Carrièrestatistieken Marcos Danilo Ureña Porras
Statistieken per wedstrijd en per 90 minuten
| Statistiek | Seizoen 2018 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 24 | - | - | 56 | - | - |
| Minuten gespeeld | 1,391 | 58.0 | - | 3,406 | 60.8 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 4 | 0.17 | 0.26 | 9 | 0.16 | 0.24 |
| Assists | 5 | 0.21 | 0.32 | 9 | 0.16 | 0.24 |
| Goals + assists | 9 | 0.38 | 0.58 | 18 | 0.32 | 0.48 |
| Schoten | 36 | 1.50 | 2.33 | 87 | 1.55 | 2.30 |
| Schoten op doel | 17 | 0.71 | 1.10 | 41 | 0.73 | 1.08 |
| Dribbels | 23 | 0.96 | 1.49 | 89 | 1.59 | 2.35 |
| Dribbels gelukt | 14 | 0.58 | 0.91 | 48 | 0.86 | 1.27 |
| Passing | ||||||
| Passes | 236 | 9.83 | 15.27 | 601 | 10.73 | 15.88 |
| Sleutelpasses | 29 | 1.21 | 1.88 | 58 | 1.04 | 1.53 |
| Aangekomen passes | 1,481 | 61.71 | 95.82 | 3,869 | 69.09 | 102.23 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 5 | 0.21 | 0.32 | 5 | 0.09 | 0.13 |
| Intercepties | 2 | 0.08 | 0.13 | 7 | 0.13 | 0.18 |
| Geblokte schoten | 1 | 0.04 | 0.06 | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Duels | 108 | 4.50 | 6.99 | 312 | 5.57 | 8.24 |
| Duels gewonnen | 38 | 1.58 | 2.46 | 112 | 2.00 | 2.96 |
| Voorbijgespeeld | 1 | 0.04 | 0.06 | 9 | 0.16 | 0.24 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 15 | 0.63 | 0.97 | 38 | 0.68 | 1.00 |
| Fouten uitgelokt | 16 | 0.67 | 1.04 | 40 | 0.71 | 1.06 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 3 | 0.05 | 0.08 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 1 | 0.04 | 0.06 | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Penalty versierd | 1 | 0.04 | 0.06 | 1 | 0.02 | 0.03 |
Bingokaart scorende minuten Marcos Danilo Ureña Porras
Marcos Danilo Ureña Porras scoorde ooit in 39/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2014-06-14.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 3 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Stats Marcos Danilo Ureña Porras
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Sporting Kansas City - Los Angeles FC
|
Major League Soccer - MLS | 2018-10-28 | - | 13 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 3 | - | 60 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Los Angeles FC - Houston Dynamo
(wissel) |
Major League Soccer - MLS | 2018-10-13 | 0.0 | 1 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 100 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Colorado Rapids - Los Angeles FC
|
Major League Soccer - MLS | 2018-10-07 | 6.5 | 16 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 80 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Los Angeles FC - San Jose Earthquakes
(wissel) |
Major League Soccer - MLS | 2018-09-22 | 6.7 | 33 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 6 | 2 | 75 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Los Angeles FC - New England Revolution
|
Major League Soccer - MLS | 2018-09-16 | 7.2 | 69 | Aanvaller | 1 | - | 3 | 2 | 7 | 0 | 58 | - | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Toronto FC - Los Angeles FC
|
Major League Soccer - MLS | 2018-09-02 | 6.2 | 79 | Aanvaller | - | - | 2 | 2 | 18 | 1 | 69 | 1 | 0 | 1 | 8 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Los Angeles FC - Sporting Kansas City
|
Major League Soccer - MLS | 2018-08-12 | 6.5 | 69 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 6 | 1 | 66 | - | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
New York Red Bulls - Los Angeles FC
|
Major League Soccer - MLS | 2018-08-05 | 6.4 | 21 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 5 | 0 | 71 | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Minnesota United FC - Los Angeles FC
|
Major League Soccer - MLS | 2018-07-22 | 6.6 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 19 | 2 | 76 | - | 0 | 1 | 9 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Los Angeles FC - Portland Timbers
(wissel) |
Major League Soccer - MLS | 2018-07-15 | 6.4 | 16 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Los Angeles FC - Orlando City SC
(wissel) |
Major League Soccer - MLS | 2018-07-08 | 6.5 | 9 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 80 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Los Angeles FC - Seattle Sounders
|
Major League Soccer - MLS | 2018-04-30 | 6.6 | 90 | Aanvaller | - | - | 4 | 2 | 15 | 2 | 78 | 1 | 0 | 0 | 7 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
CF Montréal - Los Angeles FC
|
Major League Soccer - MLS | 2018-04-21 | 7.5 | 90 | Aanvaller | - | 1 | 4 | 2 | 19 | 5 | 79 | - | 0 | 0 | 8 | 5 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 1 | - |
Vancouver Whitecaps - Los Angeles FC
|
Major League Soccer - MLS | 2018-04-14 | 7.6 | 81 | Aanvaller | - | 2 | 2 | 0 | 24 | 5 | 85 | - | 0 | 0 | 16 | 5 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Atlanta United FC - Los Angeles FC
|
