Leandro Deyrinio Kappel
Şanlıurfaspor
Vorige club
Pendikspor tot 2025-01-30
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
36Afkomst
NederlandGeboortedatum
1989-11-14Geboorteplaats
AmsterdamGeboorteland
NederlandLengte
183 cmCarrièrestatistieken Leandro Deyrinio Kappel
Vergelijk Leandro Deyrinio Kappel met een andere speler
Hoe doet Leandro Deyrinio Kappel het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Leandro Deyrinio Kappel vs Kwasi Okyere Wriedt · Leandro Deyrinio Kappel vs Chukwuma Akabueze · Leandro Deyrinio Kappel vs Uchenna Ogundu
Stats Leandro Deyrinio Kappel
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Yeni Çorumspor - Şanlıurfaspor
|
TFF 1. Lig | 2025-05-04 | 7.0 | 69 | Middenvelder | - | 1 | - | - | 10 | 1 | 6 | - | 1 | - | 5 | 2 | 2 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Şanlıurfaspor - Manisa BBSK
|
TFF 1. Lig | 2025-04-27 | 6.7 | 61 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 17 | 1 | 11 | 2 | - | 1 | 12 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Şanlıurfaspor
|
TFF 1. Lig | 2025-04-19 | 7.3 | 81 | Middenvelder | - | 0 | 2 | - | 21 | 2 | 13 | - | - | - | 7 | 5 | 5 | 3 | - | 1 | 0 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Şanlıurfaspor - Amed
|
TFF 1. Lig | 2025-04-12 | 6.7 | 81 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 17 | - | 8 | 3 | - | 1 | 9 | 3 | 1 | - | 3 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Keçiörengücü - Şanlıurfaspor
|
TFF 1. Lig | 2025-04-08 | 7.0 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 2 | 1 | 25 | - | 16 | 1 | - | - | 13 | 8 | 4 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Şanlıurfaspor - Boluspor
|
TFF 1. Lig | 2025-04-04 | 6.9 | 83 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 18 | 1 | 8 | 2 | - | 1 | 11 | 8 | 2 | 2 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Genclerbirligi - Şanlıurfaspor
(wissel) |
TFF 1. Lig | 2025-03-28 | 6.9 | 58 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 13 | 1 | 5 | 1 | - | 1 | 5 | 2 | 1 | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Şanlıurfaspor - Erokspor
(wissel) |
TFF 1. Lig | 2025-03-14 | 6.6 | 11 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 6 | 1 | 4 | 1 | - | - | 4 | 1 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
76 Iğdır Belediyespor - Şanlıurfaspor
|
TFF 1. Lig | 2025-03-08 | 6.6 | 45 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 4 | - | 4 | - | - | - | 5 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Şanlıurfaspor - Adanaspor
(wissel) |
TFF 1. Lig | 2025-03-05 | 6.3 | 45 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 10 | 1 | 6 | - | - | - | 7 | 2 | 2 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Yeni Malatyaspor - Şanlıurfaspor
(wissel) |
TFF 1. Lig | 2025-03-01 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Şanlıurfaspor - Kocaelispor
|
TFF 1. Lig | 2025-02-22 | 6.7 | 68 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 16 | - | 12 | 1 | - | - | 5 | 1 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Fatih Karagümrük - Şanlıurfaspor
|
TFF 1. Lig | 2025-02-17 | 6.3 | 45 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 10 | - | 8 | - | - | - | 3 | 2 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Şanlıurfaspor - Sakaryaspor
|
TFF 1. Lig | 2025-02-13 | 6.5 | 80 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 14 | 1 | 9 | 1 | - | - | 5 | 2 | 1 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Bandırmaspor - Şanlıurfaspor
(wissel) |
TFF 1. Lig | 2025-02-09 | 6.6 | 18 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 8 | - | 5 | - | - | - | - | - | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Şanlıurfaspor - İstanbulspor
(wissel) |
TFF 1. Lig | 2025-02-02 | 6.9 | 25 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 6 | 1 | 3 | 2 | - | - | 3 | 2 | - | - | - | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - İstanbulspor
|
TFF 1. Lig | 2024-12-21 | 6.9 | 67 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 18 | - | 11 | 1 | - | - | 5 | 4 | - | - | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Şanlıurfaspor - Pendikspor
|
TFF 1. Lig | 2024-12-14 | 6.7 | 64 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 13 | - | 10 | - | - | 1 | 3 | - | 1 | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Sakaryaspor
|
TFF 1. Lig | 2024-12-08 | 7.2 | 69 | Middenvelder | 1 | 0 | 1 | 1 | 12 | - | 9 | 3 | - | - | 9 | 3 | 1 | - | 3 | - | 1 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ankaragucu - Pendikspor
