Ismaël Bangoura
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
41Afkomst
GuineaGeboortedatum
1985-01-02Geboorteplaats
ConakryGeboorteland
GuineaLengte
174 cmGewicht
75 kgCarrièrestatistieken Ismaël Bangoura
Vergelijk Ismaël Bangoura met een andere speler
Hoe doet Ismaël Bangoura het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Ismaël Bangoura vs Saleh Khalid Al Shehri · Ismaël Bangoura vs Zied Ounalli · Ismaël Bangoura vs Yousef Al Shammari
Stats Ismaël Bangoura
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Al Baten - Ohod
(wissel) |
Saudi Professional League | 2019-05-11 | 6.7 | 45 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 6 | 2 | 75 | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al Baten - Al Shabab
(wissel) |
Saudi Professional League | 2019-04-11 | 7.3 | 28 | Aanvaller | - | - | 4 | 2 | 4 | 1 | 66 | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al Baten
|
Saudi Professional League | 2019-03-15 | 6.4 | 29 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 50 | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al Baten - Al Wehda Club
|
Saudi Professional League | 2019-03-02 | 6.6 | 87 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 14 | 0 | 66 | 1 | 0 | 0 | 14 | 5 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al Taawon - Al Baten
|
Saudi Professional League | 2019-02-22 | 6.6 | 71 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 14 | 1 | 66 | 2 | 0 | 0 | 8 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Hazm - Al Baten
|
Saudi Professional League | 2019-02-13 | 6.5 | 35 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 33 | - | 0 | 0 | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al Baten - Al-Ahli Jeddah
|
Saudi Professional League | 2019-02-02 | 6.4 | 60 | Aanvaller | - | - | 4 | 2 | 9 | 2 | 64 | 1 | 0 | 0 | 7 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 1 | - |
Al Baten - Al-Faisaly FC
|
Saudi Professional League | 2019-01-28 | 6.7 | 84 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 14 | 0 | 77 | - | 0 | 0 | 10 | 4 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ohod - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2018-12-30 | 6.6 | 21 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 7 | 0 | 100 | - | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al Taawon
|
Saudi Professional League | 2018-12-25 | 6.6 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 13 | 2 | 76 | - | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al-Hazm
(wissel) |
Saudi Professional League | 2018-12-20 | 7.2 | 34 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 2 | 7 | 0 | 58 | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Nassr - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2018-12-14 | 6.2 | 59 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 16 | 0 | 80 | - | 0 | 0 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al-Ahli Jeddah
|
Saudi Professional League | 2018-12-08 | 7.0 | 79 | Aanvaller | - | - | 5 | 2 | 13 | 1 | 68 | 1 | 0 | 0 | 10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al Baten - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2018-12-01 | 7.0 | 77 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 16 | 1 | 64 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Qadisiyah FC - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2018-11-23 | 6.8 | 62 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 14 | 2 | 66 | - | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Ittihad FC - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2018-11-01 | 7.4 | 90 | Aanvaller | - | - | 3 | 0 | 16 | 1 | 72 | - | 1 | 1 | 15 | 8 | 1 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Faisaly FC - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2018-10-24 | 6.5 | 33 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 6 | 0 | 66 | - | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al Shabab
|
Saudi Professional League | 2018-09-28 | 6.5 | 63 | Aanvaller | 1 | - | 3 | 1 | 15 | 1 | 75 | - | 0 | 0 | 8 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | - | - | - | 1 | 0 | - |
Al Wehda Club - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2018-09-22 | 6.6 | 13 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 3 | 0 | 50 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al-Hilal Saudi FC
(wissel) |
Saudi Professional League | 2018-09-15 | 6.5 | 19 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 100 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Ittihad FC - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2017-12-09 | 6.8 | 45 | Aanvaller | - | - | 2 | 2 | 12 | 2 | 63 | - | - | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al-Hilal Saudi FC
|