Major League Soccer - MLS | 2018-04-07 | 6.6 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 25 | 1 | 83 | - | 0 | 0 | 7 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC
|
Major League Soccer - MLS | 2018-03-31 | 7.2 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 20 | 4 | 69 | - | 0 | 0 | 10 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Real Salt Lake - Los Angeles FC
|
Major League Soccer - MLS | 2018-03-10 | 7.8 | 90 | Aanvaller | - | 1 | 5 | 2 | 17 | 6 | 68 | - | - | 0 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Seattle Sounders - Los Angeles FC
|
Major League Soccer - MLS | 2018-03-04 | 6.2 | 80 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 8 | 0 | 50 | - | - | 0 | 20 | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
San Jose Earthquakes - Minnesota United FC
|
Major League Soccer - MLS | 2017-10-22 | - | 2 | Aanvaller | 1 | - | 1 | 1 | 1 | - | 100 | 0 | 0 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 2 | 0 | 0 | - |
Panama - Costa Rica
|
WK kwalificatie CONCACAF | 2017-10-11 | - | 25 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | - | 50 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | 2 | 0 | 0 | - |
Costa Rica - Honduras
|
WK kwalificatie CONCACAF | 2017-10-08 | - | 72 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 2 | - | 28 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | 1 | 0 | 0 | - |
San Jose Earthquakes - Chicago Fire
|
Major League Soccer - MLS | 2017-09-28 | 6.7 | 72 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 14 | 0 | 66 | - | - | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
DC United - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2017-09-23 | 6.4 | 61 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 7 | 1 | 63 | - | - | 0 | 9 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
San Jose Earthquakes - Houston Dynamo
|
Major League Soccer - MLS | 2017-09-17 | 6.5 | 86 | Aanvaller | - | - | 3 | 1 | 15 | 2 | 71 | - | - | 0 | 6 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Toronto FC - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2017-09-09 | 6.6 | 73 | Aanvaller | - | - | 2 | 2 | 14 | 0 | 70 | - | - | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Costa Rica - Mexico
|
WK kwalificatie CONCACAF | 2017-09-06 | - | 93 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 2 | 18 | - | 81 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | 0 | 4 | 0 | 0 | - | - | 1 | 0 | 0 | - |
USA - Costa Rica
|
WK kwalificatie CONCACAF | 2017-09-01 | - | 90 | Aanvaller | 2 | - | 3 | 2 | 12 | - | 75 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | - | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Los Angeles Galaxy - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2017-08-27 | 7.3 | 89 | Aanvaller | 1 | - | 6 | 4 | 18 | 1 | 90 | - | - | 1 | 11 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Houston Dynamo - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2017-08-13 | 6.4 | 77 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 16 | 0 | 69 | - | - | 0 | 10 | 3 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
San Jose Earthquakes - Columbus Crew
|
Major League Soccer - MLS | 2017-08-06 | 6.8 | 80 | Aanvaller | 1 | - | 1 | 1 | 13 | 1 | 81 | - | - | 0 | 10 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
San Jose Earthquakes - Colorado Rapids
|
Major League Soccer - MLS | 2017-07-30 | 6.8 | 77 | Aanvaller | - | - | 3 | 1 | 19 | 1 | 79 | - | - | 0 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
San Jose Earthquakes - Real Salt Lake
|
Major League Soccer - MLS | 2017-06-25 | 7.7 | 73 | Aanvaller | 1 | - | 4 | 3 | 14 | 1 | 73 | - | - | 0 | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Costa Rica - Trinidad and Tobago
|
WK kwalificatie CONCACAF | 2017-06-14 | - | 82 | Aanvaller | - | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 1 | 0 | 0 | - |
Costa Rica - Panama
|
WK kwalificatie CONCACAF | 2017-06-09 | - | 2 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Portland Timbers - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2017-06-03 | 6.3 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 13 | 2 | 92 | - | - | 0 | 19 | 5 | 5 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
San Jose Earthquakes - Los Angeles Galaxy
|
Major League Soccer - MLS | 2017-05-28 | 7.1 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 23 | 2 | 71 | - | - | 0 | 5 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Dallas - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2017-05-21 | 7.0 | 33 | Aanvaller | - | 1 | 0 | 0 | 8 | 1 | 72 | - | - | 0 | 9 | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
San Jose Earthquakes - Orlando City SC
|
Major League Soccer - MLS | 2017-05-18 | 6.7 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 8 | 0 | 61 | - | - | 0 | 12 | 5 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Colorado Rapids - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2017-05-13 | 6.8 | 63 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 13 | 1 | 81 | - | - | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
