Itay Menachem Shechter
Hapoel Petah Tikva
Vorige club
Hapoel Beer Sheva tot 2023-07-01
Biografie
Volgende wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
39Afkomst
IsraëlGeboortedatum
1987-02-22Geboorteplaats
Ramat YishaiGeboorteland
IsraëlLengte
178 cmGewicht
77 kgCarrièrestatistieken Itay Menachem Shechter
Vergelijk Itay Menachem Shechter met een andere speler
Hoe doet Itay Menachem Shechter het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Stats Itay Menachem Shechter
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Italië - Israël
|
WK kwalificatie Europa | 2017-09-05 | 6.6 | 69 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 19 | 1 | 82 | - | - | 0 | 5 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Israël - Albanië
(wissel) |
WK kwalificatie Europa | 2017-06-11 | 6.3 | 37 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 66 | - | - | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2018 | ||||||||||
WK kwalificatie Europa
|
2 | 1 | 106 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.45 |
| Volledige carrière | 2 | 1 | 106 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.45 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 2 | - | - |
| Minuten gespeeld | 106 | 53.0 | - |
| Aanvallend | |||
| Schoten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Schoten op doel | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Dribbels | 1 | 0.50 | 0.85 |
| Dribbels gelukt | 1 | 0.50 | 0.85 |
| Passing | |||
| Passes | 21 | 10.50 | 17.83 |
| Sleutelpasses | 1 | 0.50 | 0.85 |
| Aangekomen passes | 148 | 74.00 | 125.66 |
| Verdedigend | |||
| Intercepties | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Duels | 7 | 3.50 | 5.94 |
| Duels gewonnen | 2 | 1.00 | 1.70 |
| Voorbijgespeeld | 1 | 0.50 | 0.85 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 3 | 1.50 | 2.55 |
| Fouten uitgelokt | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Itay Menachem Shechter
Itay Menachem Shechter scoorde ooit in 38/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2014-09-20.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 2 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Itay Menachem Shechter
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Hapoel Beer Sheva
|
Hapoel Petah Tikva
|
Gratis | € 0 | |
Maccabi Tel Aviv
|
Hapoel Beer Sheva
|
Transfer | - | |
Beitar Jerusalem
|
Maccabi Tel Aviv
|
Transfer | - | |
Maccabi Haifa
|
Beitar Jerusalem
|
Transfer | - | |
Hapoel Tel Aviv
|
Nantes
|
Transfer | € 420.000 | |
Hapoel Tel Aviv
|
Nantes
|
Uitgeleend | - | |
FC Kaiserslautern
|
Hapoel Tel Aviv
|
Transfer | € 500.000 | |
FC Kaiserslautern
|
Swansea
|
Uitgeleend | - | |
Hapoel Tel Aviv
|
FC Kaiserslautern
|
Transfer | € 2,5 miljoen |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Itay Menachem Shechter in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Itay Menachem Shechter in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Itay Menachem Shechter in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Itay Menachem Shechter een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Itay Menachem Shechter een assist heeft gegeven in de match.