Jacques Zoua Daogari
Viitorul Constanta
Vorige club
FC Astra Giurgiu tot 2019-10-25
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
35Afkomst
KameroenGeboortedatum
1991-09-06Geboorteplaats
GarouaGeboorteland
KameroenLengte
186 cmGewicht
84 kgCarrièrestatistieken Jacques Zoua Daogari
Vergelijk Jacques Zoua Daogari met een andere speler
Hoe doet Jacques Zoua Daogari het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Jacques Zoua Daogari vs Khalid Boutaïb · Jacques Zoua Daogari vs Osayamen Osawe · Jacques Zoua Daogari vs John Tshibumbu
Stats Jacques Zoua Daogari
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Erzgebirge AUE - FC Kaiserslautern
|
2. Bundesliga | 2017-05-14 | 6.1 | 66 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 12 | 0 | 85 | - | - | 0 | 10 | 2 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Kaiserslautern - FC St. Pauli
|
2. Bundesliga | 2017-05-05 | 6.7 | 72 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 10 | 0 | 55 | - | - | 0 | 16 | 9 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Karlsruher SC - FC Kaiserslautern
|
2. Bundesliga | 2017-04-29 | 7.1 | 89 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 25 | 0 | 80 | - | - | 0 | 23 | 9 | 3 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Kaiserslautern - TSV 1860 Munich
|
2. Bundesliga | 2017-04-21 | 6.3 | 69 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 9 | 1 | 50 | - | - | 0 | 14 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Union Berlin - FC Kaiserslautern
|
2. Bundesliga | 2017-04-16 | 6.5 | 62 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 9 | 1 | 69 | - | - | 2 | 9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Kaiserslautern - SpVgg Greuther Furth
|
2. Bundesliga | 2017-04-08 | 7.2 | 86 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 8 | 0 | 53 | - | - | 0 | 17 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
VfL BOCHUM - FC Kaiserslautern
|
2. Bundesliga | 2017-04-05 | 6.9 | 81 | Aanvaller | - | - | 4 | 3 | 26 | 1 | 78 | - | - | 0 | 12 | 8 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 1 | - |
FC Kaiserslautern - Eintracht Braunschweig
|
2. Bundesliga | 2017-04-02 | 6.9 | 90 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 20 | 2 | 74 | - | - | 1 | 21 | 11 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arminia Bielefeld - FC Kaiserslautern
|
2. Bundesliga | 2017-03-17 | 6.1 | 62 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 11 | 0 | 78 | - | - | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Kaiserslautern - FC Heidenheim
(wissel) |
2. Bundesliga | 2017-03-12 | 6.4 | 45 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 12 | 1 | 100 | - | - | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
VfB Stuttgart - FC Kaiserslautern
|
2. Bundesliga | 2017-02-26 | 6.6 | 45 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 12 | 1 | 80 | - | - | 0 | 7 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Kaiserslautern - SV Sandhausen
|
2. Bundesliga | 2017-02-17 | 7.9 | 86 | Aanvaller | 1 | 1 | 3 | 2 | 18 | 2 | 66 | - | - | 1 | 25 | 10 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Nurnberg - FC Kaiserslautern
|
2. Bundesliga | 2016-12-19 | 7.3 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 3 | 1 | 19 | 1 | 86 | - | - | 0 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Kaiserslautern - Erzgebirge AUE
|
2. Bundesliga | 2016-12-10 | 7.3 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 21 | 1 | 67 | - | - | 0 | 18 | 8 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC St. Pauli - FC Kaiserslautern
|
2. Bundesliga | 2016-12-02 | 6.5 | 19 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 8 | 0 | 72 | - | - | 0 | 6 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Kaiserslautern - Karlsruher SC
(wissel) |
2. Bundesliga | 2016-11-27 | 6.6 | 30 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 4 | 1 | 80 | - | - | 0 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
TSV 1860 Munich - FC Kaiserslautern
|
2. Bundesliga | 2016-11-21 | 0.0 | 3 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 1 | 0 | 50 | - | - | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lorient - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2016-05-14 | 6.5 | 8 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 3 | 1 | 60 | - | - | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Paris Saint Germain
