Jerry Ricardo Bengtson Bodden
Olancho
Vorige club
CD Olimpia tot 2026-08-02
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
39Afkomst
HondurasGeboortedatum
1987-04-08Geboorteplaats
Santa Rosa de AguánGeboorteland
HondurasLengte
187 cmGewicht
73 kgCarrièrestatistieken Jerry Ricardo Bengtson Bodden
Vergelijk Jerry Ricardo Bengtson Bodden met een andere speler
Hoe doet Jerry Ricardo Bengtson Bodden het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Jerry Ricardo Bengtson Bodden vs Jorge Renán Benguche Ramírez · Jerry Ricardo Bengtson Bodden vs Ehsan Pahlevan · Jerry Ricardo Bengtson Bodden vs Mehdi Rajabzadeh
Stats Jerry Ricardo Bengtson Bodden
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Club America - CD Olimpia
(wissel) |
CONCACAF Champions Cup | 2026-02-12 | 6.5 | 20 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 2 | - | 1 | - | - | - | 6 | 2 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
CD Olimpia - Club America
(wissel) |
CONCACAF Champions Cup | 2026-02-04 | 6.5 | 11 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 4 | - | 3 | - | - | - | 4 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Honduras - Haiti
|
CONCACAF Gold Cup | 2023-07-03 | 7.7 | 71 | Aanvaller | 1 | - | 3 | 3 | 23 | - | 18 | - | - | - | 5 | 4 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Qatar - Honduras
|
CONCACAF Gold Cup | 2023-06-29 | 6.5 | 72 | Aanvaller | - | - | 2 | - | 10 | - | 6 | - | - | - | 8 | 4 | - | - | 2 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Mexico - Honduras
(wissel) |
CONCACAF Gold Cup | 2023-06-26 | 6.7 | 33 | Aanvaller | - | - | - | - | 8 | - | 5 | - | - | - | 2 | 2 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Atlas - CD Olimpia
©️ |
CONCACAF Champions Cup | 2023-03-15 | 6.5 | 71 | Aanvaller | - | - | - | - | 4 | - | 3 | 1 | - | - | 15 | 4 | 1 | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
CD Olimpia - Atlas
©️ |
CONCACAF Champions Cup | 2023-03-09 | 7.2 | 89 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 12 | - | 7 | - | - | - | 7 | 5 | 1 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | - | 0 | 1 | 0 | - |
Al-Ahli Jeddah - ZOB Ahan
|
AFC Champions League | 2017-05-08 | 7.0 | 88 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 15 | 2 | 65 | - | - | 1 | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
ZOB Ahan - Al Ain
|
AFC Champions League | 2017-04-24 | 6.0 | 84 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 11 | 1 | 64 | - | - | 0 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 1 | - |
ZOB Ahan - Bunyodkor
|
AFC Champions League | 2017-04-11 | 6.8 | 80 | Aanvaller | - | - | 3 | 1 | 10 | 1 | 76 | - | - | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Bunyodkor - ZOB Ahan
|
AFC Champions League | 2017-03-13 | 7.3 | 76 | Aanvaller | 1 | - | 1 | 1 | 18 | 1 | 72 | - | - | 2 | 11 | 4 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
ZOB Ahan - Al-Ahli Jeddah
|
AFC Champions League | 2017-02-28 | 7.0 | 77 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 9 | 1 | 69 | - | - | 0 | 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al Ain - ZOB Ahan
|
AFC Champions League | 2017-02-21 | 7.2 | 73 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 12 | 0 | 70 | - | - | 0 | 9 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
CONCACAF Champions Cup
|
2 | 0 | 31 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.50 |
| Seizoen 2023 | ||||||||||
CONCACAF Gold Cup
|
3 | 2 | 176 | 1 | - | 1 | 176 | 0 | 0 | 6.97 |
CONCACAF Champions Cup
|
2 | 2 | 160 | 1 | - | 1 | 160 | 1 | 0 | 6.85 |
| Totaal 2023 | 5 | 4 | 336 | 2 | - | 2 | 168 | 1 | 0 | 6.92 |
| Seizoen 2017 | ||||||||||
AFC Champions League
|
6 | 6 | 478 | 2 | - | 2 | 239 | 0 | 0 | 6.88 |
| Volledige carrière | 13 | 10 | 845 | 4 | 0 | 4 | 211 | 1 | 0 | 6.84 |
| Statistiek | Seizoen 2026 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 2 | - | - | 13 | - | - |
| Minuten gespeeld | 31 | 15.5 | - | 845 | 65.0 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | - | - | - | 4 | 0.31 | 0.43 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 4 | 0.31 | 0.43 |
| Schoten | - | - | - | 18 | 1.38 | 1.92 |
| Schoten op doel | - | - | - | 9 | 0.69 | 0.96 |
| Dribbels | - | - | - | 6 | 0.46 | 0.64 |
| Dribbels gelukt | - | - | - | 2 | 0.15 | 0.21 |
| Buitenspel | 1 | 0.50 | 2.90 | 5 | 0.38 | 0.53 |
| Passing | ||||||
| Passes | 6 | 3.00 | 17.42 | 138 | 10.62 | 14.70 |
| Sleutelpasses | - | - | - | 6 | 0.46 | 0.64 |
| Aangekomen passes | 4 | 2.00 | 11.61 | 459 | 35.31 | 48.89 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | - | - | - | 1 | 0.08 | 0.11 |
| Intercepties | - | - | - | 4 | 0.31 | 0.43 |
| Duels | 10 | 5.00 | 29.03 | 95 | 7.31 | 10.12 |
| Duels gewonnen | 3 | 1.50 | 8.71 | 38 | 2.92 | 4.05 |
| Voorbijgespeeld | - | - | - | 1 | 0.08 | 0.11 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | - | - | - | 10 | 0.77 | 1.07 |
| Fouten uitgelokt | 1 | 0.50 | 2.90 | 10 | 0.77 | 1.07 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.08 | 0.11 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.08 | 0.11 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.08 | 0.11 |
| Penalty versierd | - | - | - | 2 | 0.15 | 0.21 |
Bingokaart scorende minuten Jerry Ricardo Bengtson Bodden
Jerry Ricardo Bengtson Bodden scoorde ooit in 16/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2014-04-12.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 1 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Jerry Ricardo Bengtson Bodden
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
CD Olimpia
|
Olancho
|
Gratis | € 0 | |
CD Olimpia
|
Olancho
|
Gratis | € 0 | |
Deportivo Saprissa
|
CD Olimpia
|
Gratis | € 0 | |
ZOB Ahan
|
Deportivo Saprissa
|
Transfer | - | |
Persepolis FC
|
ZOB Ahan
|
Transfer | - | |
New England Revolution
|
Belgrano Cordoba
|
Uitgeleend | - | |
CD Motagua
|
New England Revolution
|
Transfer | - | |
Vida
|
CD Motagua
|
Transfer | - |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Jerry Ricardo Bengtson Bodden in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Jerry Ricardo Bengtson Bodden een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Jerry Ricardo Bengtson Bodden een assist heeft gegeven in de match.