John Tshibumbu
Tours
Vorige club
Gazelec FC Ajaccio tot 2017-07-01
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
37Afkomst
Democratische Republiek CongoGeboortedatum
1989-01-06Geboorteplaats
CannesGeboorteland
FrankrijkLengte
176 cmGewicht
70 kgCarrièrestatistieken John Tshibumbu
Vergelijk John Tshibumbu met een andere speler
Hoe doet John Tshibumbu het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: John Tshibumbu vs Emanuel Robert Maah · John Tshibumbu vs Sekou Cissé · John Tshibumbu vs Cheick Fanta-Mady Diarra
Stats John Tshibumbu
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
LE Havre - Tours
|
Ligue 2 | 2018-05-11 | 6.4 | 59 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 6 | 0 | 54 | - | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Tours - Lens
(wissel) |
Ligue 2 | 2018-05-04 | 4.7 | 8 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 100 | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Nancy - Tours
|
Ligue 2 | 2018-04-27 | 6.6 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 17 | 1 | 68 | - | 0 | 0 | 10 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Tours - Quevilly
(wissel) |
Ligue 2 | 2018-04-24 | 6.4 | 20 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 2 | 0 | 100 | - | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Tours
|
Ligue 2 | 2018-04-20 | 6.1 | 62 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 7 | 0 | 77 | - | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Tours - Chateauroux
|
Ligue 2 | 2018-04-13 | 6.5 | 90 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 13 | 0 | 76 | - | 0 | 0 | 6 | 2 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Bourg-en-bresse 01 - Tours
|
Ligue 2 | 2018-04-06 | 6.7 | 61 | Aanvaller | - | 1 | 0 | 0 | 10 | 1 | 71 | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Tours - Valenciennes
(wissel) |
Ligue 2 | 2018-04-03 | 6.5 | 15 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 2 | 0 | 40 | - | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sochaux - Tours
|
Ligue 2 | 2018-03-16 | 6.5 | 57 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 5 | 0 | 62 | - | - | 0 | 12 | 6 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Stade Brestois 29 - Tours
|
Ligue 2 | 2018-03-02 | 7.0 | 77 | Aanvaller | - | 1 | 0 | 0 | 9 | 1 | 75 | - | - | 0 | 11 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Tours - Orleans
|
Ligue 2 | 2018-02-23 | 6.7 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 15 | 2 | 93 | - | - | 0 | 14 | 3 | 3 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Nimes - Tours
|
Ligue 2 | 2018-02-16 | 7.3 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 8 | 0 | 72 | - | - | 1 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Tours - Paris FC
|
Ligue 2 | 2018-02-09 | 7.1 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 11 | 0 | 73 | - | - | 0 | 11 | 3 | 1 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Tours - Auxerre
|
Ligue 2 | 2018-02-02 | 6.7 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 6 | 1 | 75 | - | - | 1 | 11 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ajaccio - Tours
|
Ligue 2 | 2018-01-27 | 6.7 | 56 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 6 | 1 | 60 | - | - | 0 | 17 | 6 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Tours - Nancy
|
Ligue 2 | 2017-12-08 | 7.1 | 45 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 4 | 0 | 80 | - | - | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Quevilly - Tours
|
Ligue 2 | 2017-11-28 | 6.4 | 90 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 14 | 0 | 82 | - | - | 1 | 11 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Tours - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 2 | 2017-11-24 | 6.4 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 14 | 0 | 73 | - | - | 0 | 12 | 6 | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Chateauroux - Tours
|
Ligue 2 | 2017-11-17 | 6.6 | 21 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 2 | 0 | 100 | - | - | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Auxerre - Tours
|
Ligue 2 | 2017-09-08 | 6.7 | 13 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 33 | - | - | 0 | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ajaccio - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 2 | 2017-05-08 | 6.5 | 6 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 66 | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Valenciennes
|
