Leandro Lucas Marín
Móstoles
Vorige club
Internacional de Madrid tot 2022-09-25
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
VerdedigerLeeftijd
34Afkomst
ArgentiniëGeboortedatum
1992-01-22Geboorteplaats
NeuquénGeboorteland
ArgentiniëLengte
183 cmGewicht
81 kgCarrièrestatistieken Leandro Lucas Marín
Vergelijk Leandro Lucas Marín met een andere speler
Hoe doet Leandro Lucas Marín het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Leandro Lucas Marín vs Marcos Curado · Leandro Lucas Marín vs Yahir Corvalán · Leandro Lucas Marín vs Jonathan Pablo Bottinelli
Stats Leandro Lucas Marín
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Arsenal Sarandi - Tigre
|
Liga Profesional | 2017-06-26 | 6.7 | 90 | Verdediger | - | - | 1 | 0 | 30 | 0 | 78 | - | - | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Quilmes - Arsenal Sarandi
|
Liga Profesional | 2017-06-21 | 6.6 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 22 | 0 | 78 | - | - | 4 | 7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Sarandi - Godoy Cruz
|
Liga Profesional | 2017-06-17 | 6.7 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 30 | 2 | 81 | - | - | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Belgrano Cordoba - Arsenal Sarandi
|
Liga Profesional | 2017-06-04 | 7.2 | 76 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 16 | 1 | 57 | - | - | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Sarandi - Olimpo Bahia Blanca
(wissel) |
Liga Profesional | 2017-06-01 | 7.3 | 45 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 10 | 0 | 76 | - | - | 2 | 8 | 7 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Sarandi - Lanus
|
Liga Profesional | 2017-05-28 | 6.8 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 16 | 0 | 69 | - | - | 0 | 9 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Union Santa Fe - Arsenal Sarandi
|
Liga Profesional | 2017-05-20 | 6.7 | 74 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 14 | 0 | 60 | - | - | 0 | 8 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Sarandi - Temperley
|
Liga Profesional | 2017-05-15 | 6.3 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 17 | 0 | 53 | - | - | 3 | 7 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Boca Juniors - Arsenal Sarandi
|
Liga Profesional | 2017-04-30 | 6.3 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 16 | 0 | 72 | - | - | 1 | 6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Sarandi - Independiente
|
Liga Profesional | 2017-04-23 | 6.2 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 8 | 0 | 53 | - | - | 1 | 11 | 5 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Huracan - Arsenal Sarandi
|
Liga Profesional | 2017-04-14 | 7.1 | 90 | Verdediger | - | - | 1 | 0 | 14 | 0 | 73 | - | - | 4 | 5 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Sarandi - Newells Old Boys
|
Liga Profesional | 2017-04-08 | 6.2 | 90 | Verdediger | - | - | 1 | 0 | 29 | 0 | 74 | - | - | 0 | 11 | 5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Estudiantes L.P. - Arsenal Sarandi
|
Liga Profesional | 2017-04-02 | 6.6 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 22 | 2 | 71 | - | - | 0 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Aldosivi - Arsenal Sarandi
|
Liga Profesional | 2017-03-27 | 6.4 | 25 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 6 | 0 | 66 | - | - | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Sarandi - Atletico DE Rafaela
|
Liga Profesional | 2017-03-20 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | - | 2 | 1 | 23 | 0 | 74 | - | - | 3 | 11 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Patronato - Arsenal Sarandi
|
Liga Profesional | 2017-03-11 | 5.9 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 18 | 0 | 66 | - | - | 0 | 9 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Sarandi - Velez Sarsfield
|
Liga Profesional | 2016-12-18 | - | 90 | Verdediger | 1 | - | 1 | 1 | - | - | - | 1 | 0 | 4 | - | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 1 | 0 | 0 | - |
Defensa Y Justicia - Arsenal Sarandi
|
Liga Profesional | 2016-12-13 | - | 90 | Verdediger | - | - | 1 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | 3 | - | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 2 | 0 | 0 | - |
Arsenal Sarandi - San Martin S.J.
|
Liga Profesional | 2016-12-05 | - | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | - | - | - | 6 | 0 | 1 | - | - | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Talleres Cordoba - Arsenal Sarandi
|
Liga Profesional | 2016-11-26 | - | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | - | - | - | 2 | 0 | 1 | - | - | - | - | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Arsenal Sarandi - Banfield
|
Liga Profesional | 2016-11-19 | - | 90 | Verdediger | - | - | 1 | 1 | - | - | - | 2 | 0 | 2 | - | - | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | 3 | 0 | 0 | - |
Colon Santa Fe - Arsenal Sarandi
|
Liga Profesional | 2016-11-05 | - | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | - | - | - | 3 | 1 | 1 | - | - | - | - | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | 1 | 0 | 0 | - |
Arsenal Sarandi - San Lorenzo
|
Liga Profesional | 2016-10-16 | - | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | - | - | 3 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2016 | ||||||||||
Liga Profesional
|
23 | 22 | 1,930 | 1 | - | 1 | 1,930 | 3 | 0 | 6.62 |
| Volledige carrière | 23 | 22 | 1,930 | 1 | - | 1 | 1,930 | 3 | 0 | 6.62 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 23 | - | - |
| Minuten gespeeld | 1,930 | 83.9 | - |
| Aanvallend | |||
| Goals | 1 | 0.04 | 0.05 |
| Goals + assists | 1 | 0.04 | 0.05 |
| Schoten | 8 | 0.35 | 0.37 |
| Schoten op doel | 3 | 0.13 | 0.14 |
| Dribbels | 15 | 0.65 | 0.70 |
| Dribbels gelukt | 9 | 0.39 | 0.42 |
| Passing | |||
| Passes | 291 | 12.65 | 13.57 |
| Sleutelpasses | 5 | 0.22 | 0.23 |
| Aangekomen passes | 1,101 | 47.87 | 51.34 |
| Verdedigend | |||
| Tackles | 16 | 0.70 | 0.75 |
| Intercepties | 39 | 1.70 | 1.82 |
| Geblokte schoten | 1 | 0.04 | 0.05 |
| Duels | 109 | 4.74 | 5.08 |
| Duels gewonnen | 52 | 2.26 | 2.42 |
| Voorbijgespeeld | 15 | 0.65 | 0.70 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 16 | 0.70 | 0.75 |
| Fouten uitgelokt | 7 | 0.30 | 0.33 |
| Gele kaarten | 3 | 0.13 | 0.14 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Leandro Lucas Marín
Leandro Lucas Marín scoorde ooit in 6/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2016-12-18.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Leandro Lucas Marín
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Internacional de Madrid
|
Móstoles
|
Transfer | - | |
Patronato
|
Internacional de Madrid
|
Transfer | - | |
Lausanne
|
Patronato
|
Gratis | € 0 | |
Boca Juniors
|
Lausanne
|
Gratis | € 0 | |
Arsenal Sarandi
|
Boca Juniors
|
Transfer | - | |
Boca Juniors
|
Arsenal Sarandi
|
Uitgeleend | - | |
Boca Juniors
|
Tigre
|
Uitgeleend | - |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Leandro Lucas Marín in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Leandro Lucas Marín een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Leandro Lucas Marín een assist heeft gegeven in de match.