|
Ligue 1 | 2016-05-07 | 7.0 | 90 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 28 | 3 | 82 | - | - | 1 | 13 | 7 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lyon - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2016-04-30 | 6.3 | 90 | Aanvaller | - | 1 | 0 | 0 | 21 | 1 | 80 | - | - | 0 | 26 | 4 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Bastia
(wissel) |
Ligue 1 | 2016-04-24 | 6.5 | 9 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 60 | - | - | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Saint Etienne
|
Ligue 1 | 2016-04-02 | 6.6 | 76 | Aanvaller | - | - | 2 | 2 | 14 | 2 | 66 | - | - | 1 | 11 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Nice - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2016-03-20 | 6.5 | 90 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 20 | 2 | 80 | - | - | 1 | 11 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Caen
|
Ligue 1 | 2016-03-12 | 7.1 | 90 | Aanvaller | - | - | 3 | 0 | 39 | 4 | 86 | - | - | 0 | 9 | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Marseille
|
Ligue 1 | 2016-03-09 | 6.8 | 90 | Aanvaller | - | - | 3 | 1 | 20 | 1 | 71 | - | - | 0 | 18 | 8 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Bordeaux - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2016-03-05 | 6.6 | 33 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 6 | 0 | 100 | - | - | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Toulouse - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2016-02-20 | 6.4 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 29 | 1 | 72 | - | - | 0 | 27 | 11 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Estac Troyes
|
Ligue 1 | 2016-02-13 | 7.0 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 5 | 2 | 29 | 0 | 67 | - | - | 0 | 27 | 14 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Guingamp
(wissel) |
Ligue 1 | 2016-02-06 | 6.7 | 77 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 23 | 2 | 79 | - | - | 0 | 10 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Nantes - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2016-02-03 | 6.0 | 71 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 15 | 0 | 75 | - | - | 0 | 8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Montpellier
|
Ligue 1 | 2016-01-30 | 6.3 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 22 | 1 | 84 | - | - | 0 | 11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Rennes - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2016-01-22 | 6.4 | 75 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 23 | 0 | 92 | - | - | 0 | 18 | 5 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Lyon
|
Ligue 1 | 2015-12-20 | 6.9 | 69 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 21 | 1 | 84 | - | - | 0 | 10 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Marseille - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2015-12-13 | 7.2 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 1 | 1 | 20 | 1 | 80 | - | - | 1 | 13 | 8 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Nantes
(wissel) |
Ligue 1 | 2015-12-05 | 7.1 | 24 | Aanvaller | - | - | 4 | 2 | 9 | 0 | 90 | - | - | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Montpellier - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2015-12-02 | 7.5 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 27 | 2 | 81 | - | - | 0 | 13 | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Lorient
|
Ligue 1 | 2015-11-28 | 7.0 | 90 | Aanvaller | - | - | 3 | 1 | 29 | 4 | 82 | - | - | 0 | 11 | 5 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Bastia - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2015-11-22 | 6.9 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 29 | 0 | 85 | - | - | 1 | 13 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | - |
Stade de Reims - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2015-11-07 | 7.4 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 3 | 2 | 27 | 0 | 69 | - | - | 0 | 18 | 10 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Bordeaux