Ligue 2 | 2017-04-28 | 6.9 | 77 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 14 | 0 | 87 | - | - | 0 | 9 | 5 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sochaux - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 2 | 2017-04-21 | 7.4 | 7 | Aanvaller | 1 | - | 1 | 1 | 1 | 0 | 100 | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Nimes - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 2 | 2017-02-24 | 6.8 | 19 | Aanvaller | - | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | - | - | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Niort
|
Ligue 2 | 2017-02-17 | 7.3 | 81 | Aanvaller | 1 | - | 4 | 1 | 11 | 1 | 73 | - | - | 1 | 11 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Amiens - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 2 | 2017-02-10 | 6.4 | 90 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 13 | 2 | 65 | - | - | 0 | 22 | 7 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Stade de Reims
|
Ligue 2 | 2017-02-07 | 7.3 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 2 | 11 | 0 | 64 | - | - | 0 | 18 | 9 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Laval
(wissel) |
Ligue 2 | 2017-01-27 | 6.5 | 30 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 3 | 1 | 60 | - | - | 0 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
LE Havre - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 2 | 2017-01-20 | 6.4 | 9 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Auxerre
(wissel) |
Ligue 2 | 2017-01-13 | 7.0 | 25 | Aanvaller | - | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 75 | - | - | 0 | 8 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lens - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 2 | 2016-12-17 | 6.5 | 11 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Ajaccio
(wissel) |
Ligue 2 | 2016-12-09 | 6.4 | 17 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 5 | 0 | 71 | - | - | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Valenciennes - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 2 | 2016-11-29 | 6.5 | 14 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 3 | 0 | 60 | - | - | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Sochaux
(wissel) |
Ligue 2 | 2016-11-25 | 6.6 | 12 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 2 | 0 | 100 | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Clermont Foot - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 2 | 2016-11-18 | 6.5 | 14 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 7 | 0 | 87 | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - RED Star FC 93
(wissel) |
Ligue 2 | 2016-11-04 | 0.0 | 1 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Nimes
(wissel) |
Ligue 2 | 2016-09-23 | 6.8 | 45 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 12 | 1 | 80 | - | - | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lorient - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2016-05-14 | 7.1 | 90 | Aanvaller | - | - | 3 | 0 | 20 | 1 | 69 | - | - | 3 | 13 | 7 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lyon - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2016-04-30 | 6.8 | 80 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 11 | 0 | 57 | - | - | 2 | 11 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Lille
(wissel) |
Ligue 1 | 2016-04-16 | 6.4 | 9 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 50 | - | - | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Angers - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2016-04-09 | 6.4 | 21 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 7 | 0 | 70 | - | - | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Marseille
|
Ligue 1 | 2016-03-09 | 7.0 | 72 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 14 | 4 | 63 | - | - | 1 | 17 | 8 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Toulouse - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2016-02-20 | 0.0 | 1 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 100 | - | - | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Guingamp
|
Ligue 1 | 2016-02-06 | 6.7 | 13 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 2 | 1 | 100 | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Nantes - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2016-02-03 | 6.5 | 19 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 66 | - | - | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Rennes - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2016-01-22 | 6.9 | 90 | Aanvaller | - | - | 3 | 0 | 25 | 0 | 78 | - | - | 1 | 15 | 6 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Stade de Reims
|
Ligue 1 | 2016-01-16 | 6.7 | 84 | Aanvaller | - | - | 3 | 1 | 10 | 1 | 58 | - | - | 0 | 13 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Monaco - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2016-01-09 | 6.5 | 67 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 9 | 0 | 75 | - | - | 2 | 13 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Lyon
