Kevin Dodaj
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
21Afkomst
AlbaniëGeboortedatum
2005-09-03Geboorteplaats
TiranëGeboorteland
AlbaniëLengte
174 cmCarrièrestatistieken Kevin Dodaj
Vergelijk Kevin Dodaj met een andere speler
Hoe doet Kevin Dodaj het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Kevin Dodaj vs Ilian Ilianov Iliev · Kevin Dodaj vs James Armel Eto'o Eyenga · Kevin Dodaj vs Petko Hristov Panayotov
Stats Kevin Dodaj
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
CSKA Sofia - Lokomotiv Plovdiv
(wissel) |
Parva Liga | 2025-12-03 | 6.5 | 9 | Verdediger | 0 | 0 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
CSKA Sofia - Botev Plovdiv
(wissel) |
Parva Liga | 2025-11-22 | 6.6 | 31 | Middenvelder | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | - | 2 | 0 | 0 | - | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dobrudzha - CSKA Sofia
(wissel) |
Parva Liga | 2025-10-19 | 6.3 | 39 | Middenvelder | 0 | 0 | - | 0 | 7 | - | 3 | 0 | 0 | - | 11 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia
(wissel) |
Parva Liga | 2025-08-02 | 6.7 | 38 | Middenvelder | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | - | 3 | 0 | 0 | - | 8 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2025 | ||||||||||
Parva Liga
|
4 | 0 | 117 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.53 |
| Volledige carrière | 4 | 0 | 117 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.53 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 4 | - | - |
| Minuten gespeeld | 117 | 29.3 | - |
| Aanvallend | |||
| Goals | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Schoten | 3 | 0.75 | 2.31 |
| Schoten op doel | 2 | 0.50 | 1.54 |
| Dribbels | 1 | 0.25 | 0.77 |
| Dribbels gelukt | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Passing | |||
| Passes | 15 | 3.75 | 11.54 |
| Aangekomen passes | 8 | 2.00 | 6.15 |
| Verdedigend | |||
| Tackles | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Geblokte schoten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Duels | 25 | 6.25 | 19.23 |
| Duels gewonnen | 12 | 3.00 | 9.23 |
| Voorbijgespeeld | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 2 | 0.50 | 1.54 |
| Fouten uitgelokt | 3 | 0.75 | 2.31 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty versierd | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Kevin Dodaj
Kevin Dodaj scoorde ooit in 8/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2024-07-11.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Kevin Dodaj
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
CSKA Sofia
|
Lechia Gdansk
|
Uitgeleend | - | |
Vllaznia Shkodër
|
CSKA Sofia
|
Terug van uitleenbeurt | - | |
CSKA Sofia
|
Vllaznia Shkodër
|
Uitgeleend | - | |
CSKA Sofia
|
Vllaznia Shkodër
|
Uitgeleend | - | |
Vllaznia Shkodër
|
CSKA Sofia
|
Transfer | - | |
Vllaznia Shkodër
|
CSKA Sofia
|
Transfer | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Kevin Dodaj in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Kevin Dodaj in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Kevin Dodaj in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Kevin Dodaj een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Kevin Dodaj een assist heeft gegeven in de match.


