Moses Dyer
Phnom Penh Crown
Vorige club
Galway United tot 2025-07-19
International bij
Nieuw-Zeeland
Biografie
Volgende wedstrijd
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
29Afkomst
Nieuw-ZeelandGeboortedatum
1997-03-21Geboorteplaats
AucklandGeboorteland
Nieuw-ZeelandLengte
180 cmGewicht
75 kgCarrièrestatistieken Moses Dyer
Vergelijk Moses Dyer met een andere speler
Hoe doet Moses Dyer het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Moses Dyer vs Stephen Walsh · Moses Dyer vs Alejandro Díaz Liceága · Moses Dyer vs Dario Zanatta
Stats Moses Dyer
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Gangwon FC - Phnom Penh Crown
|
AFC Cup | 2026-10-15 | 6.9 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 2 | 2 | 15 | 0 | 11 | 1 | 0 | 1 | 21 | 8 | 3 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | 1 | - | - |
China - Nieuw-Zeeland
(wissel) |
Vriendschappelijke interlands | 2026-09-27 | 6.2 | 21 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - | 6 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Phnom Penh Crown - Kuching FA
|
AFC Cup | 2026-09-17 | 9.1 | 90 | - | 2 | 0 | 3 | 2 | 23 | 1 | 21 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Sligo Rovers - Galway United
|
League of Ireland Premier Division | 2025-06-23 | 6.9 | 53 | Aanvaller | 1 | 0 | 3 | 2 | 10 | - | 8 | - | - | - | 12 | 8 | 3 | 1 | - | 6 | 0 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Derry City - Galway United
|
League of Ireland Premier Division | 2025-06-13 | 7.0 | 88 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 16 | - | 9 | - | - | - | 13 | 5 | 1 | - | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Shamrock Rovers - Galway United
|
League of Ireland Premier Division | 2025-05-30 | 6.7 | 89 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 11 | 1 | 5 | - | - | - | 11 | 4 | 2 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Galway United - Cork City
|
League of Ireland Premier Division | 2025-05-23 | 7.3 | 89 | Aanvaller | 1 | 0 | 2 | 1 | 16 | 1 | 10 | - | - | - | 15 | 6 | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Galway United - Sligo Rovers
|
League of Ireland Premier Division | 2025-05-16 | 5.6 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 15 | 1 | 10 | - | - | 1 | 15 | 4 | 3 | - | 3 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Waterford - Galway United
|
League of Ireland Premier Division | 2025-05-09 | 6.9 | 76 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 20 | 1 | 12 | 1 | - | 1 | 6 | 4 | 1 | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Galway United - Bohemians
|
League of Ireland Premier Division | 2025-05-05 | 7.9 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 4 | 3 | 25 | 1 | 14 | 1 | - | - | 14 | 7 | 1 | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Galway United - Drogheda United
|
League of Ireland Premier Division | 2025-04-25 | 8.3 | 90 | Aanvaller | 2 | 0 | 6 | 4 | 19 | 1 | 13 | - | - | - | 12 | 2 | 1 | - | 3 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Shelbourne - Galway United
|
League of Ireland Premier Division | 2025-04-21 | 8.6 | 95 | Aanvaller | 2 | - | 3 | 2 | 10 | 1 | 9 | 1 | - | 1 | 10 | 3 | - | - | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Galway United - Derry City
|
League of Ireland Premier Division | 2025-04-18 | 6.2 | 75 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 14 | 1 | 8 | - | - | - | 13 | 3 | 2 | 1 | 2 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Galway United - Waterford
|
League of Ireland Premier Division | 2025-03-14 | 6.9 | 88 | Aanvaller | - | - | - | - | 20 | 1 | 18 | - | - | 1 | 11 | 4 | 3 | - | 1 | 3 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Derry City - Galway United
|
League of Ireland Premier Division | 2025-03-07 | 7.5 | 79 | Aanvaller | 1 | 0 | 1 | 1 | 11 | 1 | 9 | 1 | - | 1 | 13 | 6 | 1 | - | 3 | 4 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Drogheda United - Galway United
|
League of Ireland Premier Division | 2025-02-28 | 6.2 | 58 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 11 | 1 | 6 | - | - | - | 12 | 2 | - | - | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Galway United - St Patrick's Athl.
