuno vs Carlos Nicolás Colazo
Stats Nicolás Ecequiel Dibble Aristimuno
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Mushuc Runa SC - LDU de Quito
(wissel) |
LigaPro Serie A | 2026-05-12 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Delfin SC - Mushuc Runa SC
(wissel) |
LigaPro Serie A | 2026-05-03 | 6.7 | 9 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 4 | - | 3 | - | - | - | 1 | 1 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Mushuc Runa SC - Deportivo Cuenca
(wissel) |
LigaPro Serie A | 2026-04-25 | 6.3 | 9 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 6 | - | 6 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Barcelona SC - Mushuc Runa SC
(wissel) |
LigaPro Serie A | 2026-04-22 | 6.6 | 13 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 2 | - | 2 | 2 | - | - | 2 | 2 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Mushuc Runa SC - Tecnico Universitario
(wissel) |
LigaPro Serie A | 2026-04-18 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Mushuc Runa SC - Manta FC
(wissel) |
LigaPro Serie A | 2026-04-11 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Libertad - Mushuc Runa SC
(wissel) |
LigaPro Serie A | 2026-04-07 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Mushuc Runa SC - Emelec
(wissel) |
LigaPro Serie A | 2026-03-22 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Orense SC - Mushuc Runa SC
|
LigaPro Serie A | 2026-03-19 | 6.5 | 45 | Aanvaller | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | 1 | 22 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | 0 | - | - |
Mushuc Runa SC - Macara
|
LigaPro Serie A | 2026-03-15 | 6.7 | 58 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 19 | 2 | 18 | - | - | - | 5 | 1 | 2 | - | - | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Independiente del Valle - Mushuc Runa SC
(wissel) |
LigaPro Serie A | 2026-03-07 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Mushuc Runa SC - Universidad Catolica
(wissel) |
LigaPro Serie A | 2026-03-01 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Aucas - Mushuc Runa SC
(wissel) |
LigaPro Serie A | 2026-02-21 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Tombense - Vitoria
(wissel) |
Brazilië Serie B | 2023-06-06 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Gimnasia L.P. - Newells Old Boys
|
Liga Profesional | 2018-05-15 | 6.4 | 67 | Middenvelder | - | 1 | 2 | 0 | 13 | 1 | 86 | 1 | 0 | 0 | 11 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gimnasia L.P. - Boca Juniors
|
Liga Profesional | 2018-05-09 | 6.1 | 75 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 14 | 0 | 82 | - | 0 | 1 | 15 | 7 | 5 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Independiente - Gimnasia L.P.
|
Liga Profesional | 2018-05-06 | 6.2 | 45 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 42 | 3 | 0 | 0 | 11 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gimnasia L.P. - Atletico Tucuman
(wissel) |
Liga Profesional | 2018-04-13 | 6.2 | 14 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 80 | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gimnasia L.P. - Argentinos JRS
(wissel) |
Liga Profesional | 2018-03-31 | 6.4 | 27 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 13 | 2 | 92 | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
San Martin S.J. - Gimnasia L.P.
|
Liga Profesional | 2018-03-17 | 6.4 | 69 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 10 | 1 | 83 | - | - | 0 | 12 | 5 | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gimnasia L.P. - Banfield
(wissel) |
Liga Profesional | 2018-03-09 | 6.5 | 24 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 6 | 0 | 100 | - | - | 0 | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Colon Santa Fe - Gimnasia L.P.
|
Liga Profesional | 2018-02-20 | 7.0 | 90 | Middenvelder | - | - | 3 | 2 | 22 | 0 | 84 | - | - | 1 | 16 | 9 | 3 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gimnasia L.P. - Estudiantes L.P.
|
Liga Profesional | 2018-02-10 | 6.5 | 59 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 11 | 0 | 84 | - | - | 1 | 13 | 7 | 5 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Sarandi - Gimnasia L.P.
|
Liga Profesional | 2018-02-04 | 7.1 | 77 | Middenvelder | - | - | 3 | 2 | 18 | 0 | 81 | - | - | 0 | 12 | 8 | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gimnasia L.P. - Rosario Central
|
Liga Profesional | 2018-01-29 | 6.1 | 65 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 8 | 0 | 72 | - | - | 2 | 8 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Racing Club - Gimnasia L.P.
|
Liga Profesional | 2017-12-10 | 6.1 | 66 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 8 | 0 | 72 | - | - | 0 | 13 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gimnasia L.P. - River Plate
|
Liga Profesional | 2017-12-04 | 6.5 | 84 | Middenvelder | - | - | 2 | 2 | 12 | 0 | 85 | - | - | 1 | 23 | 12 | 6 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Belgrano Cordoba - Gimnasia L.P.
