Joris Correa
Gokulam
Vorige club
Olympique d'Alès tot 2024-08-30
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
32Afkomst
FrankrijkGeboortedatum
1993-12-25Geboorteplaats
DrancyGeboorteland
FrankrijkLengte
174 cmGewicht
68 kgCarrièrestatistieken Joris Correa
Vergelijk Joris Correa met een andere speler
Hoe doet Joris Correa het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Joris Correa vs Pape Meïssa Ba · Joris Correa vs Jordan Tell · Joris Correa vs Abdulia Sanyang
Stats Joris Correa
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Bordeaux - Grenoble
(wissel) |
Ligue 2 | 2023-04-24 | 7.2 | 10 | Aanvaller | - | - | 3 | 2 | 10 | - | 7 | 1 | - | - | 3 | 2 | 1 | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lyon - Grenoble
(wissel) |
Coupe de France | 2023-02-28 | 6.6 | 9 | Aanvaller | - | - | 1 | - | 13 | - | 11 | - | - | 1 | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Vierzon FC - Grenoble
|
Coupe de France | 2023-02-08 | 7.6 | 79 | Middenvelder | - | - | 2 | 1 | 64 | 1 | 54 | 4 | - | - | 13 | 9 | 3 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Stade Plabennec - Grenoble
(wissel) |
Coupe de France | 2023-01-21 | 6.7 | 12 | Aanvaller | - | - | - | - | 6 | - | 4 | - | - | - | 4 | 1 | 1 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Grenoble - Nimes
(wissel) |
Coupe de France | 2023-01-06 | 6.6 | 11 | Aanvaller | - | - | - | - | 11 | - | 7 | 2 | - | 1 | 4 | 2 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Grenoble - Bordeaux
(wissel) |
Ligue 2 | 2022-08-22 | - | 1 | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2022 | ||||||||||
Coupe de France
|
4 | 1 | 111 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.88 |
Ligue 2
|
2 | 0 | 11 | - | - | - | - | 0 | 0 | 7.20 |
| Totaal 2022 | 6 | 1 | 122 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.94 |
| Volledige carrière | 6 | 1 | 122 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.94 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 6 | - | - |
| Minuten gespeeld | 122 | 20.3 | - |
| Aanvallend | |||
| Schoten | 6 | 1.00 | 4.43 |
| Schoten op doel | 3 | 0.50 | 2.21 |
| Dribbels | 5 | 0.83 | 3.69 |
| Dribbels gelukt | 2 | 0.33 | 1.48 |
| Passing | |||
| Passes | 104 | 17.33 | 76.72 |
| Sleutelpasses | 1 | 0.17 | 0.74 |
| Aangekomen passes | 83 | 13.83 | 61.23 |
| Verdedigend | |||
| Tackles | 7 | 1.17 | 5.16 |
| Intercepties | 2 | 0.33 | 1.48 |
| Duels | 24 | 4.00 | 17.70 |
| Duels gewonnen | 14 | 2.33 | 10.33 |
| Voorbijgespeeld | 1 | 0.17 | 0.74 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 3 | 0.50 | 2.21 |
| Fouten uitgelokt | 5 | 0.83 | 3.69 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Joris Correa
Joris Correa scoorde ooit in 27/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2015-12-05.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 1 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Joris Correa
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Olympique d'Alès
|
Gokulam
|
Gratis | € 0 | |
Chambly Thelle FC
|
Grenoble
|
Transfer | - | |
Orleans
|
Chambly Thelle FC
|
Gratis | € 0 | |
Orleans
|
Chambly Thelle FC
|
Uitgeleend | - | |
Chambly Thelle FC
|
Orleans
|
Transfer | - | |
Sainte Geneviève
|
Chambly Thelle FC
|
Gratis | € 0 | |
Grande-Synthe
|
Sainte Geneviève
|
Gratis | € 0 |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Joris Correa in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Joris Correa een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Joris Correa een assist heeft gegeven in de match.