|
League of Ireland Premier Division | 2025-02-21 | 6.5 | 70 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 13 | - | 12 | 1 | - | - | 10 | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cork City - Galway United
|
League of Ireland Premier Division | 2025-02-14 | 6.3 | 83 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 12 | - | 9 | - | - | - | 9 | 3 | 1 | - | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
York 9 FC - Pacific FC
|
Canadese Premier League | 2024-10-23 | 6.7 | 96 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 14 | 1 | 10 | 1 | - | - | 10 | 6 | - | - | - | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pacific FC - Forge
|
Canadese Premier League | 2024-10-19 | 7.2 | 79 | Aanvaller | - | 0 | 4 | 2 | 17 | - | 9 | 1 | - | - | 10 | 6 | - | - | 1 | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
York 9 FC - Pacific FC
|
Canadese Premier League | 2024-10-11 | 6.9 | 92 | Aanvaller | - | - | 2 | - | 14 | - | 11 | - | - | 1 | 10 | 3 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pacific FC - Cavalry FC
|
Canadese Premier League | 2024-10-05 | 7.0 | 88 | Middenvelder | - | 0 | 3 | - | 18 | 1 | 12 | 2 | 1 | - | 21 | 11 | 3 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Valour - Pacific FC
|
Canadese Premier League | 2024-10-01 | 7.2 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 2 | - | 18 | 1 | 12 | 1 | - | 1 | 15 | 9 | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Atlético Ottawa - Pacific FC
|
Canadese Premier League | 2024-09-22 | 7.0 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 1 | 1 | 8 | - | 7 | - | 1 | - | 16 | 5 | 6 | 2 | - | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
HFX Wanderers FC - Pacific FC
|
Canadese Premier League | 2024-09-18 | 7.2 | 98 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 12 | - | 6 | 1 | - | 1 | 13 | 6 | 1 | - | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pacific FC - Vancouver FC
|
Canadese Premier League | 2024-09-14 | 7.6 | 85 | Aanvaller | 1 | 0 | 4 | 2 | 14 | 2 | 8 | 1 | - | - | 14 | 5 | 1 | - | 2 | - | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pacific FC - HFX Wanderers FC
|
Canadese Premier League | 2024-09-08 | 7.5 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 3 | 2 | 13 | 1 | 8 | - | - | - | 18 | 9 | - | - | 4 | 5 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Forge - Pacific FC
|
Canadese Premier League | 2024-08-30 | 6.5 | 95 | Middenvelder | - | - | 2 | 1 | 19 | 3 | 17 | 1 | - | - | 10 | 2 | 2 | - | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pacific FC - Atlético Ottawa
(wissel) |
Canadese Premier League | 2024-08-17 | 6.9 | 45 | Aanvaller | - | 0 | 2 | 2 | 15 | 1 | 13 | - | - | - | 5 | 2 | 3 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
HFX Wanderers FC - Vancouver FC
|
Canadese Premier League | 2024-08-05 | 5.6 | 84 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 12 | - | 9 | - | - | - | 18 | 3 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Vancouver FC - York 9 FC
(wissel) |
Canadese Premier League | 2024-07-20 | 6.9 | 45 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 11 | - | 10 | - | - | - | 9 | 6 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pacific FC - Vancouver FC
|
Canadese Premier League | 2024-06-28 | 6.5 | 63 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 9 | - | 6 | - | - | - | 8 | 2 | - | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Vancouver FC - HFX Wanderers FC
|
Canadese Premier League | 2024-06-23 | 6.2 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 2 | - | 18 | - | 13 | 1 | - | - | 10 | 3 | 3 | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Vancouver FC - Cavalry FC
|
Canadese Premier League | 2024-06-16 | 7.3 | 81 | Aanvaller | - | 0 | 2 | 1 | 13 | 5 | 10 | 1 | - | - | 17 | 10 | 3 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
York 9 FC - Vancouver FC
|
Canadese Premier League | 2024-06-09 | 6.6 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 1 | 1 | 26 | 1 | 21 | - | - | - | 14 | 3 | 4 | 2 | - | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 1 | 0 | - |
Vancouver FC - Pacific FC
|
Canadese Premier League | 2024-05-25 | 7.7 | 89 | Middenvelder | 1 | 0 | 2 | 1 | 23 | 2 | 15 | 2 | - | - | 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Forge - Vancouver FC
|
