Biografie
Jonathan Stöver is een 27-jarige voetballer uit Duitsland die meestal als middenvelder speelt. De laatste match die Jonathan speelde was Phönix Lübeck - SC Paderborn 07 op 2026-08-23.
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
27Afkomst
DuitslandGeboortedatum
1999-06-22Geboorteland
DuitslandCarrièrestatistieken Jonathan Stöver
Volledige carrière · 2024 - 2026
Wedstrijden
2
2 in de basis
Minuten gespeeld
148
74 per wedstrijd
Goals
0
0.00 per 90 minuten
Assists
0
0.00 per 90 minuten
Goals + assists
0
FN rating
6.24
gemiddeld
Kaarten
0 / 0
Seizoen 2026
Wedstrijden
1
1 in de basis
Minuten gespeeld
73
73 per wedstrijd
Goals
0
0.00 per 90 minuten
Assists
0
0.00 per 90 minuten
Goals + assists
0
FN rating
6.27
gemiddeld
Kaarten
0 / 0
DFB Pokal · 2026
Wedstrijden
1
1 in de basis
Minuten gespeeld
73
73 per wedstrijd
Goals
0
0.00 per 90 minuten
Assists
0
0.00 per 90 minuten
Goals + assists
0
FN rating
6.27
gemiddeld
Kaarten
0 / 0
Seizoen 2024
Wedstrijden
1
1 in de basis
Minuten gespeeld
75
75 per wedstrijd
Goals
-
Assists
0
0.00 per 90 minuten
Goals + assists
0
FN rating
6.20
gemiddeld
Kaarten
0 / 0
DFB Pokal · 2024
Wedstrijden
1
1 in de basis
Minuten gespeeld
75
75 per wedstrijd
Goals
-
Assists
0
0.00 per 90 minuten
Goals + assists
0
FN rating
6.20
gemiddeld
Kaarten
0 / 0
DFB Pokal · 2024 - 2026
Wedstrijden
2
2 in de basis
Minuten gespeeld
148
74 per wedstrijd
Goals
0
0.00 per 90 minuten
Assists
0
0.00 per 90 minuten
Goals + assists
0
FN rating
6.24
gemiddeld
Kaarten
0 / 0
Geen gegevens beschikbaar
Volledige carrière · 2024 - 2026
Wedstrijden
2
2 in de basis
Minuten gespeeld
148
74 per wedstrijd
Goals
0
0.00 per 90 minuten
Assists
0
0.00 per 90 minuten
Goals + assists
0
FN rating
6.24
gemiddeld
Kaarten
0 / 0
Slaagpercentages over de hele carrière
Schoten op doel
0.0%
Doelpunten per schot
0.0%
Dribbels gelukt
100.0%
Duels gewonnen
35.7%
Basisplaatsen
100.0%
Vergelijk Jonathan Stöver met een andere speler
Hoe doet Jonathan Stöver het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Stats Jonathan Stöver
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Phönix Lübeck - SC Paderborn 07
|
DFB Pokal | 2026-08-23 | 6.3 | 73 | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 1 | 6 | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Phönix Lübeck - Borussia Dortmund
|
DFB Pokal | 2024-08-17 | 6.2 | 75 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 10 | - | 8 | 2 | 1 | 1 | 10 | 3 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
Min
Minuten gespeeld
Pos
Positie
G
Goals
A
Assists
Sch
Schoten
SchD
Schoten op doel
Pas
Passes
SlPas
Sleutelpasses
Pas+
Aangekomen passes
Tkl
Tackles
Blk
Geblokte schoten
Int
Intercepties
Du
Duels
Du+
Duels gewonnen
Dri
Dribbels
Dri+
Dribbels gelukt
Fout
Fouten begaan
Fout+
Fouten uitgelokt
Gele kaarten
Rode kaarten
BS
Buitenspel
Red
Reddingen
DT
Tegendoelpunten
PenG
Penalty gescoord
PenM
Penalty gemist
PenR
Penalty gestopt
wissel
Wisselspeler
| Statistiek | Seizoen 2026 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 1 | - | - | 2 | - | - |
| Minuten gespeeld | 73 | 73.0 | - | 148 | 74.0 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Schoten | 1 | 1.00 | 1.23 | 1 | 0.50 | 0.61 |
| Schoten op doel | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Dribbels | 1 | 1.00 | 1.23 | 1 | 0.50 | 0.61 |
| Dribbels gelukt | 1 | 1.00 | 1.23 | 1 | 0.50 | 0.61 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.50 | 0.61 |
| Passing | ||||||
| Passes | 9 | 9.00 | 11.10 | 19 | 9.50 | 11.55 |
| Sleutelpasses | 1 | 1.00 | 1.23 | 1 | 0.50 | 0.61 |
| Aangekomen passes | 6 | 6.00 | 7.40 | 14 | 7.00 | 8.51 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 1.00 | 1.22 |
| Intercepties | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.50 | 0.61 |
| Geblokte schoten | 1 | 1.00 | 1.23 | 2 | 1.00 | 1.22 |
| Duels | 4 | 4.00 | 4.93 | 14 | 7.00 | 8.51 |
| Duels gewonnen | 2 | 2.00 | 2.47 | 5 | 2.50 | 3.04 |
| Voorbijgespeeld | - | - | - | 5 | 2.50 | 3.04 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 1 | 1.00 | 1.23 | 2 | 1.00 | 1.22 |
| Fouten uitgelokt | 1 | 1.00 | 1.23 | 2 | 1.00 | 1.22 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | - | - | - | 0 | 0.00 | 0.00 |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Jonathan Stöver in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Jonathan Stöver een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Jonathan Stöver een assist heeft gegeven in de match.
