Malcolm Fry

Aanvaller · 21 jaar · Verenigde Staten
Huidige club Lexington Vorige club New England Revolution tot 2026-07-15

Biografie

Malcolm Fry is een 21-jarige voetballer uit Verenigde Staten die meestal als aanvaller speelt. De laatste match die Malcolm speelde was Las Vegas Lights - Lexington op 2026-10-18.

Factsheet

Positie

Aanvaller

Leeftijd

21

Afkomst

Verenigde Staten

Geboortedatum

2005-05-15

Geboorteland

Verenigde Staten

Lengte

175 cm

Gewicht

71 kg

Carrièrestatistieken Malcolm Fry

Volledige carrière · 2024 - 2026
Wedstrijden 8 0 in de basis
Minuten gespeeld 99 12 per wedstrijd
Goals -
Assists 0 0.00 per 90 minuten
Goals + assists 0
FN rating 6.37 gemiddeld
Kaarten 0 / 0
Op de bank gebleven 8 wedstrijden
FN rating in de laatste wedstrijden 7.0 6.0 New England Revolution - Orlando City SC (2024-07-13): 6.3 Philadelphia Union - New England Revolution (2024-07-17): 6.9 New England Revolution - New York City FC (2024-08-09): 6.3 Nashville SC - New England Revolution (2026-02-22): 6.3 New York Red Bulls - New England Revolution (2026-02-28): 6.2 New England Revolution - Charlotte (2026-05-02): 6.3 New England Revolution - Nashville SC (2026-05-13): 6.3
Slaagpercentages over de hele carrière
Dribbels gelukt 66.7%
Duels gewonnen 45.5%
Basisplaatsen 0.0%

Vergelijk Malcolm Fry met een andere speler

Hoe doet Malcolm Fry het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.

Of bekijk meteen: Malcolm Fry vs Bobby Shou Wood · Malcolm Fry vs Dor David Turgeman

Stats Malcolm Fry

Wedstrijd Competitie Datum FN rating Min Pos G A Sch SchD Pas SlPas Pas+ Tkl Blk Int Du Du+ Dri Dri+ Fout Fout+ BS Red DT PenG PenM PenR
Ø Gemiddelde -
Logo New England Revolution New England Revolution - Nashville SC (wissel) Major League Soccer - MLS 2026-05-13 6.3 12 Aanvaller - 0 - - 6 - 3 1 - - 2 1 1 - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo New England Revolution New England Revolution - Philadelphia Union (wissel) Major League Soccer - MLS 2026-05-09 - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo New England Revolution New England Revolution - Charlotte (wissel) Major League Soccer - MLS 2026-05-02 6.3 11 Aanvaller - 0 - - 1 - 1 - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo New England Revolution Atlanta United FC - New England Revolution (wissel) Major League Soccer - MLS 2026-04-22 - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo New England Revolution New England Revolution - FC Cincinnati (wissel) Major League Soccer - MLS 2026-03-15 - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo New England Revolution New York Red Bulls - New England Revolution (wissel) Major League Soccer - MLS 2026-02-28 6.2 8 Aanvaller - 0 - - 8 - 4 - - - 2 - - - 1 - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo New England Revolution Nashville SC - New England Revolution (wissel) Major League Soccer - MLS 2026-02-22 6.3 22 Aanvaller - 0 - - 12 - 11 - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo New England Revolution Chicago Fire - New England Revolution (wissel) Major League Soccer - MLS 2025-09-07 - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo New England Revolution New England Revolution - Charlotte (wissel) Major League Soccer - MLS 2025-08-30 - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo New England Revolution Columbus Crew - New England Revolution (wissel) Major League Soccer - MLS 2024-10-12 - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo New England Revolution New England Revolution - New York City FC (wissel) Leagues Cup 2024-08-09 6.3 10 Aanvaller - 0 - - 2 - 1 - - - 2 1 - - 1 - 0 0 1 - 0 0 0 -
Logo New England Revolution New England Revolution - Nashville SC (wissel) Leagues Cup 2024-08-06 - 1 Aanvaller - 0 - - - - - - - - 1 - - - 1 - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo New England Revolution New England Revolution - Mazatlán (wissel) Leagues Cup 2024-07-28 - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo New England Revolution New England Revolution - FC Dallas (wissel) Major League Soccer - MLS 2024-07-20 - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo New England Revolution Philadelphia Union - New England Revolution (wissel) Major League Soccer - MLS 2024-07-17 6.9 27 Aanvaller - 0 1 - 8 - 5 - - - 4 3 2 2 - 1 0 0 - - 0 0 0 -
Logo New England Revolution New England Revolution - Orlando City SC (wissel) Major League Soccer - MLS 2024-07-13 6.3 8 Aanvaller - 0 - - 1 - 1 - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Legende
Min Minuten gespeeld
Pos Positie
G Goals
A Assists
Sch Schoten
SchD Schoten op doel
Pas Passes
SlPas Sleutelpasses
Pas+ Aangekomen passes
Tkl Tackles
Blk Geblokte schoten
Int Intercepties
Du Duels
Du+ Duels gewonnen
Dri Dribbels
Dri+ Dribbels gelukt
Fout Fouten begaan
Fout+ Fouten uitgelokt
Gele kaarten
Rode kaarten
BS Buitenspel
Red Reddingen
DT Tegendoelpunten
PenG Penalty gescoord
PenM Penalty gemist
PenR Penalty gestopt
wissel Wisselspeler

Bingokaart scorende minuten Malcolm Fry

Malcolm Fry scoorde ooit in 15/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2022-09-02.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90

Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.

Transfers Malcolm Fry

Transferdatum Oud team Nieuw team Type Bedrag
New England Revolution New England Revolution Lexington Lexington Uitgeleend -

geplande wedstrijden

Een overzicht van matchen waarbij Malcolm Fry in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Malcolm Fry in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.

gespeelde wedstrijden

Dit zijn de wedstrijden waarbij Malcolm Fry in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Malcolm Fry een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Malcolm Fry een assist heeft gegeven in de match.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook