Jakub Sangowski
Sokół Kleczew
Vorige club
Sandecja Nowy Sącz tot 2025-08-27
Biografie
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
24Afkomst
PolenGeboortedatum
2002-03-11Geboorteland
PolenLengte
191 cmCarrièrestatistieken Jakub Sangowski
Vergelijk Jakub Sangowski met een andere speler
Hoe doet Jakub Sangowski het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Stats Jakub Sangowski
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Warta Poznań - Pogon Szczecin
(wissel) |
Ekstraklasa | 2023-07-21 | 6.6 | 11 | Middenvelder | - | - | 1 | - | 2 | - | 1 | - | - | - | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2023 | ||||||||||
Ekstraklasa
|
1 | 0 | 11 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.60 |
| Volledige carrière | 1 | 0 | 11 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.60 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 1 | - | - |
| Minuten gespeeld | 11 | 11.0 | - |
| Aanvallend | |||
| Schoten | 1 | 1.00 | 8.18 |
| Dribbels | 1 | 1.00 | 8.18 |
| Dribbels gelukt | 1 | 1.00 | 8.18 |
| Passing | |||
| Passes | 2 | 2.00 | 16.36 |
| Aangekomen passes | 1 | 1.00 | 8.18 |
| Verdedigend | |||
| Duels | 2 | 2.00 | 16.36 |
| Duels gewonnen | 1 | 1.00 | 8.18 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 1 | 1.00 | 8.18 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Jakub Sangowski
Jakub Sangowski scoorde ooit in 5/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2022-01-21.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Jakub Sangowski
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Sandecja Nowy Sącz
|
Sokół Kleczew
|
Gratis | € 0 | |
Olimpia Elbląg
|
Sandecja Nowy Sącz
|
Gratis | € 0 | |
Warta Poznań
|
Olimpia Elbląg
|
Uitgeleend | - | |
SKRA Częstochowa
|
Warta Poznań
|
Transfer | - | |
Warta Poznań
|
SKRA Częstochowa
|
Uitgeleend | - | |
Zaglebie Sosnowiec
|
Warta Poznań
|
Transfer | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Jakub Sangowski in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Jakub Sangowski in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Jakub Sangowski in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Jakub Sangowski een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Jakub Sangowski een assist heeft gegeven in de match.