James Vaughan
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
38Afkomst
EngelandGeboortedatum
1988-07-14Geboorteplaats
BirminghamGeboorteland
EngelandLengte
180 cmGewicht
79 kgCarrièrestatistieken James Vaughan
Vergelijk James Vaughan met een andere speler
Hoe doet James Vaughan het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: James Vaughan vs Lewis Grabban · James Vaughan vs Joe Garner · James Vaughan vs Will Grigg
Stats James Vaughan
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Portsmouth - Sunderland
(wissel) |
League One | 2019-05-16 | 6.8 | 22 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 3 | 0 | 50 | - | 0 | 0 | 14 | 8 | 1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Nottingham Forest - Wigan
|
Championship | 2019-01-26 | 6.2 | 73 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 5 | 1 | 41 | - | 0 | 0 | 16 | 7 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Wigan - Aston Villa
(wissel) |
Championship | 2019-01-12 | 0.0 | 2 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 50 | - | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Swansea - Wigan
|
Championship | 2018-12-29 | 6.5 | 15 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 66 | - | 0 | 0 | 6 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Wigan - Birmingham
|
Championship | 2018-12-22 | 6.7 | 48 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 4 | 1 | 28 | - | 0 | 0 | 15 | 9 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ipswich - Wigan
|
Championship | 2018-12-15 | 6.5 | 29 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 6 | 0 | 54 | - | 0 | 0 | 8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Wigan - Derby
|
Championship | 2018-12-08 | 6.3 | 30 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 1 | 10 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Bolton - Wigan
|
Championship | 2018-12-01 | 6.7 | 21 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | - | 0 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Wigan - Blackburn
|
Championship | 2018-11-28 | 7.6 | 78 | Aanvaller | 1 | - | 5 | 3 | 6 | 0 | 35 | - | 0 | 0 | 34 | 19 | 0 | 0 | 2 | 5 | 1 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | - |
Middlesbrough - Wigan
|
Championship | 2018-11-10 | 6.2 | 16 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Wigan - Leeds
(wissel) |
Championship | 2018-11-04 | 6.5 | 5 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 50 | - | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Millwall - Wigan
|
Championship | 2018-10-23 | 7.1 | 69 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 7 | 0 | 43 | - | 1 | 0 | 29 | 14 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Wigan - West Brom
(wissel) |
Championship | 2018-10-20 | 0.0 | 1 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Wigan - Hull City
(wissel) |
Championship | 2018-09-18 | 0.0 | 1 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 50 | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Brentford - Wigan
|
Championship | 2018-09-15 | 6.5 | 64 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 3 | 0 | 37 | - | 0 | 0 | 11 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Wigan - Rotherham
(wissel) |
Championship | 2018-09-01 | 7.2 | 30 | Aanvaller | 1 | - | 1 | 1 | 2 | 1 | 33 | - | 0 | 0 | 11 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
QPR - Wigan
|
Championship | 2018-08-25 | 6.7 | 15 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 33 | - | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Wigan - Nottingham Forest
(wissel) |
Championship | 2018-08-18 | 6.7 | 14 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 20 | 1 | 0 | 0 | 10 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Aston Villa - Wigan
|
Championship | 2018-08-11 | 6.4 | 9 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 66 | - | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Wigan - Sheffield Wednesday
(wissel) |
Championship | 2018-08-04 | 6.5 | 20 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 3 | 1 | 37 | - | 0 | 0 | 11 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sunderland - Barnsley
|
Championship | 2018-01-01 | 6.7 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 7 | 0 | 46 | - | - | 0 | 32 | 13 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Nottingham Forest - Sunderland
|
Championship | 2017-12-30 | 6.8 | 25 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 60 | - | - | 0 | 8 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sheffield Utd - Sunderland
|
Championship | 2017-12-26 | 6.5 | 79 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 9 | 0 | 56 | - | - | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sunderland - Birmingham
|
Championship | 2017-12-23 | 6.8 | 75 | Aanvaller | - | - | 3 | 0 | 11 | 1 | 84 | - | - | 0 | 19 | 6 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sunderland - Fulham
|
Championship | 2017-12-16 | 6.9 | 72 | Aanvaller | - | - | 4 | 2 | 16 | 1 | 76 | - | - | 1 | 17 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Wolves - Sunderland
|
Championship | 2017-12-09 | 6.5 | 6 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Burton Albion - Sunderland
|
Championship | 2017-11-25 | 7.4 | 15 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 2 | 2 | 0 | 50 | - | - | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Aston Villa - Sunderland
