Kermit Romeo Erasmus
Orlando Pirates
Vorige club
Mamelodi Sundowns tot 2022-09-22
Biografie
Volgende wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
36Afkomst
Zuid-AfrikaGeboortedatum
1990-07-08Geboorteplaats
Port ElizabethGeboorteland
Zuid-AfrikaLengte
167 cmGewicht
63 kgCarrièrestatistieken Kermit Romeo Erasmus
Vergelijk Kermit Romeo Erasmus met een andere speler
Hoe doet Kermit Romeo Erasmus het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Kermit Romeo Erasmus vs Mathias Autret · Kermit Romeo Erasmus vs Benjamin André · Kermit Romeo Erasmus vs Abdellah Zoubir
Stats Kermit Romeo Erasmus
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Lens - Niort
|
Ligue 2 | 2017-05-19 | 7.2 | 63 | Middenvelder | 1 | - | 2 | 1 | 20 | 0 | 71 | - | - | 1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Lens
|
Ligue 2 | 2017-05-12 | 6.9 | 67 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 26 | 0 | 92 | - | - | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lens - Strasbourg
|
Ligue 2 | 2017-05-08 | 6.8 | 85 | Middenvelder | - | - | 5 | 1 | 22 | 2 | 84 | - | - | 1 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lens - Laval
|
Ligue 2 | 2017-05-01 | 6.8 | 90 | Middenvelder | - | - | 3 | 1 | 22 | 1 | 75 | - | - | 1 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
LE Havre - Lens
|
Ligue 2 | 2017-04-24 | 6.6 | 45 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 11 | 0 | 78 | - | - | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lens - Stade Brestois 29
(wissel) |
Ligue 2 | 2017-04-01 | 6.4 | 21 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 13 | 0 | 86 | - | - | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lens - Sochaux
(wissel) |
Ligue 2 | 2017-03-13 | 6.8 | 23 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 14 | 0 | 87 | - | - | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
RED Star FC 93 - Lens
|
Ligue 2 | 2017-03-03 | 7.2 | 52 | Middenvelder | - | - | 3 | 0 | 9 | 1 | 69 | - | - | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lens - Valenciennes
|
Ligue 2 | 2017-02-25 | 6.8 | 58 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 19 | 1 | 82 | - | - | 0 | 8 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Orleans - Lens
|
Ligue 2 | 2017-02-20 | 7.2 | 35 | Middenvelder | - | 1 | 0 | 0 | 15 | 2 | 93 | - | - | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lens - Clermont Foot
(wissel) |
Ligue 2 | 2017-02-13 | 7.0 | 20 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 12 | 2 | 85 | - | - | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Amiens - Lens
|
Ligue 2 | 2017-01-28 | 0.0 | 1 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lorient - Rennes
|
Ligue 1 | 2016-11-29 | 6.3 | 33 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 11 | 0 | 100 | - | - | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Rennes - Angers
(wissel) |
Ligue 1 | 2016-11-19 | 6.5 | 4 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 100 | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Rennes - Metz
(wissel) |
Ligue 1 | 2016-10-30 | 6.8 | 14 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 14 | 1 | 100 | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Dijon - Rennes
|
Ligue 1 | 2016-09-24 | 6.6 | 77 | Middenvelder | - | - | 2 | 0 | 22 | 2 | 91 | - | - | 0 | 10 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Rennes - Marseille
(wissel) |
Ligue 1 | 2016-09-21 | 6.5 | 8 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 6 | 0 | 100 | - | - | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Monaco - Rennes
|
Ligue 1 | 2016-09-17 | 6.6 | 15 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 6 | 0 | 85 | - | - | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Rennes - Nancy
(wissel) |
Ligue 1 | 2016-08-20 | 0.0 | 1 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 100 | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Nice - Rennes
|
Ligue 1 | 2016-08-14 | 6.5 | 11 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 44 | - | - | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Nice - Rennes
|
Ligue 1 | 2016-08-14 | 6.5 | 11 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 44 | - | - | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Rennes - Bastia
(wissel) |
Ligue 1 | 2016-05-14 | 6.8 | 23 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 15 | 3 | 88 | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Rennes - Lyon
(wissel) |
Ligue 1 | 2016-03-13 | 6.3 | 10 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 100 | - | - | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Statistiek | Seizoen 2016 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 20 | - | - | 22 | - | - |
| Minuten gespeeld | 723 | 36.2 | - | 756 | 34.4 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 1 | 0.05 | 0.12 | 1 | 0.05 | 0.12 |
| Assists | 1 | 0.05 | 0.12 | 1 | 0.05 | 0.12 |
| Goals + assists | 2 | 0.10 | 0.25 | 2 | 0.09 | 0.24 |
| Schoten | 18 | 0.90 | 2.24 | 18 | 0.82 | 2.14 |
| Schoten op doel | 4 | 0.20 | 0.50 | 4 | 0.18 | 0.48 |
| Dribbels | 11 | 0.55 | 1.37 | 11 | 0.50 | 1.31 |
| Dribbels gelukt | 8 | 0.40 | 1.00 | 8 | 0.36 | 0.95 |
| Passing | ||||||
| Passes | 250 | 12.50 | 31.12 | 268 | 12.18 | 31.90 |
| Sleutelpasses | 12 | 0.60 | 1.49 | 15 | 0.68 | 1.79 |
| Aangekomen passes | 1,622 | 81.10 | 201.91 | 1,810 | 82.27 | 215.48 |
| Verdedigend | ||||||
| Intercepties | 6 | 0.30 | 0.75 | 6 | 0.27 | 0.71 |
| Duels | 78 | 3.90 | 9.71 | 81 | 3.68 | 9.64 |
| Duels gewonnen | 36 | 1.80 | 4.48 | 36 | 1.64 | 4.29 |
| Voorbijgespeeld | 6 | 0.30 | 0.75 | 8 | 0.36 | 0.95 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 7 | 0.35 | 0.87 | 7 | 0.32 | 0.83 |
| Fouten uitgelokt | 7 | 0.35 | 0.87 | 7 | 0.32 | 0.83 |
| Gele kaarten | 1 | 0.05 | 0.12 | 1 | 0.05 | 0.12 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Kermit Romeo Erasmus
Kermit Romeo Erasmus scoorde ooit in 6/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2017-03-25.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Kermit Romeo Erasmus
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Mamelodi Sundowns
|
Orlando Pirates
|
Transfer | - | |
Cape Town City
|
Mamelodi Sundowns
|
Transfer | - | |
Vitoria Setubal
|
Cape Town City
|
Transfer | - | |
Vasby United
|
Vitoria Setubal
|
Transfer | - | |
Rennes
|
Vasby United
|
Gratis | € 0 | |
Lens
|
Rennes
|
Transfer | - | |
Rennes
|
Lens
|
Uitgeleend | - | |
Orlando Pirates
|
Rennes
|
Transfer | - | |
Supersport United
|
Orlando Pirates
|
Transfer | - | |
Feyenoord
|
Excelsior
|
Uitgeleend | - | |
Supersport United
|
Feyenoord
|
Transfer | € 1,5 miljoen |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Kermit Romeo Erasmus in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Kermit Romeo Erasmus in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Kermit Romeo Erasmus in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Kermit Romeo Erasmus een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Kermit Romeo Erasmus een assist heeft gegeven in de match.