Jonathan Matías Blanco
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
39Afkomst
ArgentiniëGeboortedatum
1987-04-29Geboorteplaats
José C. PazGeboorteland
ArgentiniëLengte
184 cmGewicht
81 kgCarrièrestatistieken Jonathan Matías Blanco
Vergelijk Jonathan Matías Blanco met een andere speler
Hoe doet Jonathan Matías Blanco het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Jonathan Matías Blanco vs Lucas Ariel Villarruel · Jonathan Matías Blanco vs Francisco Andrés Pizzini · Jonathan Matías Blanco vs Rodrigo Martín Cabalucci
Stats Jonathan Matías Blanco
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Patronato - Olimpo Bahia Blanca
|
Liga Profesional | 2017-12-08 | 7.1 | 74 | Middenvelder | - | - | 2 | 1 | 29 | 1 | 74 | - | - | 0 | 8 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Olimpo Bahia Blanca - Chacarita Juniors
|
Liga Profesional | 2017-12-02 | 8.7 | 90 | Middenvelder | - | 2 | 1 | 1 | 27 | 4 | 65 | - | - | 2 | 23 | 15 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Velez Sarsfield - Olimpo Bahia Blanca
|
Liga Profesional | 2017-11-27 | 7.0 | 90 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 33 | 0 | 63 | - | - | 0 | 19 | 11 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lanus - Olimpo Bahia Blanca
|
Liga Profesional | 2017-11-04 | - | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 21 | - | 80 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Olimpo Bahia Blanca - Huracan
|
Liga Profesional | 2017-10-16 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 33 | 3 | 70 | - | - | 0 | 19 | 9 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Union Santa Fe - Olimpo Bahia Blanca
©️ |
Liga Profesional | 2017-09-29 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 37 | 0 | 71 | - | - | 2 | 17 | 10 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Newells Old Boys - Olimpo Bahia Blanca
|
Liga Profesional | 2017-09-16 | 6.7 | 17 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 15 | 2 | 75 | - | - | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Olimpo Bahia Blanca - Independiente
(wissel) |
Liga Profesional | 2017-09-09 | 6.7 | 14 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 5 | 0 | 71 | - | - | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Aldosivi - Olimpo Bahia Blanca
|
Liga Profesional | 2017-06-26 | 7.1 | 90 | Middenvelder | - | - | 2 | 0 | 11 | 0 | 52 | - | - | 1 | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Olimpo Bahia Blanca - Boca Juniors
|
Liga Profesional | 2017-06-21 | 7.1 | 90 | Middenvelder | - | - | 2 | 1 | 22 | 1 | 66 | - | - | 2 | 14 | 8 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Independiente - Olimpo Bahia Blanca
©️ |
Liga Profesional | 2017-06-18 | 8.0 | 90 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 19 | 0 | 61 | - | - | 6 | 24 | 17 | 2 | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Sarandi - Olimpo Bahia Blanca
|
Liga Profesional | 2017-06-01 | 7.2 | 45 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 11 | 1 | 57 | - | - | 4 | 9 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Newells Old Boys - Olimpo Bahia Blanca
©️ |
Liga Profesional | 2017-05-27 | 7.3 | 90 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 35 | 0 | 81 | - | - | 2 | 23 | 13 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Olimpo Bahia Blanca - Estudiantes L.P.
(wissel) |
Liga Profesional | 2017-05-22 | 6.8 | 19 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 57 | - | - | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Olimpo Bahia Blanca - Atletico DE Rafaela
|
Liga Profesional | 2017-04-30 | 6.5 | 67 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 12 | 0 | 48 | - | - | 0 | 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Patronato - Olimpo Bahia Blanca
©️ |
Liga Profesional | 2017-04-24 | 7.3 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 28 | 1 | 62 | - | - | 2 | 16 | 10 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Olimpo Bahia Blanca - Velez Sarsfield
|
Liga Profesional | 2017-04-15 | 6.8 | 75 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 19 | 1 | 54 | - | - | 2 | 13 | 8 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Olimpo Bahia Blanca - San Martin S.J.