|
Championship | 2017-11-21 | 6.7 | 27 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 33 | - | - | 0 | 10 | 7 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sunderland - Bolton
(wissel) |
Championship | 2017-10-31 | 6.6 | 45 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 4 | 0 | 36 | - | - | 0 | 14 | 6 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sunderland - Bristol City
(wissel) |
Championship | 2017-10-28 | 6.5 | 11 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 33 | - | - | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Brentford - Sunderland
|
Championship | 2017-10-21 | 6.5 | 6 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 66 | - | - | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sunderland - QPR
|
Championship | 2017-10-14 | 6.7 | 45 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 22 | - | - | 1 | 13 | 8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Preston - Sunderland
|
Championship | 2017-09-30 | 6.9 | 90 | Aanvaller | - | - | 3 | 0 | 16 | 2 | 53 | - | - | 0 | 27 | 13 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ipswich - Sunderland
|
Championship | 2017-09-26 | 7.0 | 90 | Aanvaller | - | - | 4 | 1 | 11 | 0 | 50 | - | - | 0 | 27 | 12 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sunderland - Cardiff
|
Championship | 2017-09-23 | 6.8 | 90 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 10 | 0 | 43 | - | - | 1 | 32 | 14 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Everton - Sunderland
|
EFL Carabao Cup | 2017-09-20 | 7.1 | 86 | Aanvaller | - | - | 5 | 1 | 6 | 0 | 30 | - | - | 0 | 30 | 18 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Hull City - Sunderland
|
Championship | 2017-09-16 | 7.3 | 89 | Aanvaller | 1 | - | 4 | 2 | 8 | 0 | 47 | - | - | 0 | 11 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sunderland - Nottingham Forest
(wissel) |
Championship | 2017-09-12 | 6.7 | 53 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 9 | 0 | 90 | - | - | 0 | 12 | 4 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sunderland - Sheffield Utd
|
Championship | 2017-09-09 | 6.6 | 60 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 13 | 0 | 81 | - | - | 0 | 15 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Barnsley - Sunderland
|
Championship | 2017-08-26 | 6.4 | 55 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 9 | 0 | 60 | - | - | 0 | 18 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sunderland - Leeds
|
Championship | 2017-08-19 | 7.2 | 55 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 6 | 2 | 42 | - | - | 0 | 13 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sheffield Wednesday - Sunderland
|
Championship | 2017-08-16 | 6.8 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 13 | 1 | 38 | - | - | 0 | 31 | 14 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Norwich - Sunderland
|
Championship | 2017-08-13 | 7.6 | 90 | Aanvaller | - | 1 | 0 | 0 | 17 | 2 | 63 | - | - | 1 | 18 | 12 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Bury - Sunderland
|
EFL Carabao Cup | 2017-08-10 | 6.8 | 45 | Aanvaller | - | - | 3 | 2 | 8 | 0 | 57 | - | - | 0 | 18 | 8 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sunderland - Derby
|
Championship | 2017-08-04 | 6.9 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 16 | 2 | 61 | - | - | 1 | 29 | 11 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cardiff - Birmingham
|
Championship | 2016-05-07 | 6.3 | 5 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 2 | 0 | 66 | - | - | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Charlton - Birmingham
|
Championship | 2016-04-02 | 6.6 | 90 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 19 | 0 | 82 | - | - | 0 | 19 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Birmingham - Fulham
(wissel) |
Championship | 2016-03-19 | 6.6 | 15 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 5 | 1 | 62 | - | - | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
QPR - Birmingham
|
Championship | 2016-02-27 | 6.7 | 19 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 40 | - | - | 0 | 8 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Birmingham - Sheffield Wednesday
(wissel) |
Championship | 2016-02-06 | 6.5 | 9 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 75 | - | - | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Bristol City - Birmingham
|
Championship | 2016-01-30 | 6.6 | 10 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 50 | - | - | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Birmingham - Ipswich
(wissel) |
Championship | 2016-01-23 | 6.8 | 10 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 1 | 0 | 100 | - | - | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Derby - Birmingham
|
Championship | 2016-01-16 | 0.0 | 1 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 100 | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Nottingham Forest - Birmingham
|
Championship | 2016-01-12 | 6.6 | 7 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 4 | 1 | 50 | - | - | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Birmingham - Brentford
(wissel) |
Championship | 2016-01-02 | 7.2 | 45 | Aanvaller | - | 1 | 2 | 0 | 5 | 1 | 45 | - | - | 0 | 10 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sheffield Wednesday - Birmingham