|
Ligue 1 | 2015-10-31 | 6.7 | 83 | Aanvaller | - | 1 | 0 | 0 | 20 | 2 | 80 | - | - | 0 | 10 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Saint Etienne - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2015-10-17 | 6.5 | 57 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 13 | 0 | 72 | - | - | 1 | 11 | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Caen - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2015-09-26 | 6.4 | 73 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 11 | 0 | 68 | - | - | 0 | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Rennes
|
Ligue 1 | 2015-09-23 | 6.7 | 80 | Aanvaller | - | - | 3 | 1 | 20 | 1 | 87 | - | - | 0 | 9 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Guingamp - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2015-09-19 | 6.5 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 19 | 1 | 63 | - | - | 0 | 8 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Monaco
|
Ligue 1 | 2015-09-13 | 7.0 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 23 | 4 | 82 | - | - | 0 | 16 | 9 | 4 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lille - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2015-08-29 | 6.7 | 90 | Aanvaller | - | - | 3 | 2 | 13 | 0 | 65 | - | - | 0 | 13 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gazelec FC Ajaccio - Angers
|
Ligue 1 | 2015-08-22 | 6.6 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 17 | 1 | 85 | - | - | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Paris Saint Germain - Gazelec FC Ajaccio
|
Ligue 1 | 2015-08-16 | 6.7 | 89 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 17 | 0 | 81 | - | - | 0 | 22 | 11 | 7 | 5 | 2 | 4 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2016 | ||||||||||
2. Bundesliga
|
17 | 15 | 1,085 | 4 | 1 | 5 | 271 | 2 | 0 | 6.78 |
| Seizoen 2015 | ||||||||||
Ligue 1
|
31 | 28 | 2,354 | 5 | 2 | 7 | 471 | 1 | 0 | 6.73 |
| Volledige carrière | 48 | 43 | 3,439 | 9 | 3 | 12 | 382 | 3 | 0 | 6.74 |
| Statistiek | Seizoen 2016 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 17 | - | - | 48 | - | - |
| Minuten gespeeld | 1,085 | 63.8 | - | 3,439 | 71.6 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 4 | 0.24 | 0.33 | 9 | 0.19 | 0.24 |
| Assists | 1 | 0.06 | 0.08 | 3 | 0.06 | 0.08 |
| Goals + assists | 5 | 0.29 | 0.41 | 12 | 0.25 | 0.31 |
| Schoten | 21 | 1.24 | 1.74 | 68 | 1.42 | 1.78 |
| Schoten op doel | 10 | 0.59 | 0.83 | 29 | 0.60 | 0.76 |
| Dribbels | 29 | 1.71 | 2.41 | 76 | 1.58 | 1.99 |
| Dribbels gelukt | 9 | 0.53 | 0.75 | 32 | 0.67 | 0.84 |
| Passing | ||||||
| Passes | 225 | 13.24 | 18.66 | 835 | 17.40 | 21.85 |
| Sleutelpasses | 12 | 0.71 | 1.00 | 47 | 0.98 | 1.23 |
| Aangekomen passes | 1,223 | 71.94 | 101.45 | 3,631 | 75.65 | 95.02 |
| Verdedigend | ||||||
| Intercepties | 4 | 0.24 | 0.33 | 10 | 0.21 | 0.26 |
| Duels | 204 | 12.00 | 16.92 | 583 | 12.15 | 15.26 |
| Duels gewonnen | 88 | 5.18 | 7.30 | 239 | 4.98 | 6.25 |
| Voorbijgespeeld | 1 | 0.06 | 0.08 | 9 | 0.19 | 0.24 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 13 | 0.76 | 1.08 | 46 | 0.96 | 1.20 |
| Fouten uitgelokt | 25 | 1.47 | 2.07 | 68 | 1.42 | 1.78 |
| Gele kaarten | 2 | 0.12 | 0.17 | 3 | 0.06 | 0.08 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.04 | 0.05 |
| Penalty gemist | 1 | 0.06 | 0.08 | 1 | 0.02 | 0.03 |
Bingokaart scorende minuten Jacques Zoua Daogari
Jacques Zoua Daogari scoorde ooit in 18/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2014-09-14.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Jacques Zoua Daogari
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
FC Astra Giurgiu
|
Viitorul Constanta
|
Gratis | € 0 | |
Beerschot
|
FC Astra Giurgiu
|
Transfer | - | |
FC Kaiserslautern
|
Beerschot
|
Gratis | € 0 | |
Gazelec FC Ajaccio
|
FC Kaiserslautern
|
Gratis | € 0 | |
Hamburger SV
|
Kayseri Erciyesspor
|
Uitgeleend | - | |
FC Basel 1893
|
Hamburger SV
|
Transfer | € 1 miljoen |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Jacques Zoua Daogari in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Jacques Zoua Daogari een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Jacques Zoua Daogari een assist heeft gegeven in de match.