|
Liga Profesional | 2017-11-25 | 6.7 | 60 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 6 | 0 | 85 | - | - | 1 | 10 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gimnasia L.P. - Patronato
|
Liga Profesional | 2017-11-20 | 6.4 | 74 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 17 | 1 | 85 | - | - | 1 | 9 | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gimnasia L.P. - Velez Sarsfield
|
Liga Profesional | 2017-10-29 | 8.7 | 90 | Middenvelder | 1 | 2 | 1 | 1 | 16 | 4 | 76 | - | - | 0 | 10 | 4 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Godoy Cruz - Gimnasia L.P.
|
Liga Profesional | 2017-10-15 | 6.6 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 18 | 4 | 94 | - | - | 0 | 6 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gimnasia L.P. - Lanus
|
Liga Profesional | 2017-09-30 | 6.6 | 90 | Middenvelder | - | - | 3 | 0 | 14 | 1 | 66 | - | - | 0 | 16 | 11 | 8 | 8 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Olimpo Bahia Blanca - Gimnasia L.P.
|
Liga Profesional | 2017-09-24 | 7.8 | 69 | Middenvelder | - | - | 3 | 0 | 15 | 4 | 83 | - | - | 0 | 14 | 9 | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gimnasia L.P. - Huracan
|
Liga Profesional | 2017-09-18 | 6.4 | 74 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 15 | 0 | 78 | - | - | 0 | 9 | 4 | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Union Santa Fe - Gimnasia L.P.
|
Liga Profesional | 2017-09-11 | 6.7 | 27 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 5 | 0 | 55 | - | - | 2 | 12 | 6 | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
LigaPro Serie A
|
5 | 2 | 134 | 0 | 0 | 0 | - | 1 | 0 | 6.56 |
| Seizoen 2017 | ||||||||||
Liga Profesional
|
21 | 18 | 1,336 | 1 | 3 | 4 | 1,336 | 3 | 0 | 6.64 |
| Volledige carrière | 26 | 20 | 1,470 | 1 | 3 | 4 | 1,470 | 4 | 0 | 6.62 |
| Statistiek | Seizoen 2026 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 5 | - | - | 26 | - | - |
| Minuten gespeeld | 134 | 26.8 | - | 1,470 | 56.5 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.04 | 0.06 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 3 | 0.12 | 0.18 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 4 | 0.15 | 0.24 |
| Schoten | 2 | 0.40 | 1.34 | 25 | 0.96 | 1.53 |
| Schoten op doel | 0 | 0.00 | 0.00 | 9 | 0.35 | 0.55 |
| Dribbels | 4 | 0.80 | 2.69 | 78 | 3.00 | 4.78 |
| Dribbels gelukt | 0 | 0.00 | 0.00 | 38 | 1.46 | 2.33 |
| Buitenspel | 2 | 0.40 | 1.34 | 2 | 0.08 | 0.12 |
| Passing | ||||||
| Passes | 55 | 11.00 | 36.94 | 303 | 11.65 | 18.55 |
| Sleutelpasses | 3 | 0.60 | 2.01 | 21 | 0.81 | 1.29 |
| Aangekomen passes | 51 | 10.20 | 34.25 | 1,716 | 66.00 | 105.06 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 2 | 0.40 | 1.34 | 6 | 0.23 | 0.37 |
| Intercepties | 0 | 0.00 | 0.00 | 10 | 0.38 | 0.61 |
| Geblokte schoten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Duels | 13 | 2.60 | 8.73 | 246 | 9.46 | 15.06 |
| Duels gewonnen | 6 | 1.20 | 4.03 | 115 | 4.42 | 7.04 |
| Voorbijgespeeld | - | - | - | 26 | 1.00 | 1.59 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 0 | 0.00 | 0.00 | 22 | 0.85 | 1.35 |
| Fouten uitgelokt | 4 | 0.80 | 2.69 | 38 | 1.46 | 2.33 |
| Gele kaarten | 1 | 0.20 | 0.67 | 4 | 0.15 | 0.24 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Nicolás Ecequiel Dibble Aristimuno
Nicolás Ecequiel Dibble Aristimuno scoorde ooit in 23/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2015-09-20.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Nicolás Ecequiel Dibble Aristimuno
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Rampla Juniors
|
Fenix
|
Gratis | € 0 | |
Plaza Colonia
|
Rampla Juniors
|
Transfer | - | |
Vitoria
|
Plaza Colonia
|
Transfer | - | |
Plaza Colonia
|
Vitoria
|
Uitgeleend | - | |
Gimnasia L.P.
|
Plaza Colonia
|
Transfer | - | |
Plaza Colonia
|
Gimnasia L.P.
|
Uitgeleend | - | |
Plaza Colonia
|
Penarol
|
Uitgeleend | - |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Nicolás Ecequiel Dibble Aristimuno in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Nicolás Ecequiel Dibble Aristimuno een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Nicolás Ecequiel Dibble Aristimuno een assist heeft gegeven in de match.