|
Championship | 2015-12-26 | 6.9 | 72 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 12 | 1 | 57 | - | - | 0 | 16 | 5 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Birmingham - Cardiff
|
Championship | 2015-12-18 | 6.7 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 13 | 0 | 56 | - | - | 0 | 25 | 13 | 1 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Preston - Birmingham
|
Championship | 2015-12-15 | 7.1 | 88 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 12 | 0 | 44 | - | - | 0 | 20 | 10 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Middlesbrough - Birmingham
|
Championship | 2015-12-12 | 7.3 | 80 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 14 | 3 | 77 | - | - | 0 | 10 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Brighton - Birmingham
|
Championship | 2015-11-28 | 7.1 | 26 | Aanvaller | - | - | 3 | 1 | 7 | 2 | 63 | - | - | 0 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Huddersfield - Leeds
(wissel) |
Championship | 2015-11-07 | 6.9 | 33 | Aanvaller | - | - | 3 | 1 | 6 | 1 | 75 | - | - | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Reading - Huddersfield
|
Championship | 2015-11-03 | 6.4 | 10 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 100 | - | - | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ipswich - Huddersfield
|
Championship | 2015-10-17 | 5.6 | 16 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 66 | - | - | 0 | 7 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2018 | ||||||||||
Championship
|
19 | 12 | 540 | 2 | - | 2 | 270 | 3 | 0 | 6.64 |
League One
|
1 | 0 | 22 | - | - | - | - | 1 | 0 | 6.80 |
| Totaal 2018 | 20 | 12 | 562 | 2 | - | 2 | 281 | 4 | 0 | 6.65 |
| Seizoen 2017 | ||||||||||
Championship
|
23 | 20 | 1,348 | 2 | 1 | 3 | 674 | 4 | 0 | 6.82 |
EFL Carabao Cup
|
2 | 2 | 131 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.95 |
| Totaal 2017 | 25 | 22 | 1,479 | 2 | 1 | 3 | 740 | 4 | 0 | 6.83 |
| Seizoen 2015 | ||||||||||
Championship
|
18 | 13 | 626 | - | 1 | 1 | - | 3 | 1 | 6.70 |
| Volledige carrière | 63 | 47 | 2,667 | 4 | 2 | 6 | 667 | 11 | 1 | 6.74 |
| Statistiek | Seizoen 2018 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 20 | - | - | 63 | - | - |
| Minuten gespeeld | 562 | 28.1 | - | 2,667 | 42.3 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 2 | 0.10 | 0.32 | 4 | 0.06 | 0.13 |
| Assists | - | - | - | 2 | 0.03 | 0.07 |
| Goals + assists | 2 | 0.10 | 0.32 | 6 | 0.10 | 0.20 |
| Schoten | 17 | 0.85 | 2.72 | 75 | 1.19 | 2.53 |
| Schoten op doel | 6 | 0.30 | 0.96 | 21 | 0.33 | 0.71 |
| Dribbels | 3 | 0.15 | 0.48 | 17 | 0.27 | 0.57 |
| Dribbels gelukt | 0 | 0.00 | 0.00 | 9 | 0.14 | 0.30 |
| Passing | ||||||
| Passes | 50 | 2.50 | 8.01 | 367 | 5.83 | 12.38 |
| Sleutelpasses | 4 | 0.20 | 0.64 | 25 | 0.40 | 0.84 |
| Aangekomen passes | 702 | 35.10 | 112.42 | 3,187 | 50.59 | 107.55 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 1 | 0.05 | 0.16 | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Intercepties | 1 | 0.05 | 0.16 | 6 | 0.10 | 0.20 |
| Geblokte schoten | 1 | 0.05 | 0.16 | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Duels | 219 | 10.95 | 35.07 | 788 | 12.51 | 26.59 |
| Duels gewonnen | 107 | 5.35 | 17.14 | 373 | 5.92 | 12.59 |
| Voorbijgespeeld | 5 | 0.25 | 0.80 | 9 | 0.14 | 0.30 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 22 | 1.10 | 3.52 | 69 | 1.10 | 2.33 |
| Fouten uitgelokt | 24 | 1.20 | 3.84 | 78 | 1.24 | 2.63 |
| Gele kaarten | 4 | 0.20 | 0.64 | 11 | 0.17 | 0.37 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 1 | 0.05 | 0.16 | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty versierd | 1 | 0.05 | 0.16 | 1 | 0.02 | 0.03 |
Bingokaart scorende minuten James Vaughan
James Vaughan scoorde ooit in 52/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2014-12-26.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 2 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers James Vaughan
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Bradford
|
Tranmere
|
Gratis | € 0 | |
Bradford
|
Tranmere
|
Uitgeleend | - | |
Wigan
|
Bradford
|
Gratis | € 0 | |
Wigan
|
Portsmouth
|
Uitgeleend | - | |
Sunderland
|
Wigan
|
Transfer | - | |
Bury
|
Sunderland
|
Transfer | € 1 miljoen | |
Birmingham
|
Bury
|
Gratis | € 0 | |
Huddersfield
|
Birmingham
|
Gratis | € 0 | |
Birmingham
|
Huddersfield
|
Transfer | - | |
Huddersfield
|
Birmingham
|
Uitgeleend | - | |
Norwich
|
Huddersfield
|
Transfer | € 870.000 | |
Norwich
|
Huddersfield
|
Uitgeleend | - | |
Everton
|
Norwich
|
Transfer | € 2,3 miljoen | |
Cwmbran Town
|
Norwich
|
Transfer | € 2,3 miljoen | |
Les Sables-d'Olonne
|
Norwich
|
Transfer | € 2,3 miljoen | |
Everton
|
Crystal Palace
|
Uitgeleend | - | |
Cwmbran Town
|
Crystal Palace
|
Uitgeleend | - | |
Les Sables-d'Olonne
|
Crystal Palace
|
Uitgeleend | - | |
Everton
|
Leicester
|
Uitgeleend | - | |
Everton
|
Derby
|
Uitgeleend | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij James Vaughan in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat James Vaughan in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij James Vaughan in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat James Vaughan een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat James Vaughan een assist heeft gegeven in de match.

