Micheal Gopey Stephen
Toktogul
Vorige club
Milsami Orhei tot 2025-06-29
Biografie
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
26Afkomst
NigeriaGeboortedatum
2000-01-15Geboorteland
NigeriaLengte
184 cmGewicht
78 kgCarrièrestatistieken Micheal Gopey Stephen
Vergelijk Micheal Gopey Stephen met een andere speler
Hoe doet Micheal Gopey Stephen het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Stats Micheal Gopey Stephen
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
TP Mazembe - Young Africans
(wissel) |
CAF Federation Cup | 2023-04-02 | 6.3 | 11 | Aanvaller | - | - | 1 | - | 3 | - | 1 | - | - | - | 2 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Réal Bamako - TP Mazembe
(wissel) |
CAF Federation Cup | 2023-03-19 | 6.6 | 41 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 7 | - | 4 | 1 | - | - | 12 | 5 | 1 | - | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
TP Mazembe - Réal Bamako
(wissel) |
CAF Federation Cup | 2023-02-12 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2022 | ||||||||||
CAF Federation Cup
|
2 | 0 | 52 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.45 |
| Volledige carrière | 2 | 0 | 52 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.45 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 2 | - | - |
| Minuten gespeeld | 52 | 26.0 | - |
| Aanvallend | |||
| Schoten | 2 | 1.00 | 3.46 |
| Schoten op doel | 1 | 0.50 | 1.73 |
| Dribbels | 1 | 0.50 | 1.73 |
| Passing | |||
| Passes | 10 | 5.00 | 17.31 |
| Aangekomen passes | 5 | 2.50 | 8.65 |
| Verdedigend | |||
| Tackles | 1 | 0.50 | 1.73 |
| Duels | 14 | 7.00 | 24.23 |
| Duels gewonnen | 5 | 2.50 | 8.65 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 1 | 0.50 | 1.73 |
| Fouten uitgelokt | 2 | 1.00 | 3.46 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Micheal Gopey Stephen
Micheal Gopey Stephen scoorde ooit in 6/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2021-07-24.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Micheal Gopey Stephen
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Milsami Orhei
|
Toktogul
|
Transfer | - | |
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
|
Inhulets'
|
Gratis | € 0 | |
TP Mazembe
|
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
|
Gratis | € 0 | |
Al Arabi
|
TP Mazembe
|
Gratis | € 0 | |
Wikki Tourist
|
Inhulets'
|
Gratis | € 0 | |
Rivers United
|
Wikki Tourist
|
Transfer | - | |
Lobi Stars
|
Rivers United
|
Gratis | € 0 |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Micheal Gopey Stephen in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Micheal Gopey Stephen een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Micheal Gopey Stephen een assist heeft gegeven in de match.