|
TFF 1. Lig | 2024-12-01 | 6.6 | 81 | Middenvelder | - | 0 | 1 | 1 | 10 | - | 6 | 1 | - | - | 8 | 2 | 1 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Ümraniyespor
(wissel) |
TFF 1. Lig | 2024-11-22 | 6.3 | 12 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 3 | - | 2 | - | - | - | 4 | 2 | 2 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Yeni Çorumspor - Pendikspor
|
TFF 1. Lig | 2024-11-09 | 6.5 | 64 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 4 | - | 2 | - | - | 1 | 4 | - | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Manisa BBSK
|
TFF 1. Lig | 2024-11-04 | 7.0 | 74 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 19 | 2 | 12 | - | - | 1 | 9 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Amed - Pendikspor
|
TFF 1. Lig | 2024-10-27 | 7.2 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 1 | 1 | 18 | - | 15 | 2 | - | 4 | 12 | 4 | 1 | - | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Erzurum BB
|
TFF 1. Lig | 2024-10-20 | 6.3 | 45 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 6 | - | 4 | - | - | 1 | 7 | 3 | 4 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Keçiörengücü - Pendikspor
(wissel) |
TFF 1. Lig | 2024-10-06 | 6.3 | 9 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 3 | - | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Erokspor - Pendikspor
(wissel) |
TFF 1. Lig | 2024-09-29 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Kocaelispor
|
TFF 1. Lig | 2024-08-16 | 6.9 | 70 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 13 | 2 | 7 | 1 | - | 1 | 6 | 4 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Gazişehir Gaziantep
|
Süper Lig | 2024-05-26 | 7.3 | 68 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 17 | 2 | 14 | 1 | - | - | 13 | 6 | 5 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ankaragucu - Pendikspor
(wissel) |
Süper Lig | 2024-05-18 | 6.9 | 29 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 11 | - | 7 | - | - | - | 2 | 2 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Rizespor
(wissel) |
Süper Lig | 2024-05-12 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Kayserispor
(wissel) |
Süper Lig | 2024-04-28 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Galatasaray - Pendikspor
(wissel) |
Süper Lig | 2024-04-21 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Istanbul Basaksehir
(wissel) |
Süper Lig | 2024-04-14 | 6.7 | 9 | Aanvaller | - | - | - | - | 2 | 1 | 2 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - İstanbulspor
(wissel) |
Süper Lig | 2024-03-15 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Fenerbahce - Pendikspor
(wissel) |
Süper Lig | 2024-03-10 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Konyaspor
(wissel) |
Süper Lig | 2024-03-03 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sivasspor - Pendikspor
(wissel) |
Süper Lig | 2024-02-25 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Trabzonspor
(wissel) |
Süper Lig | 2024-02-18 | 6.5 | 14 | Aanvaller | - | - | - | - | 4 | - | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Fatih Karagümrük - Pendikspor
(wissel) |
Süper Lig | 2024-02-10 | 6.3 | 70 | Aanvaller | - | - | 1 | - | 14 | - | 5 | - | - | 1 | 9 | 4 | - | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Adana Demirspor
(wissel) |
Süper Lig | 2024-02-04 | 7.2 | 13 | Aanvaller | - | - | 2 | 2 | 5 | - | 1 | 1 | - | - | 2 | 1 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Alanyaspor - Pendikspor
(wissel) |
Süper Lig | 2024-01-27 | - | 1 | Aanvaller | - | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Kasimpasa
(wissel) |
Süper Lig | 2024-01-23 | 6.6 | 12 | Aanvaller | - | - | - | - | 3 | - | 2 | - | - | - | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Besiktas
(wissel) |
Süper Lig | 2024-01-20 | - | 1 | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hatayspor - Pendikspor
(wissel) |
Süper Lig | 2024-01-13 | 7.6 | 12 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 3 | - | 3 | 1 | - | - | 2 | 2 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Antalyaspor
|
Süper Lig | 2024-01-09 | 6.9 | 45 | Middenvelder | - | - | 1 | - | 11 | - | 7 | - | - | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Gazişehir Gaziantep - Pendikspor
(wissel) |
Süper Lig | 2024-01-05 | 7.0 | 25 | Aanvaller | - | - | - | - | 4 | - | 3 | - | - | - | 6 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Ankaragucu