Canadese Premier League | 2024-05-18 | 6.6 | 89 | Aanvaller | - | 1 | 2 | - | 13 | 1 | 11 | - | - | - | 12 | 5 | 1 | - | - | 2 | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Vancouver FC - Atlético Ottawa
|
Canadese Premier League | 2024-05-12 | 6.9 | 89 | Aanvaller | - | - | 1 | - | 16 | 1 | 11 | - | - | 2 | 10 | 4 | 4 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cavalry FC - Vancouver FC
|
Canadese Premier League | 2024-05-04 | 7.2 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 1 | 1 | 13 | - | 9 | - | - | 1 | 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
York 9 FC - Vancouver FC
|
Canadese Premier League | 2024-04-26 | 7.2 | 90 | Aanvaller | - | - | 3 | 1 | 22 | - | 13 | 2 | - | 1 | 8 | 6 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Vancouver FC - HFX Wanderers FC
|
Canadese Premier League | 2024-04-19 | 6.9 | 60 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 10 | 1 | 7 | 2 | - | - | 8 | 8 | 2 | 2 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Vancouver FC - Valour
|
Canadese Premier League | 2024-04-14 | 7.2 | 78 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 17 | - | 13 | - | - | - | 7 | 5 | 2 | 2 | - | 3 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
AFC Cup
|
2 | 2 | 180 | 3 | 0 | 3 | 60 | 0 | 0 | 7.98 |
Vriendschappelijke interlands
|
1 | 0 | 21 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.20 |
| Totaal 2026 | 3 | 2 | 201 | 3 | 0 | 3 | 67 | 0 | 0 | 7.38 |
| Seizoen 2025 | ||||||||||
League of Ireland Premier Division
|
15 | 15 | 1,213 | 8 | 0 | 8 | 152 | 4 | 1 | 6.99 |
| Seizoen 2024 | ||||||||||
Canadese Premier League
|
24 | 22 | 1,986 | 8 | 1 | 9 | 248 | 8 | 0 | 6.94 |
| Volledige carrière | 42 | 39 | 3,400 | 19 | 1 | 20 | 179 | 12 | 1 | 6.99 |
| Statistiek | Seizoen 2026 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 3 | - | - | 42 | - | - |
| Minuten gespeeld | 201 | 67.0 | - | 3,400 | 81.0 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 3 | 1.00 | 1.34 | 19 | 0.45 | 0.50 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Goals + assists | 3 | 1.00 | 1.34 | 20 | 0.48 | 0.53 |
| Schoten | 6 | 2.00 | 2.69 | 78 | 1.86 | 2.06 |
| Schoten op doel | 5 | 1.67 | 2.24 | 37 | 0.88 | 0.98 |
| Dribbels | 4 | 1.33 | 1.79 | 72 | 1.71 | 1.91 |
| Dribbels gelukt | 1 | 0.33 | 0.45 | 23 | 0.55 | 0.61 |
| Buitenspel | 1 | 0.33 | 0.45 | 16 | 0.38 | 0.42 |
| Passing | ||||||
| Passes | 38 | 12.67 | 17.01 | 626 | 14.90 | 16.57 |
| Sleutelpasses | 1 | 0.33 | 0.45 | 33 | 0.79 | 0.87 |
| Aangekomen passes | 32 | 10.67 | 14.33 | 445 | 10.60 | 11.78 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 1 | 0.33 | 0.45 | 22 | 0.52 | 0.58 |
| Intercepties | 1 | 0.33 | 0.45 | 13 | 0.31 | 0.34 |
| Geblokte schoten | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.05 | 0.05 |
| Duels | 34 | 11.33 | 15.22 | 493 | 11.74 | 13.05 |
| Duels gewonnen | 9 | 3.00 | 4.03 | 204 | 4.86 | 5.40 |
| Voorbijgespeeld | - | - | - | 12 | 0.29 | 0.32 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 4 | 1.33 | 1.79 | 58 | 1.38 | 1.54 |
| Fouten uitgelokt | 4 | 1.33 | 1.79 | 85 | 2.02 | 2.25 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 12 | 0.29 | 0.32 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 1 | 0.33 | 0.45 | 2 | 0.05 | 0.05 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty versierd | - | - | - | 3 | 0.07 | 0.08 |
Bingokaart scorende minuten Moses Dyer
Moses Dyer scoorde ooit in 35/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2020-09-05.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 3 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Moses Dyer
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Galway United
|
Phnom Penh Crown
|
Transfer | - | |
Vancouver FC
|
Galway United
|
Gratis | € 0 | |
Pacific FC
|
Vancouver FC
|
Transfer | - | |
Vancouver FC
|
Pacific FC
|
Uitgeleend | - | |
Tulsa Roughnecks
|
Vancouver FC
|
Gratis | € 0 | |
Valour
|
Tulsa Roughnecks
|
Gratis | € 0 | |
Floro
|
Valour
|
Gratis | € 0 | |
Eastern Suburbs
|
Floro
|
Gratis | € 0 |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Moses Dyer in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Moses Dyer in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Moses Dyer in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Moses Dyer een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Moses Dyer een assist heeft gegeven in de match.