©️ |
Liga Profesional | 2017-04-03 | 6.9 | 84 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 15 | 1 | 51 | - | - | 1 | 13 | 7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Talleres Cordoba - Olimpo Bahia Blanca
|
Liga Profesional | 2017-03-28 | 6.2 | 90 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 11 | 0 | 57 | - | - | 1 | 16 | 7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Olimpo Bahia Blanca - Banfield
|
Liga Profesional | 2017-03-19 | 7.3 | 76 | Middenvelder | - | - | 4 | 1 | 15 | 0 | 55 | - | - | 0 | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Colon Santa Fe - Olimpo Bahia Blanca
|
Liga Profesional | 2017-03-14 | 7.6 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 18 | 1 | 72 | - | - | 6 | 14 | 8 | 1 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Olimpo Bahia Blanca - River Plate
|
Liga Profesional | 2016-12-18 | - | 90 | Middenvelder | - | - | 2 | 0 | - | - | - | 3 | 0 | 1 | - | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | 2 | 0 | 0 | - |
Racing Club - Olimpo Bahia Blanca
|
Liga Profesional | 2016-12-10 | - | 90 | Middenvelder | 1 | - | 2 | 1 | - | - | - | 6 | 0 | 2 | - | - | - | - | 3 | 0 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rosario Central - Olimpo Bahia Blanca
|
Liga Profesional | 2016-11-26 | - | 55 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | - | - | - | 2 | 0 | 1 | - | - | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 1 | 0 | 0 | - |
Quilmes - Olimpo Bahia Blanca
|
Liga Profesional | 2016-09-30 | - | 79 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | - | - | - | 5 | 0 | 1 | - | - | - | - | 1 | 5 | 1 | 0 | - | - | 2 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2017 | ||||||||||
Liga Profesional
|
8 | 7 | 555 | - | 2 | 2 | - | 2 | 0 | 7.14 |
| Seizoen 2016 | ||||||||||
Liga Profesional
|
17 | 16 | 1,310 | 1 | - | 1 | 1,310 | 8 | 0 | 7.08 |
| Volledige carrière | 25 | 23 | 1,865 | 1 | 2 | 3 | 1,865 | 10 | 0 | 7.11 |
| Statistiek | Seizoen 2017 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 8 | - | - | 25 | - | - |
| Minuten gespeeld | 555 | 69.4 | - | 1,865 | 74.6 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | - | - | - | 1 | 0.04 | 0.05 |
| Assists | 2 | 0.25 | 0.32 | 2 | 0.08 | 0.10 |
| Goals + assists | 2 | 0.25 | 0.32 | 3 | 0.12 | 0.14 |
| Schoten | 5 | 0.63 | 0.81 | 20 | 0.80 | 0.97 |
| Schoten op doel | 3 | 0.38 | 0.49 | 8 | 0.32 | 0.39 |
| Dribbels | 6 | 0.75 | 0.97 | 15 | 0.60 | 0.72 |
| Dribbels gelukt | 6 | 0.75 | 0.97 | 14 | 0.56 | 0.68 |
| Passing | ||||||
| Passes | 200 | 25.00 | 32.43 | 420 | 16.80 | 20.27 |
| Sleutelpasses | 10 | 1.25 | 1.62 | 16 | 0.64 | 0.77 |
| Aangekomen passes | 569 | 71.13 | 92.27 | 1,342 | 53.68 | 64.76 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 3 | 0.38 | 0.49 | 19 | 0.76 | 0.92 |
| Intercepties | 4 | 0.50 | 0.65 | 37 | 1.48 | 1.79 |
| Geblokte schoten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Duels | 95 | 11.88 | 15.41 | 262 | 10.48 | 12.64 |
| Duels gewonnen | 54 | 6.75 | 8.76 | 152 | 6.08 | 7.34 |
| Voorbijgespeeld | 8 | 1.00 | 1.30 | 31 | 1.24 | 1.50 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 14 | 1.75 | 2.27 | 45 | 1.80 | 2.17 |
| Fouten uitgelokt | 4 | 0.50 | 0.65 | 21 | 0.84 | 1.01 |
| Gele kaarten | 2 | 0.25 | 0.32 | 10 | 0.40 | 0.48 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Jonathan Matías Blanco
Jonathan Matías Blanco scoorde ooit in 7/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2015-02-15.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Jonathan Matías Blanco
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Sparta-KT
|
Tacuary
|
Gratis | € 0 | |
Estudiantes de Rio Cuarto
|
Tacuary
|
Gratis | € 0 | |
San Martin S.J.
|
Estudiantes de Rio Cuarto
|
Gratis | € 0 | |
Barracas Central
|
San Martin S.J.
|
Gratis | € 0 | |
All Boys
|
Barracas Central
|
Gratis | € 0 | |
Agropecuario
|
All Boys
|
Gratis | € 0 | |
Olimpo Bahia Blanca
|
Agropecuario
|
Gratis | € 0 | |
Tigre
|
Olimpo Bahia Blanca
|
Transfer | € 60.000 | |
Tigre
|
Olimpo Bahia Blanca
|
Uitgeleend | - | |
Tigre
|
Aldosivi
|
Uitgeleend | - |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Jonathan Matías Blanco in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Jonathan Matías Blanco een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Jonathan Matías Blanco een assist heeft gegeven in de match.