(wissel) |
Süper Lig | 2023-12-25 | 6.6 | 17 | Aanvaller | - | - | - | - | 4 | 1 | 2 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rizespor - Pendikspor
(wissel) |
Süper Lig | 2023-12-21 | 6.7 | 23 | Aanvaller | - | - | - | - | 6 | - | 4 | 1 | - | 1 | 3 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Kayserispor - Pendikspor
(wissel) |
Süper Lig | 2023-12-10 | 6.3 | 20 | Aanvaller | - | - | - | - | 9 | - | 6 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Galatasaray
(wissel) |
Süper Lig | 2023-12-02 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Samsunspor
(wissel) |
Süper Lig | 2023-11-12 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
İstanbulspor - Pendikspor
(wissel) |
Süper Lig | 2023-11-04 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Fenerbahce
(wissel) |
Süper Lig | 2023-10-29 | 6.5 | 16 | Aanvaller | - | - | - | - | 3 | - | 2 | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Sivasspor
(wissel) |
Süper Lig | 2023-10-07 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Trabzonspor - Pendikspor
(wissel) |
Süper Lig | 2023-09-30 | 6.7 | 12 | Aanvaller | - | - | - | - | 5 | - | 4 | - | - | - | 2 | 1 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - Alanyaspor
(wissel) |
Süper Lig | 2023-09-02 | - | 1 | Aanvaller | - | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 1 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pendikspor - BB Bodrumspor
(wissel) |
TFF 1. Lig | 2023-06-08 | 6.5 | 30 | Aanvaller | - | - | - | - | 3 | - | 1 | 1 | - | - | 7 | 2 | - | - | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2024 | ||||||||||
TFF 1. Lig
|
26 | 19 | 1,505 | 2 | 1 | 3 | 753 | 2 | 0 | 6.73 |
| Seizoen 2023 | ||||||||||
Süper Lig
|
18 | 2 | 388 | 1 | 0 | 1 | 388 | 0 | 0 | 6.79 |
| Seizoen 2022 | ||||||||||
TFF 1. Lig
|
1 | 0 | 30 | - | - | - | - | 1 | 0 | 6.50 |
| Volledige carrière | 45 | 21 | 1,923 | 3 | 1 | 4 | 641 | 3 | 0 | 6.74 |
| Statistiek | Seizoen 2024 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 26 | - | - | 45 | - | - |
| Minuten gespeeld | 1,505 | 57.9 | - | 1,923 | 42.7 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 2 | 0.08 | 0.12 | 3 | 0.07 | 0.14 |
| Assists | 1 | 0.04 | 0.06 | 1 | 0.02 | 0.05 |
| Goals + assists | 3 | 0.12 | 0.18 | 4 | 0.09 | 0.19 |
| Schoten | 16 | 0.62 | 0.96 | 22 | 0.49 | 1.03 |
| Schoten op doel | 6 | 0.23 | 0.36 | 9 | 0.20 | 0.42 |
| Dribbels | 35 | 1.35 | 2.09 | 49 | 1.09 | 2.29 |
| Dribbels gelukt | 19 | 0.73 | 1.14 | 30 | 0.67 | 1.40 |
| Buitenspel | 9 | 0.35 | 0.54 | 12 | 0.27 | 0.56 |
| Passing | ||||||
| Passes | 314 | 12.08 | 18.78 | 420 | 9.33 | 19.66 |
| Sleutelpasses | 14 | 0.54 | 0.84 | 18 | 0.40 | 0.84 |
| Aangekomen passes | 197 | 7.58 | 11.78 | 261 | 5.80 | 12.22 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 22 | 0.85 | 1.32 | 27 | 0.60 | 1.26 |
| Intercepties | 13 | 0.50 | 0.78 | 16 | 0.36 | 0.75 |
| Geblokte schoten | 1 | 0.04 | 0.06 | 1 | 0.02 | 0.05 |
| Duels | 161 | 6.19 | 9.63 | 215 | 4.78 | 10.06 |
| Duels gewonnen | 71 | 2.73 | 4.25 | 97 | 2.16 | 4.54 |
| Voorbijgespeeld | 10 | 0.38 | 0.60 | 15 | 0.33 | 0.70 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 25 | 0.96 | 1.50 | 34 | 0.76 | 1.59 |
| Fouten uitgelokt | 22 | 0.85 | 1.32 | 26 | 0.58 | 1.22 |
| Gele kaarten | 2 | 0.08 | 0.12 | 3 | 0.07 | 0.14 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty versierd | - | - | - | 1 | 0.02 | 0.05 |
Bingokaart scorende minuten Leandro Deyrinio Kappel
Leandro Deyrinio Kappel scoorde ooit in 43/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2014-11-02.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 1 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Leandro Deyrinio Kappel
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Pendikspor
|
Şanlıurfaspor
|
Transfer | - | |
Altay
|
Pendikspor
|
Gratis | € 0 | |
Denizlispor
|
Altay
|
Gratis | € 0 | |
Panetolikos
|
Denizlispor
|
Gratis | € 0 | |
SC Braga
|
Panetolikos
|
Gratis | € 0 | |
Doxa Dramas
|
SC Braga
|
Gratis | € 0 |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Leandro Deyrinio Kappel in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Leandro Deyrinio Kappel in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Leandro Deyrinio Kappel in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Leandro Deyrinio Kappel een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Leandro Deyrinio Kappel een assist heeft gegeven in de match.