San Jose Earthquakes - Portland Timbers
|
Major League Soccer - MLS | 2017-05-07 | 7.4 | 88 | Aanvaller | - | - | 3 | 0 | 22 | 4 | 68 | - | - | 0 | 7 | 5 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Minnesota United FC - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2017-04-30 | 6.8 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 21 | 1 | 75 | - | - | 0 | 7 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Houston Dynamo - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2017-04-22 | 6.7 | 64 | Aanvaller | - | - | 3 | 1 | 16 | 0 | 76 | - | - | 0 | 10 | 4 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
New England Revolution - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2017-04-19 | 6.7 | 21 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 5 | 0 | 83 | - | - | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
San Jose Earthquakes - FC Dallas
|
Major League Soccer - MLS | 2017-04-15 | 6.6 | 72 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 15 | 0 | 83 | - | - | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
San Jose Earthquakes - Seattle Sounders
|
Major League Soccer - MLS | 2017-04-09 | 8.0 | 90 | Aanvaller | - | 1 | 6 | 2 | 18 | 5 | 85 | - | - | 0 | 7 | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
New York City FC - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2017-04-01 | 7.1 | 58 | Aanvaller | 1 | - | 1 | 1 | 4 | 0 | 66 | - | - | 0 | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sporting Kansas City - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2017-03-19 | 6.5 | 68 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 11 | 0 | 73 | - | - | 0 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
San Jose Earthquakes - Vancouver Whitecaps
|
Major League Soccer - MLS | 2017-03-12 | 6.4 | 80 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 9 | 0 | 60 | - | - | 0 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
San Jose Earthquakes - CF Montréal
|
Major League Soccer - MLS | 2017-03-05 | 6.8 | 79 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 11 | 0 | 78 | - | - | 0 | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
USA - Costa Rica
|
Copa América | 2016-06-08 | 6.6 | 18 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 80 | - | - | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Costa Rica - Paraguay
|
Copa América | 2016-06-04 | 6.3 | 90 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 8 | 0 | 66 | - | - | 0 | 13 | 4 | 4 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Manchester United - FC Midtjylland
|
UEFA Europa League | 2016-02-25 | 6.6 | 45 | Aanvaller | - | 1 | 0 | 0 | 7 | 1 | 87 | - | - | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Midtjylland - Manchester United
(wissel) |
UEFA Europa League | 2016-02-18 | 7.1 | 23 | Aanvaller | - | 1 | 1 | 0 | 8 | 3 | 61 | - | - | 0 | 6 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Midtjylland - Club Brugge
(wissel) |
UEFA Europa League | 2015-12-10 | 6.6 | 16 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 3 | 0 | 100 | - | - | 0 | 4 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Napoli - FC Midtjylland
|
UEFA Europa League | 2015-11-05 | 6.7 | 45 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 3 | 1 | 42 | - | - | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Club Brugge - FC Midtjylland
|
UEFA Europa League | 2015-10-01 | 6.8 | 12 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 4 | 1 | 66 | - | - | 1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Prestaties per seizoen
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2018 | ||||||||||
Major League Soccer - MLS
|
18 | 14 | 1,027 | 1 | 4 | 5 | 1,027 | 0 | 0 | 6.78 |
WK kwalificatie CONCACAF
|
6 | 6 | 364 | 3 | 1 | 4 | 121 | 0 | 0 | - |
| Totaal 2018 | 24 | 20 | 1,391 | 4 | 5 | 9 | 348 | 0 | 0 | 6.78 |
| Seizoen 2017 | ||||||||||
Major League Soccer - MLS
|
25 | 25 | 1,766 | 5 | 2 | 7 | 353 | 3 | 0 | 6.84 |
| Seizoen 2016 | ||||||||||
Copa América
|
2 | 2 | 108 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.45 |
| Seizoen 2015 | ||||||||||
UEFA Europa League
|
5 | 3 | 141 | - | 2 | 2 | - | 0 | 0 | 6.76 |
| Volledige carrière | 56 | 50 | 3,406 | 9 | 9 | 18 | 378 | 3 | 0 | 6.79 |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Marcos Danilo Ureña Porras in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Marcos Danilo Ureña Porras in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Marcos Danilo Ureña Porras in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Marcos Danilo Ureña Porras een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Marcos Danilo Ureña Porras een assist heeft gegeven in de match.