Saudi Professional League | 2017-12-05 | 6.3 | 76 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 7 | 0 | 43 | - | - | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al-Fayha
|
Saudi Professional League | 2017-11-29 | 7.5 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 5 | 1 | 9 | 1 | 64 | - | - | 0 | 10 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Ohod
|
Saudi Professional League | 2017-11-23 | 7.8 | 90 | Aanvaller | 1 | 1 | 3 | 1 | 9 | 1 | 56 | - | - | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al-Nassr
|
Saudi Professional League | 2017-11-17 | 6.4 | 90 | Aanvaller | - | - | 3 | 0 | 14 | 0 | 66 | - | - | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Ettifaq - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2017-10-31 | 6.5 | 90 | Aanvaller | - | - | 5 | 3 | 8 | 1 | 61 | - | - | 0 | 10 | 5 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al Baten - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2017-10-26 | 9.0 | 90 | Aanvaller | 2 | - | 5 | 2 | 17 | 1 | 65 | - | - | 0 | 9 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al Shabab
|
Saudi Professional League | 2017-10-19 | 6.5 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 8 | 0 | 47 | - | - | 0 | 11 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Ahli Jeddah - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2017-09-30 | 7.7 | 51 | Aanvaller | - | - | 7 | 2 | 9 | 2 | 75 | - | - | 0 | 6 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al Taawon
|
Saudi Professional League | 2017-09-23 | 8.6 | 90 | Aanvaller | 2 | - | 7 | 3 | 18 | 1 | 85 | - | - | 0 | 10 | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | - |
Al-Fateh - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2017-09-15 | 6.7 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 11 | 0 | 64 | - | - | 0 | 7 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al-Faisaly FC
|
Saudi Professional League | 2017-08-17 | 8.0 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 6 | 3 | 12 | 2 | 54 | - | - | 0 | 6 | 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Qadisiyah FC - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2017-08-11 | 6.4 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 21 | 1 | 80 | - | - | 0 | 6 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al Khaleej Saihat - Al-Raed
©️ |
Saudi Professional League | 2017-05-04 | 8.6 | 90 | Aanvaller | 2 | - | 4 | 2 | 12 | 2 | 60 | - | - | 0 | 6 | 4 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al-Ahli Jeddah
|
Saudi Professional League | 2017-04-30 | 7.2 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 3 | 1 | 14 | 0 | 77 | - | - | 0 | 7 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | - |
Al-Raed - Al-Qadisiyah FC
|
Saudi Professional League | 2017-04-21 | 7.3 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 2 | 7 | 0 | 43 | - | - | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | - |
Al Shabab - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2017-04-13 | 7.9 | 73 | Aanvaller | 1 | 1 | 1 | 1 | 10 | 2 | 58 | - | - | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al-Hilal Saudi FC
|
Saudi Professional League | 2017-04-06 | 6.6 | 90 | Aanvaller | - | - | 3 | 0 | 16 | 0 | 84 | - | - | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al-Nassr
|
Saudi Professional League | 2017-03-14 | 6.5 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 14 | 0 | 58 | - | - | 2 | 12 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Ettifaq - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2017-03-02 | 7.3 | 89 | Aanvaller | 1 | - | 4 | 2 | 9 | 0 | 75 | - | - | 0 | 10 | 4 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | - |
Al-Raed - Al Baten
|
Saudi Professional League | 2017-02-12 | 8.4 | 90 | Aanvaller | 2 | - | 8 | 6 | 14 | 2 | 58 | - | - | 0 | 7 | 4 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Fateh - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2017-02-01 | 6.5 | 90 | Aanvaller | - | - | 3 | 0 | 16 | 1 | 69 | - | - | 1 | 10 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al Taawon
|
Saudi Professional League | 2017-01-26 | 8.8 | 85 | Aanvaller | 2 | 1 | 2 | 2 | 13 | 1 | 76 | - | - | 0 | 8 | 5 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | - |
Al Wehda Club - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2016-12-30 | 6.7 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 12 | 0 | 57 | - | - | 0 | 10 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | - |
Al-Ittihad FC - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2016-12-23 | 6.7 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 22 | 1 | 81 | - | - | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al Khaleej Saihat
|
