Jordan Gele
Al Kharaitiyat
Vorige club
FCSB tot 2025-08-19
Biografie
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
34Afkomst
FrankrijkGeboortedatum
1992-09-06Geboorteplaats
HouillesGeboorteland
FrankrijkLengte
192 cmGewicht
89 kgCarrièrestatistieken Jordan Gele
Vergelijk Jordan Gele met een andere speler
Hoe doet Jordan Gele het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Jordan Gele vs Filip Ilie · Jordan Gele vs Sekou Camara · Jordan Gele vs Daniel Birligea
Stats Jordan Gele
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
CFR 1907 Cluj - FCSB
|
Roemeense Liga 1 | 2025-05-23 | 6.9 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 23 | 1 | 19 | 1 | - | - | 8 | 3 | 2 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | - |
FCSB - CS Universitatea Craiova
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2025-05-17 | 6.7 | 17 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 5 | - | 5 | - | - | - | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Universitatea Cluj - FCSB
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2025-05-11 | 7.0 | 14 | Aanvaller | - | 1 | - | - | 5 | 1 | 3 | - | - | - | 1 | - | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FCSB - Dinamo Bucuresti
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2025-05-05 | 6.7 | 8 | Aanvaller | - | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | 1 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rapid - FCSB
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2025-04-27 | 6.5 | 12 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 4 | - | 3 | - | - | - | 4 | 1 | - | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FCSB - CFR 1907 Cluj
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2025-04-20 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
CS Universitatea Craiova - FCSB
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2025-04-13 | 6.2 | 24 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 5 | - | 4 | - | - | - | 3 | 1 | - | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FCSB - Universitatea Cluj
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2025-04-05 | 6.6 | 14 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 6 | - | 3 | - | - | - | 2 | 2 | - | - | - | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - FCSB
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2025-03-30 | 6.0 | 10 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 2 | - | 1 | - | - | - | 6 | 1 | 3 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FCSB - Rapid
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2025-03-16 | 6.3 | 11 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 1 | - | 1 | - | - | - | 1 | - | - | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FCSB - CS Universitatea Craiova
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2025-03-09 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rapid - FCSB
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2025-03-02 | 6.3 | 15 | Aanvaller | - | - | - | - | 7 | - | 5 | - | - | - | 6 | 3 | 1 | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FCSB - Dinamo Bucuresti
|
Roemeense Liga 1 | 2025-02-23 | 7.0 | 75 | Aanvaller | 1 | - | 1 | 1 | 16 | 2 | 10 | 1 | - | 1 | 24 | 7 | 4 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
SCM Gloria Buzău - FCSB
|
Roemeense Liga 1 | 2025-02-16 | 7.3 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 4 | 1 | 29 | 1 | 17 | - | - | - | 15 | 6 | 2 | - | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rapid - Unirea Slobozia
|
Roemeense Liga 1 | 2025-02-04 | 6.6 | 89 | Aanvaller | - | 0 | 2 | 1 | 23 | - | 16 | - | - | 1 | 17 | 7 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Unirea Slobozia - Dinamo Bucuresti
|
Roemeense Liga 1 | 2025-01-31 | 7.3 | 76 | Aanvaller | 1 | 0 | 2 | 1 | 12 | 1 | 9 | 2 | - | - | 10 | 5 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
SCM Gloria Buzău - Unirea Slobozia
|
Roemeense Liga 1 | 2025-01-24 | 7.2 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 27 | 1 | 20 | - | - | - | 24 | 11 | 4 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Unirea Slobozia - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
|
Roemeense Liga 1 | 2025-01-17 | 7.0 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 2 | 1 | 33 | - | 23 | - | - | - | 16 | 7 | 2 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Petrolul Ploiesti - Unirea Slobozia
|
Roemeense Liga 1 | 2024-12-22 | 6.3 | 90 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 24 | 1 | 16 | 1 | - | - | 18 | 6 | 2 | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Unirea Slobozia - CFR 1907 Cluj
|
Roemeense Liga 1 | 2024-12-15 | 6.7 | 90 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 17 | 2 | 15 | 2 | - | 1 | 17 | 7 | 2 | - | 3 | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Uta Arad - Unirea Slobozia
|
Roemeense Liga 1 | 2024-12-08 | 6.5 | 82 | Aanvaller | - | - | 1 | - | 25 | 1 | 20 | - | - | - | 11 | 4 | 1 | - | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Unirea Slobozia - AFC Hermannstadt
|
Roemeense Liga 1 | 2024-11-30 | 7.0 | 94 | Aanvaller | - | 1 | 3 | 2 | 32 | 1 | 20 | - | - | - | 11 | 6 | 1 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FCSB - Unirea Slobozia
|
Roemeense Liga 1 | 2024-11-24 | 6.7 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 28 | 1 | 17 | 2 | - | 2 | 20 | 7 | 2 | 1 | 6 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Unirea Slobozia - Farul Constanta