|
Ligue 1 | 2015-12-20 | 6.2 | 90 | Aanvaller | - | - | 4 | 2 | 13 | 0 | 68 | - | - | 1 | 17 | 5 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Marseille - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2015-12-13 | 6.7 | 49 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 11 | 0 | 78 | - | - | 1 | 9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Nantes
|
Ligue 1 | 2015-12-05 | 7.8 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 7 | 1 | 18 | 1 | 69 | - | - | 0 | 15 | 8 | 0 | 0 | 5 | 4 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Montpellier - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2015-12-02 | 7.3 | 21 | Aanvaller | 1 | - | 1 | 1 | 2 | 0 | 66 | - | - | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Lorient
(wissel) |
Ligue 1 | 2015-11-28 | 6.6 | 9 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 5 | 0 | 100 | - | - | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Bastia - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2015-11-22 | 6.6 | 7 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 66 | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Nice
|
Ligue 1 | 2015-10-24 | 6.6 | 86 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 14 | 0 | 60 | - | - | 0 | 19 | 9 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Saint Etienne - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2015-10-17 | 6.4 | 6 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 100 | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Monaco
(wissel) |
Ligue 1 | 2015-09-13 | 6.4 | 8 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 50 | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Angers
|
Ligue 1 | 2015-08-22 | 6.4 | 45 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 7 | 0 | 70 | - | - | 0 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Paris Saint Germain - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2015-08-16 | 6.3 | 27 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 5 | 0 | 100 | - | - | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Estac Troyes - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2015-08-08 | 6.9 | 84 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 14 | 0 | 77 | 1 | 0 | 0 | 17 | 6 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Statistiek | Seizoen 2017 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 20 | - | - | 60 | - | - |
| Minuten gespeeld | 1,214 | 60.7 | - | 2,830 | 47.2 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 3 | 0.15 | 0.22 | 9 | 0.15 | 0.29 |
| Assists | 2 | 0.10 | 0.15 | 4 | 0.07 | 0.13 |
| Goals + assists | 5 | 0.25 | 0.37 | 13 | 0.22 | 0.41 |
| Schoten | 18 | 0.90 | 1.33 | 68 | 1.13 | 2.16 |
| Schoten op doel | 6 | 0.30 | 0.44 | 19 | 0.32 | 0.60 |
| Dribbels | 15 | 0.75 | 1.11 | 34 | 0.57 | 1.08 |
| Dribbels gelukt | 6 | 0.30 | 0.44 | 13 | 0.22 | 0.41 |
| Buitenspel | - | - | - | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Passing | ||||||
| Passes | 153 | 7.65 | 11.34 | 440 | 7.33 | 13.99 |
| Sleutelpasses | 7 | 0.35 | 0.52 | 23 | 0.38 | 0.73 |
| Aangekomen passes | 1,464 | 73.20 | 108.53 | 4,192 | 69.87 | 133.31 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | - | - | - | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Intercepties | 3 | 0.15 | 0.22 | 16 | 0.27 | 0.51 |
| Geblokte schoten | 1 | 0.05 | 0.07 | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Duels | 156 | 7.80 | 11.57 | 448 | 7.47 | 14.25 |
| Duels gewonnen | 56 | 2.80 | 4.15 | 167 | 2.78 | 5.31 |
| Voorbijgespeeld | 6 | 0.30 | 0.44 | 12 | 0.20 | 0.38 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 23 | 1.15 | 1.71 | 57 | 0.95 | 1.81 |
| Fouten uitgelokt | 28 | 1.40 | 2.08 | 66 | 1.10 | 2.10 |
| Gele kaarten | 3 | 0.15 | 0.22 | 10 | 0.17 | 0.32 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty versierd | - | - | - | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Penalty veroorzaakt | 1 | 0.05 | 0.07 | 2 | 0.03 | 0.06 |
Bingokaart scorende minuten John Tshibumbu
John Tshibumbu scoorde ooit in 14/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2014-09-26.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 1 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers John Tshibumbu
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Gazelec FC Ajaccio
|
Tours
|
Transfer | - | |
Sporting Charleroi
|
Tubize
|
Uitgeleend | - |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij John Tshibumbu in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat John Tshibumbu een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat John Tshibumbu een assist heeft gegeven in de match.