Saudi Professional League | 2016-12-16 | 6.7 | 79 | Aanvaller | 1 | - | 1 | 1 | 12 | 0 | 63 | - | - | 0 | 8 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Ahli Jeddah - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2016-12-09 | 6.3 | 90 | Aanvaller | - | - | 5 | 1 | 12 | 1 | 63 | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Qadisiyah FC - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2016-12-02 | 6.2 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 17 | 2 | 56 | - | - | 0 | 8 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al Shabab
|
Saudi Professional League | 2016-11-26 | 7.6 | 89 | Aanvaller | 1 | - | 5 | 2 | 17 | 0 | 65 | - | - | 0 | 8 | 5 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Hilal Saudi FC - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2016-11-20 | 7.7 | 75 | Aanvaller | 1 | - | 4 | 3 | 11 | 1 | 73 | - | - | 0 | 9 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Nassr - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2016-11-03 | 7.0 | 80 | Aanvaller | 1 | - | 3 | 1 | 12 | 0 | 75 | - | - | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al-Ettifaq
|
Saudi Professional League | 2016-10-28 | 7.3 | 87 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 2 | 15 | 0 | 71 | - | - | 0 | 7 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al-Faisaly FC
|
Saudi Professional League | 2016-10-21 | 7.2 | 90 | Aanvaller | - | 1 | 5 | 2 | 17 | 1 | 70 | - | - | 0 | 7 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al Baten - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2016-10-14 | 6.6 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 15 | 0 | 93 | - | - | 0 | 8 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al-Fateh
|
Saudi Professional League | 2016-09-22 | 8.1 | 90 | Aanvaller | 1 | 1 | 5 | 4 | 16 | 2 | 76 | - | - | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al Taawon - Al-Raed
|
Saudi Professional League | 2016-09-16 | 6.5 | 34 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 7 | 0 | 63 | - | - | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al Wehda Club
|
Saudi Professional League | 2016-08-18 | 7.2 | 80 | Aanvaller | 1 | - | 6 | 3 | 9 | 0 | 64 | - | - | 0 | 9 | 3 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Al-Raed - Al-Ittihad FC
(wissel) |
Saudi Professional League | 2016-08-11 | 6.8 | 27 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 6 | 0 | 50 | - | - | 0 | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2018 | ||||||||||
Saudi Professional League
|
20 | 16 | 1,079 | 2 | - | 2 | 540 | 2 | 1 | 6.71 |
| Seizoen 2017 | ||||||||||
Saudi Professional League
|
13 | 13 | 1,072 | 7 | 1 | 8 | 153 | 1 | 0 | 7.25 |
| Seizoen 2016 | ||||||||||
Saudi Professional League
|
25 | 24 | 2,058 | 18 | 4 | 22 | 114 | 4 | 0 | 7.19 |
| Volledige carrière | 58 | 53 | 4,209 | 27 | 5 | 32 | 156 | 7 | 1 | 7.03 |
| Statistiek | Seizoen 2018 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 20 | - | - | 58 | - | - |
| Minuten gespeeld | 1,079 | 54.0 | - | 4,209 | 72.6 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 2 | 0.10 | 0.17 | 27 | 0.47 | 0.58 |
| Assists | - | - | - | 5 | 0.09 | 0.11 |
| Goals + assists | 2 | 0.10 | 0.17 | 32 | 0.55 | 0.68 |
| Schoten | 35 | 1.75 | 2.92 | 161 | 2.78 | 3.44 |
| Schoten op doel | 12 | 0.60 | 1.00 | 65 | 1.12 | 1.39 |
| Dribbels | 9 | 0.45 | 0.75 | 69 | 1.19 | 1.48 |
| Dribbels gelukt | 3 | 0.15 | 0.25 | 38 | 0.66 | 0.81 |
| Passing | ||||||
| Passes | 193 | 9.65 | 16.10 | 673 | 11.60 | 14.39 |
| Sleutelpasses | 14 | 0.70 | 1.17 | 42 | 0.72 | 0.90 |
| Aangekomen passes | 1,372 | 68.60 | 114.44 | 3,873 | 66.78 | 82.82 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 6 | 0.30 | 0.50 | 6 | 0.10 | 0.13 |
| Intercepties | 2 | 0.10 | 0.17 | 8 | 0.14 | 0.17 |
| Geblokte schoten | 1 | 0.05 | 0.08 | 1 | 0.02 | 0.02 |
| Duels | 117 | 5.85 | 9.76 | 366 | 6.31 | 7.83 |
| Duels gewonnen | 43 | 2.15 | 3.59 | 144 | 2.48 | 3.08 |
| Voorbijgespeeld | 4 | 0.20 | 0.33 | 15 | 0.26 | 0.32 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 22 | 1.10 | 1.84 | 56 | 0.97 | 1.20 |
| Fouten uitgelokt | 20 | 1.00 | 1.67 | 56 | 0.97 | 1.20 |
| Gele kaarten | 2 | 0.10 | 0.17 | 7 | 0.12 | 0.15 |
| Rode kaarten | 1 | 0.05 | 0.08 | 1 | 0.02 | 0.02 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 1 | 0.05 | 0.08 | 7 | 0.12 | 0.15 |
| Penalty gemist | 1 | 0.05 | 0.08 | 1 | 0.02 | 0.02 |
| Penalty versierd | - | - | - | 3 | 0.05 | 0.06 |
Bingokaart scorende minuten Ismaël Bangoura
Ismaël Bangoura scoorde ooit in 27/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2015-03-07.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 1 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Ismaël Bangoura
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Ismaël Bangoura in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Ismaël Bangoura een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Ismaël Bangoura een assist heeft gegeven in de match.