|
Roemeense Liga 1 | 2024-11-10 | 7.3 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 3 | 1 | 33 | 3 | 24 | - | - | - | 15 | 5 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Unirea Slobozia - FC Botosani
|
Roemeense Liga 1 | 2024-11-04 | 7.3 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 1 | 1 | 17 | 2 | 11 | 1 | 1 | - | 11 | 5 | 6 | 3 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Oţelul - Unirea Slobozia
|
Roemeense Liga 1 | 2024-10-27 | 7.0 | 90 | Aanvaller | - | 1 | 1 | - | 16 | 1 | 12 | - | - | - | 22 | 7 | 5 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Politehnica Iasi - Unirea Slobozia
|
Roemeense Liga 1 | 2024-10-21 | 7.2 | 90 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 28 | 1 | 21 | 1 | - | - | 16 | 11 | 3 | 2 | - | 4 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Unirea Slobozia - Universitatea Cluj
|
Roemeense Liga 1 | 2024-10-05 | 6.9 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 2 | 1 | 20 | - | 17 | - | - | 1 | 13 | 2 | 2 | - | 4 | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
CS Universitatea Craiova - Unirea Slobozia
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2024-09-30 | 6.9 | 28 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 15 | - | 12 | - | - | - | 6 | 5 | 1 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Unirea Slobozia - Rapid
|
Roemeense Liga 1 | 2024-09-23 | 6.2 | 59 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 16 | - | 8 | - | 1 | - | 14 | 3 | 1 | - | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - Unirea Slobozia
|
Roemeense Liga 1 | 2024-09-13 | 6.2 | 90 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 27 | 1 | 20 | - | - | - | 26 | 4 | 4 | 1 | 8 | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Unirea Slobozia - SCM Gloria Buzău
|
Roemeense Liga 1 | 2024-09-02 | 6.9 | 58 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 12 | 1 | 3 | - | - | - | 12 | 6 | 2 | 1 | - | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Unirea Slobozia - Petrolul Ploiesti
|
Roemeense Liga 1 | 2024-08-16 | 6.0 | 50 | Aanvaller | 1 | 0 | 2 | 1 | 9 | 2 | 7 | 1 | - | - | 22 | 5 | 2 | - | 2 | 2 | 0 | 1 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
CFR 1907 Cluj - Unirea Slobozia
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2024-08-11 | 6.9 | 45 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 11 | 1 | 9 | - | - | - | 12 | 6 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Unirea Slobozia - Uta Arad
|
Roemeense Liga 1 | 2024-08-05 | 6.7 | 84 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 27 | - | 23 | - | - | 1 | 13 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
AFC Hermannstadt - Unirea Slobozia
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2024-07-26 | 7.0 | 24 | Aanvaller | - | 0 | 3 | 1 | 8 | - | 8 | - | - | - | 5 | 3 | - | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Unirea Slobozia - FCSB
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2024-07-19 | 6.9 | 32 | Aanvaller | - | 1 | - | - | 12 | 2 | 9 | - | - | - | 7 | 2 | 2 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Farul Constanta - Unirea Slobozia
|
Roemeense Liga 1 | 2024-07-12 | 7.0 | 55 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 22 | 1 | 11 | - | - | - | 11 | 6 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2024 | ||||||||||
Roemeense Liga 1
|
36 | 23 | 2,146 | 6 | 4 | 10 | 358 | 6 | 1 | 6.76 |
| Volledige carrière | 36 | 23 | 2,146 | 6 | 4 | 10 | 358 | 6 | 1 | 6.76 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 36 | - | - |
| Minuten gespeeld | 2,146 | 59.6 | - |
| Aanvallend | |||
| Goals | 6 | 0.17 | 0.25 |
| Assists | 4 | 0.11 | 0.17 |
| Goals + assists | 10 | 0.28 | 0.42 |
| Schoten | 35 | 0.97 | 1.47 |
| Schoten op doel | 15 | 0.42 | 0.63 |
| Dribbels | 72 | 2.00 | 3.02 |
| Dribbels gelukt | 30 | 0.83 | 1.26 |
| Buitenspel | 6 | 0.17 | 0.25 |
| Passing | |||
| Passes | 597 | 16.58 | 25.04 |
| Sleutelpasses | 28 | 0.78 | 1.17 |
| Aangekomen passes | 422 | 11.72 | 17.70 |
| Verdedigend | |||
| Tackles | 12 | 0.33 | 0.50 |
| Intercepties | 7 | 0.19 | 0.29 |
| Geblokte schoten | 2 | 0.06 | 0.08 |
| Duels | 422 | 11.72 | 17.70 |
| Duels gewonnen | 159 | 4.42 | 6.67 |
| Voorbijgespeeld | 6 | 0.17 | 0.25 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 62 | 1.72 | 2.60 |
| Fouten uitgelokt | 50 | 1.39 | 2.10 |
| Gele kaarten | 6 | 0.17 | 0.25 |
| Rode kaarten | 1 | 0.03 | 0.04 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty versierd | 1 | 0.03 | 0.04 |
Bingokaart scorende minuten Jordan Gele
Jordan Gele scoorde ooit in 7/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2023-02-04.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Jordan Gele
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
FCSB
|
Al Kharaitiyat
|
Gratis | € 0 | |
FCSB
|
Al Kharaitiyat
|
Gratis | € 0 | |
Unirea Slobozia
|
FCSB
|
Transfer | - | |
FC WIL 1900
|
Unirea Slobozia
|
Gratis | € 0 | |
Viitorul Şelimbăr
|
FC WIL 1900
|
Gratis | € 0 | |
Rapperswil
|
Viitorul Şelimbăr
|
Gratis | € 0 | |
FC Winterthur
|
Rapperswil
|
Gratis | € 0 |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Jordan Gele in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Jordan Gele een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Jordan Gele een assist heeft gegeven in de match.